M O K A A B

پارتیشن شیشه ای

طراحی انواع پارتیشن اداری

دیوارهای شیشه ای اشکال مختلفی دارند که همیشه پیچیده و مدرن هستند. این روز ها اتاقک ها با دیواره‌های پارتیشن بندی شده‌ی تماما چوبی دیگر جایی در صنعت مد دکوراسیون داخلی ادارات ندارند و بسیار قدیمی شده اند. اکنون مردم به سمت فضاهای باز و بدون مرز تمایل بیشتری دارند. این فضا‌ها احساس شفافیت و ذهن باز را ایجاد می کنند. مجموعه ی مکعب به شما کمک می کند تا متناسب با فضای اداری مجموعه ی خود، بهترین پاریشن اداری شیشه ای را انتخاب و خریداری کنید. اگر به طرح چوب نیز علاقه مندید می توانید از پارتیشن های ترکیبی ام دی اف و شیشه نیز استفاده کنید.

پارتیشن‌ های شیشه‌ ای بدون فریم
بدون فریم

Glass partitions with out frames

پارتیشن شیشه ای بدون فریم جایگزینی مدرن برای ساختار دیوار معمولی است. در فضاهای کوچک، دیوار شیشه ای برای ایجاد حداکثر بازشو در منطقه محدود ضروری است. ترکیب با درب های شیشه ای کشویی یا معمولی یا درب‌های ام دی اف به شما امکان انتخاب می دهد. از سقف‌ها یا مسیرهای کشویی نصب‌شده روی دیوار تا ریل‌های سنگین‌تر درب که ایمنی بیشتری را ارائه می‌کنند. علاوه بر این، یکی از مزیت های اصلی محدوده قیمت است. این راه حل مقرون به صرفه در بودجه کسب و کارهای کوچک، شرکت های بزرگتر و صاحبان آپارتمان های کوچک خواهد بود. پارتیشن بندی شیشه ای لوکس به نظر می رسد، اما در کمال تعجب هزینه زیادی ندارد.

پارتیشن‌های شیشه ای
با فریم

Glass partitions with frames

این نوع پارتیشن‌ها از شیشه‌های ۱۰ میلیمتری سکوریت ساخته شده که بینشان نوار پلی‌کربنات قرار می‌گیرد. دورتا دور فریم این پارتیشن ها برای بحث عایق بندی از واشر استفاده شده که باعث عایق شدن پارتیشن در برابر صدا و ایجاد فضایی برای انبساط و انقباظ شیشه ها می‌شود. جنس فریم این پارتیشن ها می‌تواند از آلمینیوم باشد. فریم این پارتیشن‌ها با توجه به ابعاد محل مورد نظر ساخته و در مکان مورد نظر نصب می‌شوند.

پارتیشن اداری دو جداره
MDF و شیشه

این مدل پارتیشن اداری، ترکیبی از ام دی اف و شیشه بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است همچنین برای بخش هایی که لزومی ندارد حتما فضا به طور کامل بسته باشد معمولا از پارتیشن تک جداره استفاده می شود. از انواع دیگر پارتیشن های اداری می توان به پارتیشن چوبی و پارتیشن آلومینیومی نیز اشاره کرد که در صورت تمایل می توانید از این محصولات دیدن کنید.

پارتیشن اداری دو جداره تمام
شیشه قالب MDF (ام دی اف)

این نوع پارتیشن اداری قابلیت نصب در ارتفاعات متفاوت را دارند و به در خواست مشتری ارتفاعات کم و زیاد می گردد. کاملا از جنس mdf بوده و mdf استفاده شده در این نوع پارتیشن ها ۱۶ میلی متر بوده همچنین یکی از محبوب ترین پارتیشن های اداری محسوب می گردد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پارتشین نوعی عایق در برابر صدا نیز می‌باشد.

مزایای استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای در ادارات

۱۰۰% ایمن، ساخته شده از شیشه تک‌جداره یا دوجداره

بسیاری شیشه را به عنوان یک ماده بسیار شکننده می‌دانند. این تصور باعث می‌شود شیشه را خطرناک دانست و به‌عنوان یک متریال برای دیوار مورد قبول قرار نگیرد. اما امروزه شیشه‌های محکم، مطمئن و ایمن برای ساخت پارتیشن‌ اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

عایق صدا با شفافیت بصری کامل

یکی از رایج ترین سوالات در مورد پارتیشن های شیشه ای مربوط به ویژگی های عایق صدا است. ما می توانیم به شما اطمینان دهیم که دیوارهای شیشه ای سطح عایق صوتی مشابه دیوارهای معمولی دارند که حدود ۲۰-۳۰ دسی بل است.

زون بندی فضا با حداقل هزینه

ساخت و ساز نباید استرس زا و پرهزینه باشد. اکثر دیوارهای جداکننده را می توان در عرض یک الی دو روز نصب کرد که در مقایسه با ساخت دیوار‌های معمولی بسیار معقول تر است. علاوه بر این، هزینه شیشه نسبت به زیبایی ای که ایجاد می‌کند نسبت به دیوار معمولی بسیار مقرون بصرفه‌تر است.

افزایش میزان نور طبیعی

فضای سبک و مطبوع با پارتیشن های شیشه ای به راحتی قابل دستیابی است. اجازه دهید نور خورشید وارد شود و در هزینه های قبض برق خود صرفه جویی کنید!

عمر طولانی

پارتیشن‌های شیشه ای با توجه به استحکام و مقاومتی که دارند عمر بالایی می‌کنند. این پارتیشن‌ها با حداقل نگهداری و حداکثر کیفیت می‌توانند برای شما محیط مناسبی بسازند.