پارتیشن اداری

پارتیشن اداری تک جداره و دو جداره

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلمینیومی

پارتیشن‌های آلومینیومی یکی از همه کاره‌ترین سیستم‌های پارتیشن‌بندی موجود هستند، در حالی که امکان نصب، جداسازی و جابجایی آسان را در صورت لزوم فراهم می‌کنند.
مشاهده محصول

پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی

پارتیشن شیشه ای بدون فریم جایگزینی مدرن برای ساختار دیوار معمولی است. در فضاهای کوچک، دیوار شیشه ای برای ایجاد حداکثر بازشو در منطقه محدود ضروری است. ترکیب با درب های شیشه ای کشویی یا معمولی یا درب‌های ام دی اف به شما امکان انتخاب می دهد.
مشاهده محصول

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای بدون فریم جایگزینی مدرن برای ساختار دیوار معمولی است. در فضاهای کوچک، دیوار شیشه ای برای ایجاد حداکثر بازشو در منطقه محدود ضروری است. ترکیب با درب های شیشه ای کشویی یا معمولی یا درب‌های ام دی اف به شما امکان انتخاب می دهد.
مشاهده محصول

پارتیشن اداری

office partition

پارتیشن اداری چیست و چه کاربردی دارد؟

پارتیشن اداری در واقع ابزاری است که برای جداسازی یک فضای بزرگ و یکپارچه، به چند بخش کوچک‌تر که در آنها حریم خصوص افراد نیز حفظ شده است کاربرد دارد. پارتیشن‌بندی در واقع روشی مدرن برای ساختاردهی و ایجاد فاصله اداری در یک محیط کاری یکپارچه است. در حال حاضر در بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها به جای نصب دیوارهای جداکننده دائمی، از پارتیشن‌های اداری مختلف مانند پارتیشن شیشه‌ای، پارتیشن آلومینیومی، پارتیشن متحرک و انواع دیگر این ابزار استفاده می‌شود. جداسازی به این روش باعث می‌شود که با هزینه کمتری بتوانید فضای اداری خود را به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم کرده و به هر کارمند یک دفتر کار کوچک اختصاص دهید.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن اداری یک نوع جداکننده برای بهینه‌سازی فضاهای اداری است که امروزه در طراحی دکوراسیون اداری بسیاری از دفاتر مدرن کاربرد دارد. پارتیشن‌های اداری قابلیت جابه‌جایی و نصب آسان در تمامی فضاهای اداری را دارند. پارتیشن‌هایی که با این هدف طراحی می‌شوند؛ قابل تولید با انواع متریال هستند. چوب، شیشه و فلزاتی مانند آلومینیوم مواد خامی هستند که غالبا از آنها در تولید این محصول استفاده می‌شود. استفاده از پارتیشن اداری علاوه بر زیبایی، موجب فراهم کردن فضایی آرام برای بالا بردن تمرکز کارکنان می‌شود. در نتیجه با استفاده از این تکنیک بسیاری از کارفرمایان باید منتظر افزایش بازدهی کارکنان باشند. همانطور که گفتیم؛ روش و مواد خام مورد استفاده در تولید، می‌تواند منجر به عرضه محصولات مختلف شود. بر همین اساس به طور کلی انواع پارتیشن‌های اداری عبارتند از:

پارتیشن اداری تک جداره

تعداد قاب‌های مورد استفاده در تولید پارتیشن، به شدت روی بهای تمام شده آن تاثیرگذار است. بنابراین پارتیشن‌های تک جداره، ارزان‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین پارتیشن‌های موجود در بازار محسوب می‌شوند. با این وجود استقبال از این محصول به شدت بالاست و یکی از پرفروش‌ترین پارتیشن‌های بازار است. این محصولات را می‌توان با متریال‌های مختلفی در ابعاد و اندازه‌های سفارشی تولید کرد. وزن کم و قابلیت جابه‌جایی آسان دو ویژگی دیگر پارتیشن‌های یک جداره هستند. استفاده از پروفیل‌های کمتر در تولید این محصول، وزن و قیمت آن را در مقایسه با سایر محصولات کاهش داده است. انواع پارتیشن‌های اداری تک جداره عبارتند از:

 • پارتیشن اداری تک جداره ام‌دی‌اف (MDF)
 • پارتیشن اداری تک جداره آلومینیومی

 

پارتیشن اداری دو جداره

روش تولید این محصولات کمی متفاوت از پارتیشن‌های تک جداره است. همانطور که از نام این محصول پیداست؛ بدنه اصلی طراحی شده برای آنها حاوی دو جدار است. به همین خاطر از نظر وزن و قیمتی کمی سنگین‌تر و گران‌تر از پارتیشن‌های تک جداره هستند. از نظر استحکام و مقاومت نیز این نوع محصولات تفاوت فاحشی با پارتیشن‌های تک جداره دارند. ضخامت عالی و استحکام فوق‌العاده، این محصول را به چیزی شبیه به دیوار کاذب تبدیل کرده است. بنابراین اگر به دنبال یک پارتیشن باکیفیت هستید و قیمت برای‌تان اولویت ندارد؛ حتما از این مدل پارتیشن که با متریال‌های مختلف قابل تولید است؛ برای جداسازی فضای اداری خود استفاده کنید. پارتیشن‌های اداری دو جداره بسته به متریالی که در ساخت‌شان استفاده شده است به انواع زیر تقسیم می‌شوند:

 • پارتیشن اداری دو جداره تمام شیشه قالب MDF
 • پارتیشن اداری دو جداره MDF و شیشه
 • دو جداره آلومینیومی
 • دوجداره تمام MDF

مزایا و خصوصیات پارتیشن‌های اداری

 • پارتیشن اداری می‌تواند تمرکز در محل کار را افزایش دهد. چرا که با نصب این ابزار محیط کاری کارکنان از هم جدا شده و میزان حواس پرتی آنها به حداقل می‌رسد. مسلما هیچ کس دوست ندارد هنگام کار کردن، گفتگوی تلفنی اشخاص دیگر را بشنود. بنابراین با نصب این ابزار ساده می‌توانید از وقوع چنین حالتی پیشگیری کنید.
 • پارتیشن اداری برای کارمندان حریم خصوصی ایجاد می‌کند. این مزیت به ویژه برای مواقعی که در طول ساعات کار می‌خواهید تلفنی صحبت کنید و تمایل ندارید کسی صدایتان را بشنود اهمیت بسیاری پیدا می‌کند.
 • استفاده از پارتیشن اداری می‌تواند به جذابیت و حرفه‌ای بودن محل کار شما بیافزاید. پارتیشن‌ها انواع مختلفی از جمله چوبی، پارچه‌ای، گچی، فلزی و شیشه‌ای دارند و می‌توانید آنها را به هر رنگی که تمایل دارید سفارش دهید.
 • پارتیشن‌های اداری باعث جلوگیری از پخش شدن صدا در محل کار می‌شوند. به ویژه اگر ارتفاع‌شان بلند باشد.
 • از پارتیشن‌های اداری می‌توان برای تقسیم فضا به بخش‌های جداگانه استفاده کرد. این موضوع باعث می‌شود که بازدیدکنندگان و یا افراد جدیدی که به دفتر می‌آیند راحت‌تر راه خود را پیدا کنند.
 • پارتیشن اداری فضای بیشتری برای نشستن کارکنان ایجاد می‌کنند. چرا که می‌توان از آنها به عنوان پین بورد استفاده کرد یا بر روی آنها جعبه‌هایی برای گذاشتن پرونده‌ها و فایل‌ها نصب کرد. حتی می‌توانید یک تخته سفید هم بر روی آنها نصب کنید که کارکنان یادداشت‌هایشان را بر روی آن بنویسند. اگر در محل کار خود به مشکلاتی مانند پخش شدن بیش از حد سر و صدا و یا عدم رعایت حریم خصوصی کارکنان برخورده‌اید؛ پارتیشن‌های اداری بهترین گزینه برای حل این مشکل هستند. این ابزار کاربردی اگر در جای درست و مناسب نصب شود؛ در پیشگری از وقوع چنین مشکلاتی واقعا موثر است. اگر به عنوان کارفرما به دنبال راه حلی برای تقسیم‌بندی فضا هستید و یا به عنوان کارمند از بودن در کنار همکاران پر سر و صدا خسته شده‌اید؛ پارتیشن اداری می‌تواند دقیقا همان چیزی باشند که به دنبالش هستید.

مزایا و خصوصیات پارتیشن‌های اداری

با نصب پارتیشن اداری و استفاده از این دیوارهای جداکننده به جای دیوارهای ثابت، می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

حفظ حریم خصوصی کارمندان

در اختیار داشتن یک محل کار خصوصی باعث افزایش اعتماد به نفس در بین کارکنان شده و نگرش آنها به محیط کارشان را مثبت‌تر می‌کند. زیرا محقق شدن این شرایط در فضای کارشان این حس را به آنها القا می‌کند که شرکت برای کارمندان خود ارزش قائل است.

جلوگیری از حواس پرتی

در محیط‌های کاری شلوغ که در هر قسمت آن چند کارمند در یک فضای اشتراکی مشغول به کار هستند؛ عوامل زیادی وجود دارد که تک تک آنها می‌توانند باعث ایجاد حواس پرتی شوند. با استفاده از پارتیشن اداری و جدا کردن یک فضای عمومی بزرگ به چندین دفتر کار کوچک می‌توان تا حد امکان از ایجاد حواس پرتی جلوگیری کرده و شرایط را برای کار کردن مساعد کرد.

افزایش بهره‌وری

در مقایسه با اتاقی که چندین نفر به صورت همزمان در آن کار می‌کنند؛ دسترسی به یک فضای کار خصوصی باعث افزایش بیشتر بهره‌وری می‌شود.

حس کار کردن در فضای خصوصی

داشتن فضای خصوصی به کارمندان اجازه می‌دهد اسناد و پرونده‌های خود را با خیال راحت و در آرامش بررسی کرده و در امنیت کامل از آنها نگهداری کنند. فضای شخصی به آنها زمان می‌دهد تا فکر کنند و ایده‌های سازنده داشته باشند.

استانداردسازی سازمان

پارتیشن اداری نه تنها به افزایش کارایی کارکنان کمک می‌کند؛ بلکه ظاهری استاندارد به فرآیندهای سازمان می‌دهد.

تامین یک اتاق جلسه جداگانه

اگر قرار است هر چند وقت یک بار جلسه‌ای محرمانه در محیط کارتان برگزار شود و باید حفظ حریم خصوصی اعضای شرکت‌کننده در آن رعایت شود؛ درست کردن یک اتاق خصوصی برای این کار و استفاده از سیستم پارتیشن‌بندی شده یک ضرورت است.

پارتیشن اداری تک جداره
شیشه و MDF

از نمونه کارهای پارتیشن تک جداره شیشه ای می توان به این کار اشاره کرد. برای بخش هایی که لزومی ندارد حتما فضا به طور کامل بسته باشد معمولا از پارتیشن تک جداره استفاده می شود.

پارتیشن اداری دو جداره تمام
شیشه قالب MDF (ام دی اف)

این نوع پارتیشن اداری قابلیت نصب در ارتفاعات متفاوت را دارند و به در خواست مشتری ارتفاعات کم و زیاد می گردد. کاملا از جنس mdf بوده و mdf استفاده شده در این نوع پارتیشن ها ۱۶ میلی متر بوده همچنین یکی از محبوب ترین پارتیشن های اداری محسوب می گردد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پارتشین نوعی عایق در برابر صدا نیز می‌باشد.

پارتیشن‌های اداری دو جداره

Double wall office partition

پارتیشن دو جداره شیشه ای قالب MDF

پارتیشن اداری
دو جداره تمام شیشه قالب MDF

این مدل پارتیشن اداری، ترکیبی از ام دی اف و شیشه بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است همچنین برای بخش هایی که لزومی ندارد حتما فضا به طور کامل بسته باشد معمولا از پارتیشن تک جداره استفاده می شود.

پارتیشن دو جداره آلومینیومی

پارتیشن اداری
دو جداره آلومینیومی

پارتیشن شیشه ای از با کلاس ترین و شیک ترین نوع پارتیشن اداری می باشد که شما می توانید با هر رنگ مبلمان اداری از پارتیشن شیشه ای استفاده کنید.

پارتیشن دو جداره شیشه و MDF

پارتیشن اداری
دو جداره MDF و شیشه

این نمونه کار ترکیبی از ام دی اف و شیشه است و کسانی که به دنبال پارتیشن اداری شیک و اقتصادی هستند، این مدل پارتیشن بهترین گزینه برای آن ها می باشد.

پارتیشن دوجداره تمام MDF

پارتیشن اداری
دوجداره تمام MDF

این نمونه کار، پارتیشن ام دی اف و یا چوبی است، و برای اشخاصی که مبلمان اداری آن ها از جنس چوب می باشد پیشنهاد می شود از این نوع پارتیشن ها استفاده کنند.

پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن اداری تک جداره

انواع پارتیشن اداری از لحاظ جنس

پارتیشن‌های اداری از لحاظ جنس و متریال انواع مختلفی دارند که قبل از خرید باید حتماً درباره آنها اطلاعات کافی به‌دست بیاورید. هر یک از متریال استفاده‌شده در پارتیشن‌ها ویژگی‌ها و خصوصیات منحصربه‌فردی دارند که باعث تمایز آنها نسبت به یکدیگر می‌شوند. در ادامه ویژگی‌های هر یک از این دیواره‌ها را می‌گوییم و درباره آنها توضیح می‌دهیم: 

 • پارتیشن اداری چوبی

پارتیشن‌های اداری چوبی نمایی بسیار زیبایی در محیط اداره به‌وجود می‌آورند و ظاهری خاص دارند. این دیواره‌ها عایق صوتی بسیار خوبی نیز هستند و تا حد زیادی جلوی صدا‌های مزاحم را می‌گیرند. استحکام و دوام این دیواره‌ها نیز بسیار بالاست و تا مدت‌ها در برابر بسیاری از عوامل آسیب‌زا از جمله رطوبت دوام و ماندگاری خود را حفظ خواهند کرد. 

پارتیشن‌ های اداری چوبی با توجه به نیاز کارفرما از چوب‌های مختلفی ساخته می‌شوند که از جمله پرطرفداترین آنها می‌توان به چوب‌های ام‌دی‌اف اشاره کرد.  پارتیشن‌های ام‌دی‌اف قابلیت روکش‌کاری و رنگ‌آمیزی دارند؛ بنابراین می‌توانید آنها را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی بخرید. شما امکان سفارش دیواره‌های ام‌دی‌اف به تولیدی‌های آنها را دارید تا این مراکز این دیواره‌ها را کاملاً متناسب با نیاز و سلیقه‌تان طراحی و تولید کنند. بنابراین با خرید پارتیشن‌هایی متناسب با طرح و رنگ دکوراسیونتان می‌توانید علاه‌بر استفاده از مزیت‌های پارتیشن‌ها، دکوراسیونی شیک و زیبا برای محیط کارتان به‌ارمغان بیاورید.  پارتیشن‌ های اداری MDF در برابر تغییر شکل نیز مقاومت دارند؛ بنابراین عوامل آسیب‌زا نمی‌توانند در ظاهر مشکلی به‌وجود بیاورند؛ به‌ همین‌ دلیل تا مدت‌ها زیبایی ظاهری نمای اداره‌ تان با آنها حفظ می‌شود. 

 • پارتیشن اداری آلومینیومی

پارتیشن‌های آلومینیومی ظاهری مدرن و زیبا به محیط اداره می‌بخشند و به‌عنوان یک عایق صوتی بسیار خوب شناخته می‌شوند. در واقع این دیواره‌ها به‌خوبی می‌توانند صدای اضافه و مزاحم محیط را کنترل کنند و جلوی انتشار آن را در فضا بگیرند. 

وزن کم پارتیشن‌های اداری آلومینیومی این امکان را برای کارفرما و تکنسین‌ها به‌وجود می‌آورد تا بتوانند به‌راحتی آنها را حمل کنند و به موقعیت‌های مختلف ببرند. با قابلیت جابه‌جایی آسان این پارتیشن‌ها می‌توانید همان فضا و دکوراسیونی را در محیط کاری‌تان به‌وجود بیاورید که در سر می‌پرورانید. 

پارتیشن‌ های اداری آلومینیومی استحکام بسیار بالایی دارند و تا مدت‌ ها بر اثر عوامل آسیب‌زای مختلف دچار آسیب و خرابی نمی‌شوند. این دیواره‌ها را می‌توانید با متریال دیگری مثل چوب یا شیشه ترکیب کنید و ظاهری فوق‌العاده جذاب و امروزی‌ تر به محیط کاری‌ تان ببخشید.

 • پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن‌های شیشه‌ای جزء جدیدترین دیواره‌ها برای محیط‌های کاری هستند که نسبت به مابقی پارتیشن‌ها ظاهری امروزی‌تر و جذابتر دارند. در واقع اگر بیشتر از هر عاملی به دکوراسیون محیط کارتان اهمیت می‌دهید و می‌خواهید محل کارتان زیبا، خاص و متفاوت به‌نظر برسد، از پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای استفاده کنید. 

پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای قابلیت این را دارند که تصویری زیبا و ماندگار از شما در ذهن مشتریان بسازند. این دیواره‌ها به‌خوبی جلوه‌گری می‌کنند و حتی دفاتر کاری با ظاهر ساده را بسیار خاص و متفاوت نشان می‌دهند. پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای در مدت زمان کوتاهی ساخته و آماده استفاده می‌شوند؛ بنابراین در صورت سفارش آنها لازم نیست مدت زمان زیادی را بابت تهیه‌شان در تولیدی منتظر بمانید. همچنین این دیواره‌ها نصب راحت و ساده‌ای نیز دارند؛ بنابراین به‌محض سفارش و تولید، تکنسین‌ها آنها را به محیط کارتان انتقال می‌دهند و در سریعترین زمان اقدام به نصبشان می‌کنند. جابه‌جایی و انتقال این پارتیشن‌ها نیز ساده و راحت است و در حملشان هیچ مشکلی نخواهید داشت.  پارتیشن‌ های شیشه‌ ای به‌ صورت مات و شفاف تولید می‌شوند. اگر حریم شخصی برایتان مهم است، مدل‌ های مات این دیواره‌ ها را بخرید؛ در غیر این‌ صورت با تهیه پارتیشن‌ های شفاف فضا‌های به‌خصوصی را در محیط کار به‌وجود بیاورید. 

 • پارتیشن های هوشمند

پارتیشن‌های هوشمند نوعی از دیواره‌های شیشه‌ای هستند که از قابلیت‌های خاص و منحصربه‌فردی برخوردارند. مثلاً این دیواره‌ها با تغییر شرایط جذب نور، شرایط نوری محیط را به‌گونه‌ای تنظیم می‌کنند که امکان دید به‌داخل محیط توسط افراد خارجی وجود نداشته باشد. این دیواره‌ها همچنین قابلیت مات یا شفاف‌شدن را نیز دارند؛ بنابراین اگر در ساعاتی از روز قصد داشتید دیواره‌ها شفاف و در برخی ساعت مات و غیرقابل‌دید شوند، کافیست تنظیمات آنها را تغییر دهید تا وضعیت دلخواه‌تان به‌وجود بیاید.

 • پارتیشن اداری پارچه‌ ای

پارتیشن‌ های اداری پارچه‌ ای با پرده زبرا یا پرده‌های کرکره‌ ای ساخته می‌شوند و ظاهری خاص دارند. هر  چند این دیواره‌ ها عایق صوتی مناسبی نیستند و صدا را از خود معمولاً عبور می‌دهند؛ اما در ایجاد حریم شخصی و جلوگیری از دید افراد به یک محیط بسیار خوب عمل می‌کنند. 

قیمت پارتیشن اداری

قیمت این محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین فاکتور، متریالی است که در ساخت آن مورد استفاده قرار گرفته است. همانطور که اشاره شد؛ پارتیشن اداری را می‌توان با مواد خام مختلفی تولید کرد. کاربرد این متریال‌های گوناگون، علاوه بر تغییر در ویژگی‌های محصول، قیمت آن را نیز دستخوش تغییر می‌کند. به عنوان مثال پارتیشن‌های تمام MDF و شیشه‌ای گران‌تر از سایر محصولات هستند. علاوه بر این، تک، دو یا چند جداره بودن پارتیشن نیز می‌توان روی قیمت آن اثرگذار باشد.

چه نکاتی را قبل از انتخاب پارتیشن اداری باید در نظر بگیرید؟

استفاده از پارتیشن‌های اداری تک جداره و دو جداره یک روش انعطاف پذیر برای استفاده بهینه از فضای اداری شما هستند. این سیستم جداسازی به شما این امکان را می‌دهد که یک روز فضای شرکت خود را بزرگ و باز کنید و روز دیگر آن را به فضاهای کوچک و بسته‌تر تبدیل کنید. این در حالی است که انجام این کار زمان زیادی از شما نخواهد گرفت. چرا که عموما باز و بسته کردن پارتیشن‌ها تنها چند ثانیه طول می‌کشد. با باز کردن پارتیشن و دسترسی به فضاهای بزرگ‌تر می‌توانید جلسات و سمینارهای خود را برگزاری کنید و روز بعد، تنها در عرض چند ساعت، مجددا فضای خود را مهیای حضور کارکنان کنید. در بیمارستان می‌توان با استفاده از این ابزار کارا فضایی برای استراحت پرستاران ایجاد کرد. در هتل‌ها و اقامت‌گاه‌ها نیز می‌توان اتاق‌های بزرگ را به وسیله پارتیشن به دو بخش تبدیل کرد. با این طیف وسیع از کاربردها، چگونه می‌توانید تشخیص دهید که کدام سیستم پارتیشن اداری مناسب استفاده شما خواهد بود؟

در اینجا سه سوال اساسی برای شفاف‌سازی پاسخ سوال بالا آورده شده که پاسخ آنها راهگشا خواهد بود.

هدف اصلی شما برای استفاده از پارتیشن اداری (تک جداره و دو جداره) چیست؟

این سیستم‌های پارتیشن‌بندی به شما کمک خواهند کرد که فضای خود را اولویت‌بندی کنید. به عنوان مثال، اگر کاهش صدا یکی از اهداف شما در استفاده از پارتیشن اداری باشد؛ استفاده از پارتیشن‌های چوبی گزینه مناسبی محسوب نمی‌شود. اما اگر دنبال پارتیشنی هستید که به راحتی باز و بسته و تمیز شود؛ استفاده از پارتیشن‌های پارچه‌ای بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

آیا محدودیتی برای نصب پارتیشن اداری وجود دارد؟

روش‌های نصب متعددی برای جداسازی فضا با این شیوه وجود دارد. برخی از پارتیشن‌ها از سقف آویزان می‌شوند و برخی دیگر بر روی زمین قرار می‌گیرند. بسته به اینکه شما کدام را ترجیح می‌دهید و آیا سقف شما توان باربری دارد یا خیر می‌توانید در این خصوص تصمیم بگیرید.

دوست دارید تقسیم کننده فضای اداری شما به چه شکلی باشد؟

مسائل زیبا شناسی نیز مهم هستند. اگر شما به دنبال استفاده از این سیستم ها در یک اتاق جلسه شیک، اتاق عمل یا یک هتل ۵ ستاره هستید باید به ظاهر و زیبایی آنها اهمیت خاصی قائل باشید. اما اگر در یک فضای پشت پرده و به دور از چشم آنها استفاده خواهید کرد بیشتر باید به عملکرد و کارآیی آن توجه کنید و زیبایی اهمیت کمتری در تصمیم گیری شما داشته باشد. امید داریم که این نکات شما را در جهت صحیح راهنمایی کرده باشد. شما می توانید از سیستم های مختلف پارتیشن اداری ( تک جداره و جداره ) گروه دکوراسیون اداری مکعب دیدن فرمایید و به یاد داشته باشید که ما همیشه پاسخگوی تماس های شما هستیم و خوشحال خواهیم شد که به سوالات شما پاسخ داده و به شما در افزایش کارآیی فضای اداری تان و تقسیم بندی آن کمک کنیم.

پارتیشن اداری سریع‌ترین، ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش برای ایجاد یک فضای کاری کارآمد هستند. پارتیشن‌های اداری را می‌توان به صورت موقت یا دائمی و در هر فضایی، با هر اندازه‌ای نصب کرد. پارتیشن‌های اداری را به عنوان یک دیوار موقت در نظر بگیرید که البته یک دیوار واقعی نیستند. پارتیشن‌های اداری سبک‌های مختلفی دارند از جمله شیشه‌ای، چوبی، فلزی و غیره

پارتیشن اداری سریع‌ترین، ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش برای ایجاد یک فضای کاری کارآمد هستند. پارتیشن‌های اداری را می‌توان به صورت موقت یا دائمی و در هر فضایی، با هر اندازه‌ای نصب کرد. پارتیشن‌های اداری را به عنوان یک دیوار موقت در نظر بگیرید که البته یک دیوار واقعی نیستند. پارتیشن‌های اداری سبک‌های مختلفی دارند از جمله شیشه‌ای، چوبی، فلزی و غیره

پارتیشن اداری سریع‌ترین، ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش برای ایجاد یک فضای کاری کارآمد هستند. پارتیشن‌های اداری را می‌توان به صورت موقت یا دائمی و در هر فضایی، با هر اندازه‌ای نصب کرد. پارتیشن‌های اداری را به عنوان یک دیوار موقت در نظر بگیرید که البته یک دیوار واقعی نیستند. پارتیشن‌های اداری سبک‌های مختلفی دارند از جمله شیشه‌ای، چوبی، فلزی و غیره

پارتیشن اداری سریع‌ترین، ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش برای ایجاد یک فضای کاری کارآمد هستند. پارتیشن‌های اداری را می‌توان به صورت موقت یا دائمی و در هر فضایی، با هر اندازه‌ای نصب کرد. پارتیشن‌های اداری را به عنوان یک دیوار موقت در نظر بگیرید که البته یک دیوار واقعی نیستند. پارتیشن‌های اداری سبک‌های مختلفی دارند از جمله شیشه‌ای، چوبی، فلزی و غیره

مزایا و خصوصیات پارتیشن‌های اداری

با نصب پارتیشن اداری و استفاده از این دیوارهای جداکننده به جای دیوارهای ثابت، می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

حفظ حریم خصوصی کارمندان

در اختیار داشتن یک محل کار خصوصی باعث افزایش اعتماد به نفس در بین کارکنان شده و نگرش آنها به محیط کارشان را مثبت‌تر می‌کند. زیرا محقق شدن این شرایط در فضای کارشان این حس را به آنها القا می‌کند که شرکت برای کارمندان خود ارزش قائل است.

جلوگیری از حواس پرتی

در محیط‌های کاری شلوغ که در هر قسمت آن چند کارمند در یک فضای اشتراکی مشغول به کار هستند؛ عوامل زیادی وجود دارد که تک تک آنها می‌توانند باعث ایجاد حواس پرتی شوند. با استفاده از پارتیشن اداری و جدا کردن یک فضای عمومی بزرگ به چندین دفتر کار کوچک می‌توان تا حد امکان از ایجاد حواس پرتی جلوگیری کرده و شرایط را برای کار کردن مساعد کرد.

افزایش بهره‌وری

در مقایسه با اتاقی که چندین نفر به صورت همزمان در آن کار می‌کنند؛ دسترسی به یک فضای کار خصوصی باعث افزایش بیشتر بهره‌وری می‌شود.

حس کار کردن در فضای خصوصی

داشتن فضای خصوصی به کارمندان اجازه می‌دهد اسناد و پرونده‌های خود را با خیال راحت و در آرامش بررسی کرده و در امنیت کامل از آنها نگهداری کنند. فضای شخصی به آنها زمان می‌دهد تا فکر کنند و ایده‌های سازنده داشته باشند.

استانداردسازی سازمان

پارتیشن اداری نه تنها به افزایش کارایی کارکنان کمک می‌کند؛ بلکه ظاهری استاندارد به فرآیندهای سازمان می‌دهد.

تامین یک اتاق جلسه جداگانه

اگر قرار است هر چند وقت یک بار جلسه‌ای محرمانه در محیط کارتان برگزار شود و باید حفظ حریم خصوصی اعضای شرکت‌کننده در آن رعایت شود؛ درست کردن یک اتاق خصوصی برای این کار و استفاده از سیستم پارتیشن‌بندی شده یک ضرورت است.