قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B

پارتیشن چوبی

طراحی انواع پارتیشن چوبی + انواع نمونه کار

در طراحی دکوراسیون داخلی شرکت ها و اداره ها، استفاده از پارتیشن اداری بسیار مرسوم است. از انواع پارتیشن ها می توان به پارتیشن چوبی، شیشه ای و آلومینیومی اشاره کرد. پارتیشن های چوبی دارای طرح های متنوعی هستند و شما می توانید با داشتن مشاوره برای خرید پارتیشن از مجموعه ی مکعب، جدیدترین و مدرن ترین دکوراسیون اداری را داشته باشید.

پارتیشن‌های چوبی

Wooden partitions

برای تقسیم فضای اداره، استفاده از پارتیشن چوبی بسیار مناسب می باشد. مجموعه ی مکعب در ساخت پارتیشن های چوبی از چوب های مرغوب از قبیل چوب راش، افرا، گردو، بلوط و … استفاده می کند و از لحاظ کیفیت ساخت فوق العاده است. عموما چوب هایی که برای پارتیشن ها استفاده می شوند دارای دوام بالایی هستند.

پارتیشن های چوبی بسیار زیبا و چشم نواز هستند و می توانید در طراحی دکوراسیون اداری کلاسیک نیز از پارتیشن های چوبی استفاده کنید.

دلایل استفاده از پارتیشن چوبی

  • متریال چوبی به دلیل استحکام بالا و زیبایی عملکرد بهتری نسبت به پارتیشن آلومینومی و شیشه ای دارد.
  • شما با هزینه کمی می توانید پارتیشن چوبی را تهیه و نصب کنید.
  • بعد ها می توانید پارتیشن چوبی فضای اداری خود را به رنگ دلخواه در بیاورید.
  • پارتیشن های چوبی دارای طرح و رنگ های متفاوتی می باشد.
  • ست کردن پارتیشن چوبی با مبلمان اداری راحت تر از پارتیشن شیشه ای و یا پارتیشن آلومینیومی است.

عوامل موثر بر ساخت پارتیشن‌های چوبی

مزایای استفاده از پارتیشن چوبی

فضای خود را به طور موثر تقسیم کنید

هدف اصلی پارتیشن‌ها تقسیم فضا است. پارتیشن‌های چوبی این عمل را به خوبی انجام می‌دهند. آنها یک جایگزین مقرون به صرفه برای نصب دیوار آجری به همراه ملات هستند که هزینه‌ی مادی و انرژی زیادی را می‌طلبند. برخی از مدل‌های پارتیشن چوبی نیمه دائمی هستند، به این معنی که می‌توان آنها را جابجا کرد و دکوراسیون را تغییر داد. به این ترتیب، اگر نیازهای شما تغییر کرد، می‌توانید آن‌طور که صلاح می‌دانید آنها را جاگذاری کنید. این مورد یکی از مزیت‌های پارتیشن‌ها نسبت به دیوار‌های ثابت است.

به فضای خود عمق اضافه کنید

دیوارهای پارتیشن چوبی اغلب لایه لایه هستند، به این معنی که آنها روشی بسیار هوشمندانه برای افزودن عنصر عمق به فضای شما هستند. با انتخاب یک چیدمان پله‌ای، یک قدم جلوتر بروید. این نوع پارتیشن‌ها با توجه به خلل و فرجی که دارند می‌توانند فضا را بزرگ‌تر جلوه دهند.

تطبیق پذیری پارتیشن‌های چوبی

پارتیشن‌های چوبی انواع مختلفی دارند. چوب یک ماده بسیار پرکاربرد است. همچنین بدلیل حس گرمایی که دارد برای فضای داخلی بسیار مناسب است. شما می‌توانید از میان طیف وسیعی از پروفیل‌های نهایی، عرض، ارتفاع و گونه‌های چوبی را انتخاب کنید تا برایتان پارتیشن منحصر بفردی بسازند.

یک دیوار خیره کننده بسازید

آنها همچنین می‌توانند به تنهایی در یک فضا به عنوان یک ویژگی منحصر بفرد استفاده شوند. اگر می‌خواهید یک دیوار جدید اضافه کنید، چرا آن را به چیزی خیره کننده مانند یک سیستم پارتیشن چوبی تبدیل نکنید؟