قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B

دکوراسیون اداری کلاسیک

طراحی انواع دکوراسیون اداری کلاسیک

فضای اداری خود را به سبک کلاسیک چیدمان کنید!

دکوراسیون و طراحی داخلی است که با اثر بخشی و تلاقی با دنیای مد در هر برهه زمانی، با ایجاد نگرشی متفاوت در افراد، آنها را به پیدایش سبک‌های مختلفی در دکوراسیون داخلی به ویژه دکوراسیون ادارات وا داشته است. سبک‌هایی نظیر دکوراسیون اداری کلاسیک، مدرن و… که همراه با ویژگی‌های منحصر به فرد برای ایجاد محیطی ایده آل در کار به اجرا درمی‌آیند. چرا که همه ما جدا از آرامش و راحتی که در فضای داخلی خانه به آن نیاز داریم، در آرزوی گذراندن ساعات کاری در محیطی فارغ از تنش و هیاهو هستیم. آرامشی که با کمک انتخاب بهترین سبک دکوراسیون اداری و چیدمان لوازم متناسب با روند کاری ایجاد می‌شود. اینجاست که اهمیت دکوراسیون اداری کلاسیک عیان می‌گردد. نوعی از سبک‌های رایج دکوراسیون ادارات که با به نمایش گذاشتن مبلمان کلاسیک، طرح و نقوش مختص به آن سبک و… حس قدرت و عظمت را که به نوعی لازمه جلب اعتماد کارکنان و دستیابی به پیشرفت‌های شگرفی در حیطه کاری می‌باشد، در محیط‌های اداری با خود به همراه دارد.

نکات مهم در خرید صندلی مدیریتی

دکوراسیون اداری کلاسیک چیست؟

بر خلاف سبک مدرن که عموما با اجرا در فضاهای کوچیک‌تر، زیبایی خود را مدیون سادگی لوازم و مبلمان اداری مدرن می‌دانند، دکوراسیون اداری کلاسیک، از جمله سبک‌هایی است که با دیزاینی با ابهت، مبلمانی چوبی، تزئینات و رزق و برق های خاص، البته به دور از افراط، برای طراحی در مراکز و شرکت‌هایی با ابعاد بزرگ، مناسب و مطلوب می‌باشد. دلیلی که باعث شده تا کاربرانی که به دنبال ساختن محیط کار شیک و رسمی‌تر هستند با یافتن ویژگی‌های دکوراسیون اداری کلاسیک، این سبک را در فضای مورد نظر خود طراحی و اجرا نمایند.دلیلی که باعث شده تا کاربرانی که به دنبال ساختن محیط کار شیک و رسمی‌تر هستند با یافتن ویژگی‌های دکوراسیون اداری کلاسیک، این سبک را در فضای مورد نظر خود طراحی و اجرا نمایند.

با دکوراسیون اداری کلاسیک بیشتر آشنا شوید!

در دوره و زمانه‌ای از زندگی هستیم که وقتی شروع و راه اندازی کسب و کاری موفق را برای خود برنامه ریزی می‌کنیم، در پی آن به دنبال انتخاب بهترین سبک دکوراسیون اداری می‌گردیم. سبک‌هایی که هر یک، در هر زمانی، به عنوان سبک جدید و نوپا، از دغدغه‌های طراحان و حتی مدیران شناخته می‌شوند. دکوراسیون اداری مدرن نیز از جمله محبوب‌ترین و پرطرفدارترین سبک‌های طراحی و چیدمان وسایل اداری است که همراه با ویژگی‌های باب روز و به کارگیری معیارهایی نظیر مبلمان مدرن، رنگ، نور و… گرچه در وهله اول مبحث زیبایی شناسی را در اولویت قرار می‌دهد؛ ولی با اجرای اصولی، تاثیرات شگرفی در پیشرفت روند کاری نیز ایجاد می‌نماید. همه این‌ها از اهدافی است که گروه مکعب، همراه با تیمی خلاق و با انگیزه پا به عرصه دکوراسیون داخلی نهاده تا با رویکردی متفاوت، دکوراسیون اداری مدرن را برای خلق فضایی ایده آل به اجرا درآورد. پس اگر شما هم تمایل دارید تا پارامتر نو و بدیع بودن را به داخل فضای اداری خود راه دهید، دکوراسیون اداری مدرن را با استفاده از لوازم و مبلمانی نوین برگزینید.

با دکوراسیون اداری کلاسیک بیشتر آشنا شوید!

چرا سبک کلاسیک را برای دکوراسیون انتخاب کنیم؟

دیگر کسی را نمی‌یابید که بی توجه به اثربخشی دکوراسیون در میزان موفقیت و روند کاری، فضای اداری خود را چیدمان کنند. وقتی به منظور دستیابی به بهترین چیدمان ، انواع سبک دکوراسیون اداری را مورد ارزیابی و سنجش قرار می‌دهید، خواهید یافت که برای ساختن محیطی منظم، زیبا و در عین حال باشکوه و شیک، این دکوراسیون اداری کلاسیک است که نسبت به سایر سبک‌ها ارجحیت می‌یابد. سبکی که برای اجرای آن در فضای اداری همواره در عرصه مد در جریان می باشد.

معیار انتخاب بهترین رنگ در دکوراسیون اداری کلاسیک

برای القای حس رسمی و شیک بودن به محیط، رنگ هایی با تناژ گرم نظیر کرم، قهوه ای، طلایی، سفید، زرشکی و… را بهتر است معیار انتخاب خود قرار دهید. رنگ هایی که اگر در هماهنگی و هارمونی با دیگر رنگ های موجود در لوازم و مبلمان استفاده شوند، حس گرما و صمیمیت را که برای انجام کارهای تیمی نیاز است بوجود می‌آورد.

وجه تمایز سبک دکوراسیون کلاسیک و دکوراسیون مدرن در ادارات

با وجود اینکه دکوراسیون اداری کلاسیک با هدف ایجاد فضایی شیک و مجلل، از مبلمانی شکیل و کنده کاری شده، تزئیناتی متناسب و… استفاده می‌کند؛ ولی دکوراسیون اداری مدرن خود را برمبنای سادگی و زیبایی شکل می‌دهد. همین تفاوت در چیدمان و انتخاب مبلمان است که این دو سبک را از یکدیگر متمایز ساخته و به گونه‌ای سبک کلاسیک را برای فضاهای کاری بزرگ‌تر و سبک مدرن را برای فضاهای کاری با ابعاد کوچکتر مطلوب کرده.

متریال مناسب دکوراسیون اداری کلاسیک

گرچه بسته به سلیقه افراد در انتخاب مبلمان، شکل و ابعاد فضا و… دکوراسیون اداری به سبک کلاسیک ممکن است متفاوت از یکدیگر چیدمان شوند، اما در همه فضاهای اداری به سبک کلاسیک شاهد استفاده از متریال شیشه و چوب خواهیم بود. وجود نقش و نگارهای مختلف بر روی این متریال‌هاست که با دو چندان کردن جذابیت، محیط کاری لوکسی را می‌سازد.

نقش مبلمان کلاسیک در دکوراسیون اداری

درست است که واژه دکوراسیون به عنوان نوعی هنر و علم تعریف می‌شود، ولی این وجود مبلمان و دیگر لوازم است که با انتخاب و چیدمان در فضا، نه تنها مفهوم دکوراسیون را به وضوح بیان می‌کند، بلکه با شکل گیری ساختار فضا، روح و معنا به محیط کار می‌بخشد.این مبلمان که به شکلی نوع سبک دکوراسیون اداری را در خود گنجانده‌اند، می‌بایست متناسب با هر یک از سبک‌های مورد نظر انتخاب و خریداری شوند. به همین دلیل است که مبلمان کلاسیک در ادارات برای تجلی سبک کلاسیک، اغلب از متریال چوب و چرم، به صورت منبت کاری شده و با تزئینات چشمگیر، همراه با ظرافتی غیر قابل وصف بفروش می‌رسند تا به صورتی ویژگی شکیل و خاص بودن در فضا را نمایان سازند.

پرکاربردترین چوب‌های مورد استفاده در دکوراسیون اداری

چوب را می‌توان از رایج ترین متریال‌های مورد استفاده در دکوراسیون اداری به سبک کلاسیک بدانیم. از میان تنوعات گسترده این متریال، چوب راش بیشترین کاربرد را در ساخت میز اداری  و صندلی اداری کلاسیک و مبلمان کلاسیک دارد. در عین ساختار چوبی مبلمان کلاسیکی، بدنه‌ای با رویه پوشیده از چرم و یا مخمل است که آن را برای چیدمان در دکوراسیون اداری کلاسیک، منحصر به فرد کرده است.

نورپردازی در دکوراسیون اداری کلاسیک

تامل برانگیزترین بخشی که توجه به آن در طراحی و دکوراسیون ادارات در هر سبکی باید در اولویت کار قرار گیرد، نورپردازی می‌باشد. استفاده از نورهای گرم به اشکال مختلف است که گرما بخش محیط کاری شما می‌شود. لوسترهای کلاسیک، نورهای مخفی در سقف و دیوار‌ها، لامپ‌های هالوژنی، آباژورهای رومیزی و… همگی از جمله روش‌های ایده آل برای نورپردازی محیط کاری می‌باشند.

پرکاربردترین عناصر تاثیر گذار در دکوراسیون اداری

دکوراسیون ادارات بر مبنای سه عنصر اصلی و تاثیر گذار نوع سبک دکوراسیون، مبلمان و رنگ شکل می‌گیرند. هر کدام از این عناصر بسته به میزان بودجه مالی، کارایی و کاربرد، سلیقه افراد و توجه به دیگر موارد، برای طراحی و دکوراسیون ادارات حائز اهمیت می‌شوند.

تاثیرات استفاده از گیاهان در سبک دکوراسیون کلاسیک ادارات

وقتی که چوب به عنوان متریال اصلی در دکوراسیون سبک کلاسیک به کار برده می‌شود، استفاده از گیاهان طبیعی به صورت گلدان‌های کوچک و بزرگ و یا فلاور باکس‌ها همراه با این متریال نیز، به عنوان عوامل اثربخش در نحوه کار و فعالیت کارمندان لازم و ضروری است. عناصری که با شکوفا کردن حس سرزندگی و شادی در بین کارمندان و به طور کل در محیط‌های کاری، که امروزه بیش از هر چیزی حضورشان در این فضاها احساس می‌شود، تاثیر بسزایی در پیشرفت و موفقیت کاری خواهد داشت.

تلفیق سبک کلاسیک با دیگر سبک‌های دکوراسیون اداری

شاید ایده جالبی به نظر رسد که سبک کلاسیک و مدرن را در دکوراسیون ادارات در هماهنگی با یکدیگر تلفیق کنید. این نوع چیدمان شاید از لحاظ بصری، زیبایی ویژه‌ای را پیش چشمان مراجعه کنندگان ایجاد نماید، ولی همیشه گزینه ای عالی و ایده آل نمی‌تواند باشد. این مدل تلفیقات سبک در دکوراسیون، معایبی را نیز با خود به همراه دارد. آشفتگی، بی نظمی در فضا، عدم هارمونی در چیدمان و… همگی از معایبی است که ممکن است در اثر تلفیق دکوراسیون اداری کلاسیک با دیگر سبک‌ها به وجود آید.

شاید تا چند سال گذشته سبک‌های متعدد بسیاری در دکوراسیون مورد پسند کاربران بوده، اما امروزه این سبک مدرن است که راه خود را در مسیر طراحی و دکوراسیون داخلی باز کرده است. سبکی ظهور یافته بر اساس باب روز که با نشانه‌هایی موجود در هر فضا، حضورش را احساس خواهید کرد. سبک مدرن نه تنها در محیط خانگی بلکه در فضاهای اداری نیز با پیروی از اصل زیبایی در سادگی، طراحی و چیدمان فوق العاده‌ای را می‌سازد. سادگی که در رنگ، نور، لوازم و سایر متعلقات موجود در فضا، بدور از تجملات و شکل و فرم‌هایی پیچیده ولی در عین خاص و مدرن بودن به چشم می‌خورد. از آن جایی که پس از محیط‌های خانه، فضای کار در اولویت توجه افراد قرار می‌گیرند، آرامش، راحتی، زیبایی و.. را در فضا نیاز دارند تا با القای احساسات لذت بخش، در بهبود کارایی و بهره وری کاربران نیز اثر گذارد. کاملا بدیهی است که دکوراسیون اداری مدرن است که قابلیت ایجاد چنین فضایی خاص و ناب را دارد. چیزی که امروزه همه طراحان به دنبال مهیا ساختن آن در فضاهای اداری هستند. در عین استفاده از عناصر زیبایی شناسی که حضورشان در هر محیط کاری، جلوه گر نمایی زیبا از فضا می‌شود، از دیگر مسائل مهمی که در دکوراسیون اداری مدرن مطرح می‌گردد، لوازم و مبلمانی باب روز و مدرنی است که برای این سبک از دکوراسیون درنظر گرفته شده است. چرا که این لوازم و مبلمان مدرن است که با چیدمان در کمال هماهنگی و همگونی با یکدیگر، اساس دکوراسیون و طراحی داخلی را شکل می‌دهند.