فیلترها

محدوده قیمت

0تومان31200000تومان

برندها

جنس بدنه محصول

فیلترها :

مرتب سازی بر اساس :

15 نتیجه

اندازه گیری‌های استاندارد میز اداری

در اینجا اندازه گیری‌های استاندارد مورد نظر شما وجود دارد:

عرض (W): اندازه گیری طولی میز از چپ به راست

ارتفاع (H): اندازه گیری از پایه به بالا. اغلب، این یک اندازه گیری استاندارد است.

عمق (D): اندازه گیری عرضی میز

ملاحظات قابل توجهی وجود دارد که شما باید هنگام انتخاب میز تحریر در نظر بگیرید. از اتاقی که در دسترس دارید گرفته تا اینکه برای چه کاری از میز استفاده می‌کنید و اینکه چگونه دوست دارید کار کنید، باید قبل از خرید میز کار خود به چند سوال پاسخ دهید.

روش اندازه گیری میز اداری

اولین کاری که باید شروع کنید این است که بدانید چگونه میز را اندازه گیری کنید، زیرا این امر بر نحوه اندازه گیری فضای موجود تأثیر می‌گذارد. غالباً، مردم بین عرض و عمق اشتباه می‌کنند، که می‌تواند به این معنی باشد که آنها در نهایت میز تحریر اشتباهی را می‌خرند.

با در نظر داشتن این موارد باید به شما در درک اندازه گیری هنگام خرید میز تحریر بصورت آنلاین کمک کند و همچنین به شما امکان می‌دهد فضای خود را به طور دقیق اندازه بگیرید. اما وقتی صحبت از ارتفاع، عرض و عمق می‌شود باید به دنبال چه اندازه‌هایی باشید؟

ارتفاع میز کار

ارتفاع بیشتر میزهای اداری تقریباً ۷۳۰ میلی متر است، به این معنی که برای بیشتر افراد می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. با این حال، اگر قد بلندی دارید ممکن است بخواهید به جای آن به میزهای قابل تنظیم نگاه کنید.

میزهای قابل تنظیم ارتفاع به شما امکان می‌دهند تا بالای میز را حرکت دهید تا بتوانید از آن در حالت نشسته یا ایستاده به راحتی استفاده کنید. اگر می‌خواهید از نشستن طولانی مدت پشت میز خود خودداری کنید، یا اگر باید آن را طوری تنظیم کنید که با قد یا نوع صندلی شما تنظیم شود، این مورد ایده‌آل است.

عمق میز کار

اغلب، عمق میز فراموش می شود یا به اندازه ارتفاع عرض مهم نیست. با این حال، وقتی می خواهید فضای کافی برای کار کردن داشته باشید در حالی که فضای کافی برای تجهیزات مورد نیاز فراهم می کنید، عمق میز کار شما بسیار مهم است.

عمق میز کار شما باید بین ۵۰۸ میلی متر تا ۷۶۲ میلی متر باشد، با عرض حداقل ۶۱۰ میلی متر باشد. داشتن فضای اضافی بهتر از فضای کم و شلوغی بیش از اندازه است. اگر از میز کار خود برای تایپ و کارهای رایانه‌ای استفاده می‌کنید، عمق توصیه شده بین ۷۱۲ میلی متر تا ۷۶۲ میلی متر است. باید اطمینان حاصل کنید که فضای کافی برای تجهیزات خود دارید و می‌توانید میز خود را به درستی تنظیم کنید.

عرض میز کار

همانطور که در بالا گفته شد، حداقل عرض میز کار شما باید ۶۱۰ میلی متر باشد. شما باید در نظر بگیرید که میز کار شما در کجا تنظیم می‌شود، چه تجهیزاتی را باید روی آن قرار دهید و چه مقدار از میز کار خود استفاده می‌کنید. اگر مدت طولانی از میزهای خود استفاده می کنید، ممکن است برای اینکه عملی باشید به میز کار کمی پهن‌تر نیاز داشته باشید.

میز کار باید چه اندازه باشد؟

اکنون که اندازه گیری‌های میز توصیه شده را درک کردید، باید به این فکر کنید که چه چیزی برای شما بهتر خواهد بود. چند نکته مهم وجود دارد که باید آنها را بخاطر بسپارید، که احتمالاً بر اندازه میز مورد نظر شما تأثیر می گذارد. این شامل:

فضای موجود: میز کار شما کجا قرار می گیرد و چقدر فضا دارید؟
صندلی شما: هنگام اندازه گیری فضای موجود و تماشای میز، باید فضایی را که برای صندلی اداری نیاز دارید در نظر بگیرید.
نحوه استفاده از میز کار: آیا میز کار شما برای استفاده روزمره است یا فقط گاهی وقت‌ها مورد نیاز است؟ آیا شما از آن برای کارهای رایانه‌ای، هنری یا چیز دیگری استفاده می‌کنید؟
چه تجهیزاتی باید روی آن قرار بگیرد: اگر شما نیاز به راه اندازی رایانه روی میز خود دارید، ممکن است بخواهید فضای مورد نیاز تمام تجهیزات شما و روش صحیح راه اندازی میز کامپیوتر را اندازه گیری کنید.
به چه میز تحریری نیاز دارید: آیا شما یک میز مربع یا مستطیل می‌خواهید یا یک میز موج دار یا گوشه‌ای متناسب‌تر با سبک کار و فضای شماست؟
بودجه شما چقدر است: ممکن است شما یک میز عظیم را تصور کنید، اما اگر بودجه شما کافی نباشد این بهترین گزینه محسوب نمی‌شود.

با مشخص شدن پاسخ سوالاتتان باید فکر کنید که میز کار شما چه اندازه باید باشد و همچنین اندازه گیری‌های حداقل و حداکثر. سپس می‌توانید روی سبک میز مورد نظر خود تمرکز کنید و اطمینان حاصل کنید که می‌توانید میز مورد نظر خود را در اندازه گیری‌های مناسب به دست آورید.

سوالات متداول

میزهای اداری استاندارد از لحاظ ارگونومیک همگام با شرایط فیزیکی کابران تهیه می‌شوند. میز ارگونومیک ارتفاع و زاویه مناسب در قرارگیری کمر و زانوها دارد تا کاربر بهترین استفاده را در هنگام کار با مانیتور و دیگر لوازم داشته باشد.

میزهای اداری بر اساس کارایی خود در سایزهای مختلف تهیه می‌شود. به طور مثال میز مدیریت در مقابل میز کارمندی از اسیز بزرگ‌تری بروخودار است، همچنین میزهای کنفرانس بر اساس تعداد نفراتی که در جلسات شرکت می‌کنند انتخاب می‌شوند. اما مهم‌ترین نکته در ابعاد فضایی است که میزها در آن قرار می‌گیرد.

میزهای اداری از طراحی ساده و کاربردی برخودار هستند، بیشتر این میزها از چهارچوب فلزی و رویه‌ای از جنس ام دی اف ساخته شده است. اما در میزهایی با قیمت بالاتر صفحه‌های رویی از جنس چوب هم ساخته می‌شوند.

آیا شرکت شما یک سازمان جوان و مدرن است یا سنتی و کلاسیک؟ دوست دارید شخصیت شرکت خود را با استفاده از روکش چرم بر روی میزها به دیگران نشان دهید؟ تاثیری که می‌خواهید در نگاه اول بر روی مشتریان و مراجعه کنندگان خود بگذارید را در نظر بگیرد. در قدم بعدی ابعاد محیط و تعداد پرسنل‌تان از اهمیت بالایی برخوردار است.

نور را باید مهم‌ترین موضوع در زمینه چیدمان میز اداری دانست. در درجه اول باید بتوانید زاویه تابش نور طبیعی به داخل را تشخیص دهید. سپس میزهای اداری را طوری در فضای موجود بچینید که همگی به طور یکسان و به اندازه کافی از نور طبیعی بهره مند شوند. کارمند باید به راحتی به میز خود دسترسی داشته باشد و بتواند بدون سختی و ایجاد مزاحمت برای دیگران رفت و آمد کند. همچنین کاربر میز باید بتواند به راحتی با افراد دیگر ارتباط برقرار کند. دسترسی به ابزارهای ضروری نیز نکته دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال اگر چند میز کار از یک پرینتر اشتراکی به صورت شبکه استفاده می‌کنند؛ چیدمان میزهای اداری باید به گونه‌ای باشد که همه افراد بتوانند به دستگاه پرینتر دسترسی داشته باشند.

همان طور که می‌دانید انتخاب رنگ در محیط‌های اداری بسیار تاثیرگذار است. در همین راستا انتخاب رنگ برای میزهای اداری هم یکی از مهم‌ترین ویژگی یک دکوراسیون استاندارد اداری است. بنا بر رنگ بندی سازمانی خود و محیط کلی کاری، مبلمان اداری خود را هماهنگ کنید.

فیلترها

محدوده قیمت

0تومان31200000تومان

برندها

جنس بدنه محصول