قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B
مبل اداری

مبل اداری

فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
7150000 365311000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
مرتب سازی بر اساس :
15 نتیجه
V68-2.1_Op

13,200,000 تومان

مبل هلگر مدل Zippo 2

18,290,800 تومان18,370,000 تومان

Zippo747

12,144,000 تومان12,210,000 تومان

Puzzle 2700

35,464,000 تومان35,640,000 تومان

مبل هلگر مدل LINK

10,505,000 تومان10,538,000 تومان

مبل هلگر مدل Puzzle

20,130,000 تومان20,240,000 تومان

Italic755

10,432,400 تومان10,494,000 تومان

Diamond 2711

32,018,800 تومان32,142,000 تومان

Cut762

19,511,800 تومان19,602,000 تومان

Cut 2715

31,339,000 تومان31,460,000 تومان

Fun756

15,503,400 تومان15,576,000 تومان

Cut 3667

40,906,800 تومان41,052,000 تومان

مبل هلگر مدل Diamond

19,982,600 تومان20,064,000 تومان

CUBE 3721

36,740,000 تومان365,311,000 تومان

CUBE 2699

25,713,600 تومان25,894,000 تومان

هلگر مدل CUBE

21,511,600 تومان21,714,000 تومان

مبل هلگر دو نفره CUBE

29,755,000 تومان30,030,000 تومان

CUBE 3721

37,732,200 تومان38,038,000 تومان

CLOUD 3744

36,148,200 تومان36,278,000 تومان

مبل هلگر مدل CLOUD

18,796,800 تومان18,942,000 تومان

مبل اداری

مبل اداری چیست؟

فضاهای اداری علیرغم حضور کارمندان و مدیران برای کار، بطور روزانه با مراجعه کنندگان بسیاری در رفت و آمد می‌باشند. مراجعه کنندگانی که فضای اداری را به داشتن مبلمان اداری با کیفیت و مرغوب نیازمند کرده است.

این دقیقا همان چیزی است که مبل اداری را به کاربردی‌ترین و اساسی‌ترین بخش چیدمان و دکوراسیون داخلی قلمداد می‌کند. مبلمانی که نه تنها به جهت فراهم نمودن فضایی برای نشستن کاربران در محیط اداری حائز اهمیت هستند. بلکه به جنبه تزئینی و زیبایی بخشی در محیط‌ های اداری هم مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اهمیت قرارگیری مبل اداری در چنین فضاهایی فقط به این موارد ختم نمی‌شود. این عناصر زیبایی شناسی در فضای اداری، هنگام  ورود مراجعه کنندگان و مشتریان، جلب توجه می‌نمایند. اگر به خلاقانه‌ترین شکل هماهنگ با سبک دکوراسیون انتخاب و تعبیه شوند، بی شک حوزه کسب و کار را رو در مسیر موفقیت به جریان می‌اندازند. موضوعی که در چند سال اخیر با پی بردن به آن، شرکت‌های بزرگ و مطرح دنیا، زمینه ساز موفقیت‌های بزرگ شده است.

انواع مبل اداری

در هنگام خرید مبل اداری قطعا با تنوع بسیاری از این تجهیزات مواجه خواهید شد. انواع مختلف مبل اداری که ممکن است انتخاب را برای کاربران کمی دشوار کند.

اگر دکوراسیون داخلی ادارات خود را پیرو یک سبک خاص چیدمان کرده‌اید، پس لازم است که تجهیزات و مبلمان مورد نظر را هم مطابق به ویژگی‌های همان سبک خریداری کنید. با برقراری ارتباط با سایر لوازم، هارمونی و هماهنگی را در مجموعه کاری خود به ارمغان آورید.

باید از مبل اداری مدرن در دکوراسیون اداری به سبک مدرن و از مبل اداری کلاسیک در دکوراسیون داخلی به این سبک استفاده شود تا به خلق زیبایی ویژه‌ای در ادارات کمک نماید.

متریال مبل اداری

مبل اداری در متریال متنوعی تهیه می‌شود، اما این متریال باید مناسب محیط اداری باشد. محیط اداری به علت ترافیک انسانی بالاتر باید از لوازم و مبلمانی مناسب برخوردار باشد. اولین نکته در انتخاب مبل اداری کیفیت است، که در مقابل استفاده هر روز عمر مفید بالایی داشته باشد. روکش مبل اداری باید آلودگی کمی به خود جذب کند و همچنین این متریال باید به سهولت و در زمان کمی از هر گونه آلودگی پاک شود. چرم یکی از متریالی است که در طراحی دکوراسیون فضای اداری محبوبیت فراوانی دارد. این متریال ویژه با بیشتر محیط‌های اداری با هر گونه کسب و کاری انطباق پذیر است. در سال‌های اخیر انواع چرم‌های مصنوعی هم وارد بازار شده‌اند که از قیمت متناسب‌تری برخوردار هستند. پارچه‌ها هم با طیف رنگ و طرح وسیع این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که مبل اداری را کاملا شخصی و مناسب با کسب و کارتان تهیه کنید.

نکات مهم برای خرید مبل اداری

مبل اداری با چیدمان در ادارات، تاثیرات مثبت و سازنده‌ای را در جهت پیشرفت و پیشبرد فعالیت کاری بر جای می‌گذارد. پس خرید آن هم باید در نهایت دقت و توجه به کیفیت صورت گیرد.

به جرات می‌توان گفت که کیفیت بالا در خرید لوازم است که با ایجاد استحکام کافی، سبب افزایش طول عمر و کارکرد مبل می‌شود. ویژگی که وجودش در مبلمان اداری به جهت استفاده روزانه افراد مختلف از آن، ضروری شده است.

متریال و جنس بکار رفته در مبلمان که از نکات اصلی و مهم در هنگام خرید مبل اداری می‌باشد، می‌بایست برای انتخاب با توجه به تمامی جنبه‌های زیبایی، راحتی و حتی عدم خراش و ساییدگی بر روی بدنه مورد بررسی قرار گیرد.

قطعا هرگونه بی‌توجهی به این قبیل نکات مهم، برای خرید مبل اداری تنها هزینه‌های گزافی بابت خرید مبل اداری برایتان بجا می‌گذارد. بلکه به دلیل نداشتن استانداردهای کافی، می‌تواند آسیب‌های جدی به سلامت جسمانی کاربران و کارمندان وارد نماید. در این راستا توجه به استاندارد و ارگونومیک، جنس و استحکام مبل همراه با زیبایی از مواردی است که باید با دقت بالایی برای دستیابی به بهترین گزینه ارزیابی شود.

با مراجعه به گروه دکوراسیون داخلی مکعب، از طریق مشاوران و راهنمایان متخصص در این زمینه، با کیفیت‌ترین مبل اداری را برای شرکت‌های خود خریداری نمایید.

درباره مبل اداری بیشتر بدانید!

چرا استفاده از مبل اداری حائز اهمیت است؟

بی اغراق می‌توان اذعان نمود که در نگاه اول با ورود به فضای اداری، دکوراسیون و مبلمان اداری است که در نظر افراد نمایان می‌شود. ایجاد زیبایی بصری و نمایان ساختن جلوه‌ای ویژه از محیط اداری و بهبود عملکرد از مزایای مبلمان استاندار است. همچنین پیشرفت چشمگیر در حیطه کاری، همگی از مواردی است که در کنار هم، اهمیت تعبیه مبل اداری را در محیط دو چندان می‌کند.

با چه میزان هزینه، می‌توان برای خرید مبل اداری اقدام کرد؟

بدیهی است مبل اداری با کیفیت و استحکام بالاتر، هزینه خرید را هم افزایش می‌دهد. همه ویژگی‌های موجود در مبل اداری است که بر روی قیمت نهایی آن تاثیر گذار است. نوع متریال، جنس روکش و پایه‌ها، طبی بودن مبل و… همگی باید با کیفیت و مرغوبیت بالا انتخاب شوند. این ویژگی‌ها به ایجاد حس راحتی و آرامش در کارمندان، به افزایش راندمان و کارایی شرکت نیز کمک می‌نمایند.

یک فضای اداری در طول روز با حضور بیشماری از مراجعه کنندگان، کارمندان و دیگر افراد مواجه است. افرادی که باید ساعت‌های طولانی را برای پیشبرد فرآیند کاری خود در ادارات بگذرانند. اینجاست که کاربرد قرارگیری مبلمان در فضای اداری مشخص می‌شود. مبلمانی که در عین استحکام و راحتی کاربران، با جلوه نمایی ویژه از محیط نظر کاربران را معطوف خود می‌سازد.

رسمی‌تر بودن محیط‌های اداری در مقایسه با فضای خانه، دقیقا موضوعی است که سبب تمایز مبل اداری با مبل خانگی شده است. به همین دلیل است که مبل اداری عموما از شکل مستحکم‌تر، رنگ‌های متناسب با فضای اداری و متریال‌هایی با دوام‌تر  به فروش می‌رسند.

مبلمانی را می‌توان مناسب فضای کار اداری دانست که در عین استاندارد و استحکام کافی، با حفظ نکات ارگونومی از زیبایی هم برخوردار باشد. این نوع مبلمان تاثیر بسزایی در حفظ سلامت و راحتی کارمندان و مراجعه کنندگان خواهد داشت.

چگونه می‌توان یک مبل اداری مناسب را خریداری نماییم؟

دکوراسیون اداری بحث بروزی است که در دنیای امروزی مطرح شده است. این بحث منجر شده تا مراکز و گروه‌های دکوراسیون داخلی بسیاری همراه با طراحی، محصولات ضروری و مورد نیاز ادارات را به فروش برسانند. گروه دکوراسیون داخلی مکعب می‌باشد که با ارائه خدمات بی‌نظیر در چیدمان و طراحی یکی از شرکت‎‌های پیشرو در این صنعت می‌باشد. مکعب تلاش دارد تا لوازم و مبلمان اداری را با کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار دهد. از انواع مبل اداری مجموعه مکعب می توان دو مورد زیر را نام برد:

استانداردهای مبلمان اداری بر چه اساس است؟

زمانی می‌توان یک مبل اداری را استاندارد و ارگونومیک بدانیم که ابعاد و اندازه‌ای متناسب با ساختار بدنی افراد داشته باشد. علاوه بر این طبی بودن، شکل و فرم راحت، در کنار حفظ سلامت جسمانی کاربران، در هنگام استفاده به آن‌ها حس آسایش و آرامش را القا نماید.

همراه با مبل اداری استفاده از چه تجهیزاتی در ادارات الزامی است؟

وجود مبلمان و تجهیزات لازم برای پیشبرد کار است که حضور آن‌ها را در محیط‌های اداری الزامی کرده است. مجموعه تجهیزاتی نظیر مبل، میز اداری ، صندلی اداری ، کمد و شلف و اکسسوری اداری با قرارگیری در محیط به فضا جلوه می‌بخشد. این لوازم ضمن زیباسازی فضا، با القای حس خوب، تاثیر ویژه ای بر روحیه کاری کارمندان می‌گذارد.

از چه لحاظ مبلمان کلاسیک متمایز از مبلمان مدرن می‌باشند؟

بسته به نوع سبک دکوراسیون ادارات، مبل‌های اداری نیز در سبک‌های مختلفی تولید می‌شوند. مبلمان کلاسیک که در هماهنگی با دکوراسیونی با چنین سبک و جزئیات بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. بر خلاف مبلمان مدرن، دارای شکل و فرمی با شکوه تر و ابعادی بزرگ‌تر می‌باشند.

با توجه به چه مواردی مبل اداری را برای محیط اداری انتخاب کنیم؟

توجه به ابعاد محیط اداری و نوع سبک دکوراسیون داخلی برای ادارات است که در وهله اول باید در انتخاب مبل اداری در نظر گرفته شود. پس از آن توجه به دیگر معیارها و ویژگی‌های ایده آل برای مبل اداری حائز اهمیت قرار می‌گیرد.

دومین نکته در انتخاب مبل اداری در نظر گرفتن ابعاد محیط است، به طور مثال در اتاقی کوچک استفاده از یک مبل بزرگ سه نفره کاری غیر اصولی است. در این صورت جابه جایی افراد بسیار سخت خواهد بود و شلوغی، بهم ریختگی، بی‌نظمی را به تمام افراد انتقال می‌دهد. طراحان دکوراسیون داخلی در فضاهای محدود استفاده از مبل تک نفر اداری را پیشنهاد می‌کنند. مزیت استفاده از مبل اداری تک نفره، استفاده از دو یا سه عدد بسته به گنجایش محیط است. لوازم اداری علاوه بر کاربردی بودن نباید باعث شلوغی محیط شود.

سوالات متداول

همه روزه افراد زیادی بر روی مبلمان می‌نشینند. بنابراین لازم است برای انتخاب جنس پارچه آن دقت کافی داشته باشیم. بهتر است در رابطه با نحوه شستشو و نظافت پارچه‌های مبلی تحقیق داشته باشید. مبلمان اداری لازم است به صورت هفتگی تمیز شوند. این کار هم به نظافت محیط کمک می‌کند و هم جلوه زیبایی به فضای کاری شما می‌دهد.

برای تمیز کردن مبلمان اداری چرم باید از یک پارچه نرم از جنس نخی یا یک حوله استفاده کنید. نظافت هفتگی مبلمان چرمی، طول عمر زیبایی آن را افزایش می‌دهد. در صورتی که قسمتی از مبل نیاز به نظافت بیشتر داشت، می‌توانید با یک دستمال نم‌دار روی آن را تمیز کنید؛ اما دقت کنید که رطوبت روی مبل باقی نماند. مبلمان اداری چرم را در معرض نور خورشید قرار ندهید. نور مستقیم خورشید می‌تواند به جنس چرمی آن آسیب برساند.

تعیین بودجه اولویت بندی نیازها توجه به فضای مورد استفاده در دکوراسیون اداری روانشناسی رنگ در مبلمان اداری متناسب با نوع فعالیت اداری خریداری کنید

خرید اینترنتی مبل اداری اگر چه کار بسیار راحتی است اما توجه به چند نکته تجربه خوش آیندی برای شما رقم خواهد زد. به ابعاد محیط اداری و مبل انتخابی دقت داشته باشید، انتخاب مبلمان اداری بزرگ ممکن است برای شما دردسر ایجاد کند. نکته بعدی انتخاب جنس برای مبلمان است، جنس مبلمان اداری باید مرغوب باشد. استفاده از این وسیله ممکن است بیشتر از وسایل دیگر باشد.. بهتر است قبل از خرید شرایط سفارش از سایت مورد نظر را مطالعه کنید. برخی از فروشگاه‌های اینترنتی این امکان را به شما می‌دهند که تا ۷ روز از کالای خریداری شده تست بگیرید. در صورتی که از خرید خود ناراضی باشید می‌توانید آن را ظرف مدت ۷ روز به شرکت برگردانید و پول خود را دریافت کنید.

تمیز کردن مبلمان چرمی به راحتی انجام می‌شود. از دیگر مزیت‌های مبلمان اداری چرم، شکل و ظاهر زیبای آن است که می‌تواند دکوراسیونی شیک برای دفتر کار ما بسازد. راحتی مبلمان شاید از ظاهر آن نیز مهم‌تر باشد. مبلمان چرمی به دلیل جنس قابل انعطاف‌ پذیری که دارند به راحتی با حالت بدن در سازگار می‌شوند. حتی در طولانی مدت نیز شما را دچار خستگی نمی‌کند. به همین دلیل این مبلمان برای اتاق جلسه مناسب است.

روانشناسان عقیده دارند رنگ‌ها روی مغز انسان اثر می‌گذارند و منجر به بروز احساسات در افراد می‌شوند. بعضی رنگ‌ها نیز برای منظور خاصی به کار می‌روند و این باعث می‌شود انسان با دیدن آن رنگ‌ها وضعیت مرتبط را درک کندبرای انتخاب رنگ مبلمان اداری مهم‌ترین نکته این است که مبلمان قرار است در چه فضایی مورد استفاده قرار بگیرد. برای مثال در محیط‌های آموزشی رنگ‌های روشن در اولویت هستند اما در دفتر وکالت معمولا رنگ‌های تیره‌ای همچون مشکی و قهوه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. تناسب رنگ مبلمان اداری با محیط: رنگ مبلمان و دکوراسیون اداری باید با توجه به اندازه فضای کار انتخاب شود. ایجاد حس خاص در مخاطبان: همانطور که قبلا اشاره کردیم رنگ‌ها احساس خاصی را به بیننده القا می‌کنند.

فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
7150000 365311000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
جنس بدنه محصول