قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B
مرتب سازی بر اساس :
15 نتیجه

صندلی اداری

صندلی اداری یکی از پرکاربردترین لوازم اداری محسوب می‌شود زیرا کارکنان بیشتر زمان خود را روی آن سپری می کنند .  نحوه عملکرد و فعالیت پشت میزی در فضاهای اداری در طراحی دکوراسیون اداری و چیدمان مبلمان اداری، مدیران را برای خرید صندلی اداری استاندارد پیشقدم می‌کند. در همین راستا نمونه ای از تجهیزات پرکاربرد در جهت ایجاد رفاه عمومی برای تمامی کاربرانی که در طول روز به محیط‌های اداری مراجعه می‌کنند، در مدل‌هایی متنوع در اختیار خریداران قرار می‌گیرند.از انواع صندلی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

صندلی اداری استاندارد

این نوع صندلی ها دارای صندلی و پشتی استانداردی هستند و برای اشخاصی که  بیشتر اوقات در حالت نشسته قرار دارند، بسیار مناسب است. این نوع صندلی‌ها، با ارائه یک جلوه زیبا و قیمتی مقرون به صرفه، می‌توانند به بهبود راحتی کاربر در طول ساعات کاری کمک کنند.

صندلی اداری ارگونومیک

این صندلی مخصوصا برای کمر طراحی شده و از ویژگی های اصلی این نوع صندلی ها می توان به حفظ سلامت اسکلتی و عضلانی بدن اشاره کرد. صندلی‌ اداری ارگونومیک با هدف حمایت از فرم طبیعی بدن، بهبود وضعیت آن و جلوگیری از مشکلات جسمی طراحی شده‌ است. با نشستن روی این صندلی‌ ها می‌توانید شانه‌‌ها، ستون فقرات و لگن خود را در یک راستا نگه دارید و از آسیب دیدن مفاصل جلوگیری کنید. اکثر صندلی‌ های ارگونومیک قابلیت تنظیم ارتفاع دارند.

صندلی اداری طبی

صندلی های طبی برای افرادی که کمر درد و یا گردن درد دارند، مناسب می باشد. این نوع صندلی ها بدن افراد را در حالت استاندارد قرار می دهد و از گردن درد و کمر درد جلوگیری می کند. حال مدل هر کدام از صندلی های اداری برای استفاده شخص یا کاربر متفاوت می باشد.

صندلی طبی بهترین جایگزین برای نشیمنگاه‌های معمولی است که طراحی ساده‌ای دارند و بعدازمدتی باعث ایجاد درد و خستگی در ناحیه پایین‌تنه به‌خصوص زانو‌ها می‌شوند. مدل‌های طبی با طراحی ارگونومیک از راحتی بسیار زیادی برخوردارند و حتی اگر چندین ساعت روی آنها بنشینید، هیچ احساس خستگی یا ناراحتی ندارید. به‌همین‌دلیل این روز‌ها بیشتر کارفرمایانی که به سلامتی کارمندانشان اهمیت می‌دهند، اقدام به خرید آنها می‌کنند

برای خرید صندلی اداری ابتدا باید نوع صندلی مورد نظر خود را مشخص کنید و سپس با توجه به فضای اداری و دکوراسیون اداری خود، صندلی مورد نظرتان را خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت انواع صندلی اداری ارزان، می توانید با مجموعه ی مکعب در تماس باشید. از انواع مدل های صندلی اداری موارد زیر را می توان نام برد:

 • صندلی مدیریتی
 • صندلی کارشناسی
 • صندلی کارمندی
 • صندلی کنفرانس
 • صندلی انتظار
خرید انوع صندلی اداری

صندلی اداری مدیریتی

انواع صندلی مدیریتی، در مقایسه با صندلی‌های کارمندی دارای ویژگی‌ها و مزیت‌های مختلفی هستند: 
 1. روکش صندلی‌های مدیریتی باید قابلیت تنفس داشته باشند؛ مدیران اغلب ساعات بیشتری را نسبت به کارمندان در اداره مشغول به‌کار هستند، بنابراین تنفس‌ پذیری روکش صندلی برایشان اهمیت زیادی دارد؛ چون باعث ایجاد تعریق نمی‌شود. 
 2. اغلب صندلی‌ های مدیریتی از جنس چرم ساخته می‌شوند؛ چرم روکشی ممتاز و برتر نسبت به سایر روکش‌ هاست. از آنجا که صندلی‌های مدیریتی نمادی از ریاست هستند، بنابراین باید در آنها از روکش‌های اعلا و باکیفیتی استفاده شود؛ برای همین تولید کننده‌ها به‌ طور معمول آنها را با چرم می‌سازند. 
 3. این صندلی‌ها معمولاً با طول 110 تا 120 سانتی‌متر و ارتفاع 80 سانتی‌متر ساخته می‌شوند. ارتفاع این ابزار نیز قابل‌تنظیم است تا مدیران بتوانند بر اساس نیازشان ارتفاعشان را کم یا زیاد کنند. 
در صندلی مدیریتی چندین مکانیزم مختلف نیز وجود دارد که در ادامه آنها را بررسی می‌کنیم: 
 • مکانیزم ال: نشیمن ثابت، خمیدگی در میزان مشخص و قابلیت برگشت‌پذیری به‌حالت اولیه
 • مکانیزم تیلت: قابلیت برگشت به عقب پشت و نشیمن صندلی تنها با یک حرکت (تنظیم صندلی به‌حالت استراحت)، یک تکه بودن نشیمن و پشتی صندلی
 • مکانیزم سینکرون: هماهنگی پشت و نشیمن با یکدیگر، افزایش راحتی مدیران حین کار و قابلیت حرکت آنها به‌سادگی برروی صندلی.

صندلی اداری کارشناسی

این صندلی‌ها معمولاً برای کارشناس‌ های شرکت‌ ها و دفاتر طراحی و تولید می‌شوند. ابعاد این صندلی‌ها نسبت به نمونه‌ های مدیریتی کوچکتر است؛ اما از لحاظ کاربردی تقریباً ویژگی‌های مشابه‌ای با یکدیگر دارند. البته این صندلی‌ها با نمونه‌های کارمندی نیز متفاوت هستند. در واقع می‌توان گفت که تولیدکننده‌ها آنها را معمولاً برای کارمندان رده‌میانی سازمان مثل حسابدار‌ها می‌سازند. 

قابلیت تنظیم ارتفاع به‌واسطه جک قابل‌تنظیم، چرخ‌های روان، قابلیت تنظیم زاویه تکیه‌گاه، قابلیت تنظیم ارتفاع دسته‌ها و جلوگیری از خستگی در صورت افزایش ساعت کاری از ویژگی‌های خیلی خوب صندلی‌های کارشناسی هستند. 

صندلی‌ کارشناسی را معمولاً در 2 نوع معمولی و ارگونومیک می‌سازند. نمونه‌های ساده معمولاً مطابق با فناوری روز دنیا ساخته نمی‌شوند و ظاهری شبیه به صندلی‌ های اداری ساده دارند. نمونه‌ های ارگونومیک نیز تمام ویژگی‌های یک صندلی کارشناسی خوب را دارا هستند و آسایش و راحتی کاربر را حین کار به‌ ارمغان می‌آورند

صندلی اداری کارمندی

یکی از متداولترین صندلی‌ هایی که در بسیاری از اداره‌ ها و دفاتر کاری آنها را می‌بینیم، صندلی‌ کارمندی هست که در بخش تکیه‌گاه‌ شان پد‌ های حجیم و ضخیمی قرار دارد. معمولاً روی این ابزار یک شاخه 4 یا 5 چرخ نیز نصب می‌کنند تا کارمندان حین کار بتوانند به‌راحتی حرکت کنند و به بخش‌های مختلف اداره بروند. این وسیله با قابلیت تنظیم ارتفاع نیز به کارمندان کمک می‌کند تا بر اساس شرایط جسمی‌شان ارتفاع آن را تغییر دهند.

صندلی اداری کنفرانس

صندلی کنفرانس که با نام صندلی هیئت مدیره نیز شناخته می‌شود، معمولاً طراحی ساده‌تری نسبت به انواع صندلی اداری دیگر دارند. این ابزار را معمولاً با ویژگی‌های ارگونومیکی کمتری می‌سازند، اما در آنها از متریال باکیفیتی مثل چرم استفاده می‌کنند تا راحتی کاربران را حین استفاده به‌ارمغان بیاورند. صندلی‌ های کنفرانس مخصوص استفاده طولانی‌مدت طراحی نشده‌اند؛ بنابراین بدیهی است که ویژگی‌های مختلفی مثل قابلیت تنظیم تکیه‌گاه کمر، گردن و… را نداشته باشند. این ابزار به‌طور معمول طراحی جمع‌وجوری دارند تا بتوان آنها را با یک نظم خاص به‌دور میز اداری کنفرانس چید.
این صندلی‌ها تکیه‌گاه نسبتاً بلندی دارند و از لحاظ سایز و اندازه نیز نسبت به نمونه‌های معمولی بزرگتر هستند. این ابزار را معمولاً از جنس چرم نیز نمی‌سازند؛ چون چرم باعث ایجاد تعریق می‌شود و بعد از مدتی مشکلاتی مثل حواس‌پرتی، عدم راحتی حین کنفرانس و … را به‌همراه خواهد داشت.  تولیدکننده‌ها صندلی‌های کنفرانس را با پایه‌های ثابت و محکم تولید می‌کنند تا کاربر حین بلندشدن تعادلش را از دست ندهد. ازآنجا‌که این ابزار را به‌دور میز کنفرانس می‌چینند نیز معمولاً بدون‌چرخ تولید می‌شوند تا حین استفاده باعث جابه‌جایی ناخواسته و مشکلات دیگر نشوند. صندلی‌ های کنفرانس را معمولاً با جذابیت بصری خاصی تولید می‌کنند تا در دور میز کنفرانس زیبایی خاصی داشته باشند و با تاثیر در طراحی دکوراسیون اداری اتاق کنفرانس به افزایش جذابیت آنجا کمک کنند.

صندلی اداری انتظار

حتی اگر تاکنون سر و کارتان به ادارات و شرکت‌ های اداری نیفتاده باشد، ولی قطعا صندلی انتظار اداری را در مراکز عمومی به وضوح و از نزدیک مشاهده کرده‌اید. صندلی‌هایی که به جهت قرارگیری در معرض استفاده عموم، اکثرا در جنس پلاستیک و فلز ساخته می‌شوند. از صندلی های پرکاربرد در مراکز اداری برای مراجعین و یا مهمانان نیز می توان به صندلی عمومی اشاره کرد.
یکی از ساده‌ترین انواع صندلی‌ها که در برخی اداره‌ها از آنها استفاده می‌شوند، صندلی‌های انتظار هستند. این ابزار طراحی ساده‌تری نسبت به انواع صندلی اداری دارند؛ چرا که قرار نیست تا مدت زیادی از آنها استفاده شود. این صندلی‌ها را معمولاً به‌دلیل راحتی بیشتر ارباب‌رجوع در محیط پذیرش اداره می‌چینند. حتماً این ابزار را در محیط آزمایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مطب پزشکان و … دیده‌اید. در واقع در هر سالن انتظار تقریباً یک یا چند نمونه از آنها چیده شده‌اند تا ارباب‌رجوع و کاربران حین مراجعه به این سالن‌ها بتوانند روی آنها بنشینند. صندلی‌های انتظار معمولاً به‌صورت پلاستیکی یا فلزی طراحی می‌شوند. جنس روکش آنها نیز عموماً از نوع چرم مصنوعی است؛ چون این متریال زیبایی بصری خاصی دارد و به‌دلیل دوام و ماندگاری بالا تا مدت‌ها دچار آسیب نمی‌شود. این ابزار را معمولاً به‌صورت به‌هم‌چسبیده یا تکی می‌سازند؛ نمونه‌های به‌هم‌چسبیده نظم و ترتیب بیشتری در فضا به‌وجود می‌آورند و حتی باعث صرفه‌جویی در فضای اداره نیز می‌شوند. صندلی‌های انتظار دارای شیب تکیه‌گاه بیشتری هستند و پایه‌های آنها نیز از نوع ثابت و بدون‌چرخ است.

انواع صندلی اداری از لحاظ متریال

از انواع صندلی اداری از لحاظ متریال و جنس پارچه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پلی استر

روکش‌های پلی‌استر در طول مدت استفاده دچار تغییر رنگ نمی‌شوند و کیفیت‌شان را از دست نمی‌دهند. این روکش‌ها دوام و ماندگاری بالایی نیز دارند و از انعطاف‌پذیری خاصی برخوردارند. پلی‌استر‌ها جزء روکش‌هایی هستند که امکان استفاده طولانی‌مدت از صندلی را برای کاربر فراهم می‌سازند. این متریال دچار چین‌وچروک نمی‌شوند و خاصیت ضدلک دارند.

 • پارچه‌ ای

 تولید نشیمن و تکیه‌گاه صندلی با پارچه باعث می‌شود که کاربر بتواند مدت زمان بیشتری را بدون تعریق روی صندلی بنشیند. لکه شدن سریع‌تر پارچه نسبت به سایر مواد اصلی‌ترین عیب این مدل از صندلی اداری است.

 • وینیل

 محصولاتی که از این متریال ساخته می‌شوند بسیار بادوام هستند و نظافت آنها نیز کار زیاد دشواری نیست. دوام بالا و حفظ ساختار ظاهری حتی بعد از استفاده طولانی مدت از دیگر ویژگی‌های مثبت این مدل از صندلی‌هاست. روکش‌های وینیل قیمت کمی دارند و به‌دلیل عدم نیاز به رعایت اصول خاص در نگهداری پرطرفدار هستند. البته راحتی این روکش‌ها نسبت به چرم کمتر است. این روکش‌ها را به‌طورمعمول برای صندلی‌های مطب‌ها یا کلینیک‌های مختلف می‌سازند.

 • کتان

کتان‌ ها الیاف بسیار با کیفیت و ماندگاری هستند که تا مدت‌ها می‌توانید بدون هیچ مشکلی از آنها به‌عنوان روکش صندلی استفاده کنید. کتان دچار لک نمی‌شود و برای همین نیاز به تمیزکاری مداوم آن نخواهید داشت؛ همچنین این الیاف دچار تغییر رنگ نیز نخواهد شد، بنابراین دکوراسیون محیط کارتان را از بین نمی‌برند. کتان‌ ها جنس بسیار مقاومی نیز دارند؛ برای همین حتی در صورت نشستن‌های پیاپی استحکام خود را از دست نخواهند داد. این الیاف از تراکم بالایی نیز برخوردارند، برای همین در برابر رطوبت مقاومت خود را حفظ می‌کنند. امکان ورود گرد و غبار به داخل بافت این الیاف‌ها نیز وجود ندارد.

 • چرم

چرم طبیعی هم ظریف و هم شکیل است. بنابراین اگر می‌خواهید فضای اداری شما ظاهر لوکس‌تری بگیرد؛ حتما از این نوع صندلی‌ها برای آن سفارش دهید. نگهداری از صندلی‌هایی با این روکش‌ها بسیار ساده است؛ چون نیاز به رعایت اصول نگهداری خاصی ندارند. از آنجا که آب و رطوبت به این روکش‌ها نفوذ نمی‌کند نیز دوام و ماندگاری‌شان افزایش پیدا خواهد کرد.  چرم‌ها در 2 نوع مصنوعی و طبیعی ساخته می‌شوند.

 • چرم مصنوعی

 این محصولات جایگزین خوبی برای صندلی‌های چرمی طبیعی هستند و از نظر دوام بافت و رنگ نسبت به چرم طبیعی در رتبه بهتری قرار می‌گیرند. ضمن اینکه این محصولات ارزان‌تر نیز هستند و نیاز به مراقبت خاصی ندارند. توسعه تکنولوژی‌های تولید سبب شده که بتوان این محصولات را با قابلیت‌هایی نظیر ضد میکروب، ضد حریق و مقاوم در برابر رطوبت نیز ساخت.

 • چوبی

 چوب متریال بسیار شیک و بادوامی است که ساخت صندلی اداری با آن، به فضا جلو خاصی می‌دهد. اصلی‌ترین ایراد این محصولات، عدم امکان استفاده طولانی مدت از آنها به دلیل راحت نبودنشان است.

 • پلاستیکی

 ارزان‌ترین نوع صندلی اداری موجود در بازار محصولاتی هستند که از پلاستیک ساخته می‌شوند. اما تنوع طرح و رنگ باعث شده که این محصولات طرفداران زیادی داشته باشند.

راهنمای خرید صندلی های اداری

راهنمای خرید صندلی اداری

مزایا و کاربری‌ در صندلی‌های اداری است که انتخاب این نوع لوازم را جزئی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مدیران و خریداران مبدل ساخته است. زیرا دستیابی و رسیدن به تمامی اهداف از پیش تعیین شده برای مجموعه، آرزوی تمامی مدیران و صاحبین امتیاز شرکت‌ها است. در همین راستا استفاده از مبلمان و صندلی‌های ادرای در محوطه کاری، با خلق محیطی بدون استرس و آسودهنقشی اساسی دارد. این المان‌ها ضمن بهبود در کارایی و عملکرد همه کارمندان، راه موفقیت و پیشرفت در مراحل کاری سخت را هموار می‌سازد.

تهیه یک لیست از نکات قابل توجه درهنگام خرید، قطعا مثمر ثمر و راهگشا خواهد بود. همچنین انتخاب و خرید مبلمان برای فضای اداری را برای شما به تجربه‌ای خوشایند تبدیل می‌کند. اولویت بندی کردن موارد و نکاتی همچون، کیفیت محصول، طراحی اصولی و سازگار با ابعاد و اندازه بدن کاربران از مهمترین گزینه‌های این لیست می‌باشد. علاوه بر این برخورداری از قابلیت تنظیم پشتی به منظور ایجاد راحتی بیشتر، پایه ای مستحکم و چرخدار، دسته‌هایی راحت و استاندارد، نشیمنگاهی نرم و… به عنوان راهنمای خرید صندلی اداری امری ضروری و مورد نیاز است.

تیلپر تقریبا معتبرترین و یکی از بهترین تولیدکنندگان مبلمان اداری در کشور است که محصولات باکیفیت و ارزنده‌ای را به بازار عرضه می‌کند. در کلکسیون صندلی‌های اداری این شرکت، طیف متنوعی از تولیدات وجود دارد که از نظر ویژگی‌های فنی و ظاهری تفاوت‌های زیادی با یکدیگر دارند. بنابراین، بسته به نیاز و سلیقه شخصی خود می‌توانید یکی از محصولات این مجموعه را به عنوان صندلی کنفرانس خریداری کنید.

اگر به دنبال یک صندلی خوب و باکیفیت هستید؛ علاوه بر تولیدات دو کارخانه نام برده شده می‌توانید از مجموعه محصولات شرکت آرتمن نیز با این هدف استفاده کنید. صندلی کنفرانس آرتمن گزینه‌ای بسیار مستحکم و در عین حال راحت و بادوام است.

صندلی اداری

صندلی‌های کارخانه تولیدی محک نیز گزینه خوبی برای چیدمان فضاهای اداری مختلف از جمله اتاق کنفرانس هستند. این محصولات، هم بسیار مطمئن و بادام‌ند و هم دارای ضمانت‌نامه معتبر 3 ساله می‌باشند. شما می‌توانید انواع صندلی‌های کنفرانس ثابت با دسته و بدون دسته را در مجموعه تولیدات محک پیدا کنید.

خرید صندلی اداری
ساختار انوع صندلی اداری

انواع صندلی اداری از لحاظ ساختار

منظور از ساختار در این قسمت بیشتر به نوع پایه محصول اشاره دارد. به طور کلی صندلی‌ اداری در کارخانجات بزرگ با دو پایه ثابت و چرخ‌دار تولید و روانه بازار می‌شوند. نوع پایه ثابت این نوع از صندلی‌ها بیشتر برای موقعیت‌هایی کاربرد دارد که کاربر قرار است برای مدت کوتاهی روی صندلی بنشیند و نیاز به جابه‌جایی در این بازه زمانی ندارد.
به عنوان مثال صندلی‌های اداری که در اتاق انتظار، سالن‌های نمایش و آمفی تئاترها و سالن‌های کنفرانس نصب می‌شوند بهتر است از نوع پایه ثابت باشند. چرا که معمولا ما در این فضاها نیازی به تحرک نداریم و قرار است برای مدت کوتاهی، ثابت یک جا بنشینیم. اما وقتی می‌خواهید از صندلی برای انجام امور کاری استفاده کنید؛ طبیعتا حرکت بخشی از کار شماست و معمولا مدت زمان استفاده نیز طولانی می‌باشد. در این شرایط وجود چرخ زیر صندلی به کاربر کمک می‌کند که بهتر و راحت‌تر بتواند تحرک داشته و بدون مشکل به فضای اطراف خود دسترسی داشته باشد. بهترین نوع صندلی چرخ‌ دار اداری از نظر ساختار، محصولی است که حداقل پنج میله که از آنها به عنوان پایه استفاده می‌شود و متصل به چرخ هستند داشته باشد. اگر تعداد این پایه‌ها کمتر از 5 باشد؛ امکان واژگونی صندلی در زمان حرکت بیشتر است. از آنجایی که وظیفه حرکت صندلی و تحمل وزن کاربر، به عهده چرخ‌هاست؛ بهتر است محصولی را برای خرید انتخاب کنید که از متریال و یراق‌آلات باکیفیتی ساخته شده باشد. جنس مواد اولیه و چرخ‌ها، در عدم تعادل و شدت فرسایش محصول نیز نقش مهمی دارد.

جنس رویه صندلی اداری

همانطور که اشاره شد؛ انواع مختلفی از متریال وجود دارد که به عنوان روکش صندلی‌های اداری می‌توان از آنها استفاده کرد. در حال حاضر بیشتر محصولات موجود در بازار با پارچه، وینیل و چرم مصنوعی روکش می‌شوند. این جنس رویه‌ها هم از نظر دوام و هم از نظر کارایی، جزء بهترین‌ها هستند.

ارتفاع استاندارد صندلی اداری

ارتفاع صندلی تابعی از وضعیت جسمی فردی است که قرار است از آن به عنوان محلی برای نشستن‌های طولانی مدت خود استفاده کند. اینکه قد و وزن کاربر رابطه مستقیم با ارتفاع صندلی دارد؛ تولیدکنندگان را بر این داشت تا محصولاتی را به بازار عرضه کنند که قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشند. بنابراین نمی‌توان هیچ ارتفاع استانداردی برای صندلی در نظر گرفت؛ بلکه کاربر باید بعد از نشستن، با استفاده از اهرمی که زیر صندلی تعبیه شده است؛ ارتفاع را طوری تنظیم کند که هنگام نشستن احساس راحتی بیشتری داشته باشد.

پیامدهای ناشی از استفاده نادرست از صندلی اداری

گرچه طراحی اصولی و ساخت استاندارد صندلی اداری بسیار حائز اهمیت می‌باشد؛ اما با این همه، اگر کاربران به درستی از این صندلی‌های ارگونومیک استفاده نکنند، آسیب‌های جدی را بر جسم خود وارد می‌نمایند. گردن درد، کمر درد، احساس درد در سایر مفاصل بدن (زانو، آرنج و..) همگی می‌تواند از عوارض استفاده نادرست از صندلی اداری شناخته شوند.

معیارهای تاثیرگذار بر کیفیت صندلی اداری

توجه به فرم و آناتومی بدن انسان از نکات قابل توجهی است که مستلزم ساخت صندلی اداری با استاندارد و ارگونومیک می‌شود. از اصلی‌ترین معیارهای تاثیرگذاری که هرگونه بی توجهی به آن، جدا از تاثیرات مخرب بر بازدهی کاری، عوارض جبران ناپذیری را بر روی جسم کارکنان می‌گذارد.

مزایای خرید صندلی اداری

مزایای خرید صندلی اداری

خرید یک صندلی اداری استاندارد نوعی سرمایه‌گذاری برای شما محسوب می‌شود؛ زیرا احتمالا قرار است مدت زیادی از روز را پشت این صندلی بنشینید. بنابراین نیاز به محصولی دارید که پشتیبانی بهتر از ساختار بدنی شما داشته و دوام آن زیاد باشد. استفاده از چنین محصولی هم برای سلامت بدن و هم برای بهره‌وری کاری شما مفید است. دیگر مزایای خرید این مدل از صندلی‌ها عبارتند از:

 • یک صندلی اداری راحت تاثیر مستقیم و قابل توجهی بر سطح بهره‌وری و ایجاد گردش کار موثر و پایدار دارد.
 • صندلی‌ای که از ستون فقرات به خوبی پشتیبانی می‌کند به شما کمک خواهد کرد که در حین کار وضعیت صحیح بدن خود را حفظ کرده و از درد کمر و گردن جلوگیری کنید.
 • یک صندلی راحت و خوب باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که گردش خون را افزایش دهد. جریان داشتن خون در بدن، یک نکته کلیدی در زمانی است که برای مدت طولانی می‌نشینید.
 • وقتی هنگام نشستن احساس راحتی می‌کنید؛ خلق و خوی شما نیز بهتر شده و انگیزه بیشتری برای انجام کارها دارید.
 • وضعیت فیزیکی بدن، به طور مستقیم با وضعیت ذهنی و سطح انرژی شما مرتبط است. یک صندلی راحت از خستگی ذهنی و متزلزل شدن تمرکز شما در طول روز جلوگیری می‌کند.
 • صندلی‌های طراحی شده بر اساس اصول استاندارد به هوا اجازه می‌دهند تا با جریان داشتن، دمای بدن را متعادل نگه دارد.
 • هرچه راحت‌تر باشید؛ مدت بیشتری می‌توانید بنشینید و کار کنید. با صرف زمان بیشتر برای کار، خروجی کار نیز بیشتر می‌شود.
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
3245000 15250000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
جنس بدنه محصول