قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
0 100
دسته بندی محصولات
فیلترها :
مرتب سازی بر اساس :
15 نتیجه

ظروف و اشیای تزیینی

ظروف و اشیاء تزیینی گروه مکعب زیر دسته‌ی اکسسوری‌های اداری اند و شامل جاشمعی، جا کارتی و گلدان می‌شود. متریالی که گروه طراحی دکوراسیون داخلی اداری مکعب برای ساخت این اشیاء تزیینی در نظر گرفته است بتن می‌باشد. بتن در طراحی دکوراسیون امروزه و در طرح های جدید بسیار حائز اهمیت است و کاربرد زیادی دارد زیرا برای طراحی‌های مینیمال و مدرن متریال بسیار مناسبی است.

انواع ظروف و اشیاء تزیینی

گلدان های بتنی

در دنیای صنعتی امروزی استفاده از گل و گیاه در دفاتر کار بسیار رواج پیدا کرده است. زیرا علاوه بر زیبایی، گیاهان باعث تصفیه ی هوای محیط می‌شوند. به استفاده از گیاهان در طراحی دکوراسیون اداری بیوفیلی می‌گویند. گلدان‌های بتنی مکعب این امکان را فراهم می‌کنند تا با کاشتن گیاهان ، بیوفیلی را در طراحی دکوراسیون داخلی اداری خود اجرا کنید. این محصولات با دوامی که دارند بسیار گزینه‌ی مناسبی هستند. گلدان‌های بتنی گروه مکعب با طرح های زیبا و خلاقانه ای که دارند زیبایی دکوراسیون اداری شما را بیشتر می‌کنند.

جا کارتی

یکی از معضلات همیشگی مدیران و افرادی که دارای کارت شخصی اند پخش و پلا شدن کارت‌های مشخصات کاریشان است. با جا کارتی های بتنی مکعب این مشکل کاملا حل شده است. با قرار دادن کارت‌ها در جا کارتی بصورت افقی. نظم و زیبایی را به میز کارتان بیاورید.

جاشمعی مکعب

تلفیق آتش که گرم ترین عنصر طبیعت است با بتن که به سردی معروف است. تضاد زیبایی بوجود می‌آورد. این دو عنصر مکمل هم هستند. یکی دیگر از مزایای جاشمعی بتنی این است که مانع ریختن پارافین به دوروبر شمع می‌شود.

معمولا ظروف و اشیاء بتنی رنگ نمی‌شوند چون رنگ طبیعی خودشان زیبای خاص خود را دارد اما گاهی اوقات هم با رنگ آمیزی این اکسسوری ها زیبایی جدیدی برایشان بوجود می‌اوریم. استفاده از گلدان ها و جا شمعی‌های بتنی گروه مکعب در شلف‌ها و قفسه های اداری زیبایی محیط اداری شما را دو چندان برابر می‌کند.

چرا اکسسوری‌های بتنی

شاید تا چند وقت قبل از بتن فقط در شهر سازی و ساختمان سازی استفاده می‌کردند اما امروزه از بتن برای خیلی چیزهای دیگر هم استفاده می‌شود. این متریال در دکوراسیون داخلی نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بتن به دلیل در دسترس بودن متریالی ارزان است و برای ساخت اکسسوری ها یا استفاده در دکوراسیون داخلی گزینه ای بسیار مقرون به صرفه است. شاید در ابتدا مخالفان این متریال آن‌ را متریالی بی روح می‌دانستند اما بر خلاف این اعتقاد استفاده از بتن به محیط ما روح می‌بخشد. بتن ویژگی های مثبت زیادی دارد که آن‌را برای ساختن ظروف و اشیاء تزیینی گزینه ای مناسب کرده است. اگر به طراحی های داخلی مینیمال دقت کنید استفاده از این متریال را به خوبی مشاهده می‌کنید. اگر شما هم جزو آن دسته از کسانی هستید که اعتقاد دارید زیبایی در عین سادگیست باید بدانید که اکسسوری های بتنی نمونه ای از این جمله اند. یکی دیگر از ویژگی های بارز بتن دوام و مقاومت آن است. این متریال با مقاومت بالایی که دارد در برابر اکثر ضربه ها با دوام است و شما می‌توانید اکسسوری بتنی خود را برای مدت زیادی داشته باشید. وزن بالای آن باعث می‌شود اشیاء بتنی دارای صلابت خاصی باشند.

 

نکته ای که شاید بسیاری از افراد اشتباه کنند فکر می‌کنند که اکسسوری‌های اداری نیز با همان بتنی ساخته میشوند که از آن برای ساخت ساختمان یا شهر سازی استفاده میشود. باید بگوییم که این فکر کاملا اشتباه است .در واقع، ماده ای که برای ایجاد اکسسوری‌ها و لوازم جانبی بتنی استفاده می شود، محصولی بسیار تصفیه شده است که حاصل سال ها آزمایش برای تایید قوام، دوام و اثربخشی آن در طول زمان است. بنابراین تفاوت بسیار زیادی با بتنی که در ساختمان سازی استفاده مس‌شود دارد.
گروه طراحی دکوراسیون داخلی اداری مکعب سازنده ی انواع ظروف و اشیاء اداری است. برای سفارش انواع جا شمعی، جا کارتی و گلدان‌های بتنی مکعب کافیست در سایت سفارش دهید تا کارشناسان ما این محصولات زیبا و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
0 100
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
جنس بدنه محصول