قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
450000 365311000
دسته بندی محصولات
مرتب سازی بر اساس :
340 نتیجه
V68-2.1_Op

13,200,000 تومان

i72g (4)

11,700,000 تومان

i72 u (1)

9,450,000 تومان

A81 (2)

9,980,000 تومان

B81 LAAYE BAAZ-PhotoRoom

9,980,000 تومان

D81 SEROKH-PhotoRoom

9,980,000 تومان

D83-PhotoRoom

8,500,000 تومان

I63 (2)

5,300,000 تومان

A83 (4)

8,500,000 تومان

A52 (4)

8,120,000 تومان

B53 (4)

8,120,000 تومان

B83 SEROKH-PhotoRoom

8,500,000 تومان

D53

8,500,000 تومان

مبلمان اداری یا تجهیزات اداری

مبلمان اداری به تمام تجهیزات و عناصری گفته می‌شود که در یک فضای اداری با هدف تسهیل انجام امور کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. در عمل مبلمان اداری شامل چندین عنصر اصلی از جمله، انواع میز و صندلی اداری ، انواع پارتیشن‌ها و کمد و شلف اداری است. مبلمان به دفتر کار شما شکل و ساختار می‌دهد؛ و موجب بهبود روند انجام کارها می‌شود. اما نقش مبلمان فراتر از ابزاری برای انجام امور اداری است. یک مبلمان اداری خوب می‌تواند در بهبود روابط کارکنان، کارایی و بهره‌وری و حتی سلامت جسمی و روحی آنها بسیار موثر باشد. در نتیجه انتخاب ست مبلمان اداری و چینش آنها، نوعی علم و هنر است. پس اگر می‌خواهید بهترین مبلمان را برای شرکت خود برگزینید؛ باید اطلاعات کاملی در زمینه ویژگی‌های مبلمان سازمانی داشته باشد. همچنین باید به خوبی از نیازهای محیط کاری خود مطلع باشید

انواع مبلمان اداری

یکی از مواردی که می‌توانید به کمک آن برای سازمان تحت هدایت خود هویت بسازید؛ استفاده از مبلمان اداری است. انواع مختلفی از این محصولات در حال حاضر در بازار وجود دارند. اما اگر بخواهیم یک دسته‌بندی مشخص از این محصولات داشته باشیم؛ می‌توانیم از موارد زیر به عنوان انواع مبلمان اداری یاد کنیم:

  1. مبلمان اداری استیل
  2. مبلمان اداری کلاسیک
  3. مبلمان اداری راحتی
  4. مبلمان اداری مدرن

” گروه مکعب از برترین طراحان و تولید کنندگان محصولات مبلمان اداری است؛ که با تکیه بر سابقه و تخصص خود، بهترین پیشنهادات را در این زمینه برای شما مهیا کرده است “

انتخاب مبلمان اداری

هیچ چیز مهم‌تر از کیفیت نیست. مبلمان اداری از جمله وسایلی است که باید سال‌ها به خوبی و با کیفیت روز اول کار کند. در نتیجه در هنگام انتخاب آن اولین نکته مهم کیفیت است. پس به دنبال مبلمانی باشید که از استحکام کافی در متریال و نقاط اتصال برخوردار باشد. علاوه بر این طراحی آن به صورتی باشد که در مدت کوتاهی نیاز به تعویض آن پیدا نکنید.

راحتی دومین عامل مهمی است که باید به آن توجه کنید. فراموش نکنید که مبلمان اداری ابزاری در دست کارکنان شماست. هرچقدر که مبلمان شما از راحتی بیشتری برخوردار باشد و بر مبنای اصول ارگونومیک طراحی شده باشد؛ به همان میزان کارکنان هنگام انجام کار کمتر دچار خستگی شده و کمتر در معرض مشکلات مرتبط با سلامت جسمی قرار می‌گیرند. این ویژگی باعث می‌شود آنها بتوانند با انرژی بیشتری در طول ساعات کار به فعالیت بپردازند.

ویژگی های بهترین مبلمان اداری 

از ویژگی های یک مبلمان اداری خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای کیفیت بالا
  • داشتن حالت استاندارد ارگونومی
  • دارای قیمت مناسب
  • طراحی شده نسبت به فضای کاری شما
  • داشتن حس راحتی هنگام کار

کارایی مبلمان اداری

کارایی سومین عاملی است که در انتخاب مبلمان اداری خوب باید در نظر داشته باشید. این که این ابزارها متناسب با نیازهای شما طراحی شده است یا خیر، در این مرحله تعیین می‌شود. به عنوان مثال یک میز معمولی با میز کامپیوتر تفاوت‌هایی جزئی دارد؛ که همین تفاوت‌های جزئی اثراتی محسوس بر بهره‌وری کارکنان شما می‌گذارد.

همچنین پیش از خرید این مبلمان باید بتوانید به خوبی نیازسنجی کنید. منظور از نیازسنجی بررسی موارد مختلفی است که نیاز شما به انواع مبلمان را مشخص می‌کند. موضوع فعالیت شما، اندازه دفتر کار و نقشه آن، تعداد کارکنان، نوع ارباب رجوع، رنگ سازمانی و…. همگی از مواردی است که در انتخاب و خرید مبلمان اداری می‌تواند موثر باشد.

انواع سبک ست مبلمان اداری

به‌ طور کلی مبلمان اداری در دو سبک اصلی کلاسیک و مدرن طراحی می‌شود. اگرچه در هنگام چینش دکوراسیون اداری دفاتر کار، دکوراتور ممکن است از هر دو سبک به صورت ترکیبی استفاده کند. اما به طور معمول دفاتر کار با توجه به نیازها و شرایط خاص خود یکی از این دو سبک را برای تجهیز مبل اداری خود انتخاب می‌کنند.

این روزها با تغییر شرایط دفاتر کار، روز به روز شاهد استقبال بیشتر از مبلمان اداری مدرن هستیم. کاهش فضای اختصاص داده شده به هر کارمند، افزایش استفاده از طراحی دکوراسیون به صورت باز از ویژگی‌های بارز آن است. مطرح شدن مباحث جدید مثل کاربری بیشتر میز اداری ، همگی از جمله مواردی است که باعث شده امروزه مبلمان مدرن بیش از انواع کلاسیک مورد استفبال قرار بگیرند. البته این به آن معنا نیست که همه باید از این مد پیروی کنند. بلکه سنجش نیازها نشان می‌دهد استفاده از این سبک در فضاهای مدرن امروزی ناگزیر است.
مبلمان اداری مدرن
مبلمان اداری مدرن
در این زمینه توجه به تغییر فعالیت‌های کارکنان نیز بسیار مهم است. در گذشته کارکنان بیشتر با پرونده‌ها و دفاتر کاغذی سر و کار داشتند؛ که میزهای بزرگ‌تر و شلوغ‌تری می‌طلبید. اما امروزه غالبا انجام کار از طریق روش‌های نرم افزاری و به کمک کامپیوترها یا لپ‌تاب انجام می‌شود. فارغ از نکته گفته شده، توجه به موضوع کار نیز در انتخاب بین این دو سبک موثر خواهد بود. به‌طور معمول شرکت‌های فعال در حوزه تکنولوژی و استارت آپ‌های نو پا، بیش از سایر فعالیت‌ها علاقمند به استفاده از مبلمان مدرن هستند.

طراحی مبلمان اداری با گروه مکعب

گروه مهندسی مکعب یک گروه بسیار خلاق و حرفه‌ای طراحی و تولید مبلمان سازمانی است. ما برای شرکت‌هایی که مایل به خرید مبلمان مدرن برای فضاهای اداری و تجاری خود هستند خدمات ارائه می‌دهیم. گروه مکعب یک شرکت پروژه محور است که در طراحی دکوراسیون و مبلمان اداری مدرن تخصص دارد. بسیاری از مشتریان ما در روند حرکت به سمت فضای کار خلاقانه هستند. یا به سادگی نگاه نو و مدرن می‌خواهند و به سمت طراحی‌های مبلمان مدرن و منحصر به فرد ما جذب می‌شوند.

در گذشته فضای اداری خلاق توسط رسانه‌ها تکنولوژی و شرکت‌های سرگرمی مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما امروزه ما شاهد مشاغل سنتی هستیم که دفاتر خود را به ساختمان‌های خلاق و مدرن منتقل می‌کنند. آنها از ما می‌خواهند که با طراحی‌های به‌روز و منحصر به فرد خود تکنولوژی را با عملکرد آنها هماهنگ کنیم. ما جذاب‌ترین و به ‌روزترین طرح‌های مبلمان را داریم و مجموعه منحصر بفرد ما، گزینه منتخب مدیران حرفه‌ای است. طرح‌ها و اجراهای خلاقانه ما توجه بسیاری از شرکت‌های پیشرو و مدرن را به خود جلب کرده است.

مجموعه‌ای از طراحی اداری و ایده‌های خلاقانه دکوراسیون در مکعب وجود دارد که در هیچ جای دیگر مشاهده نمی‌کنید. یک تیم متخصص با برنامه ریزی دقیق برای طراحی دکوراسیون، مبلمان و چیدمان همراه شماست. ما کمک می‌کنیم یک تجربه آسان و مقرون به صرفه در طراحی و چیدمان داشته باشید.

نتیجه گیری

ممکن است یک فضای کاری جدید فراهم کنید و یا یک فضای خلاق داشته باشید. اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید، نگران نباشید ما کل فرایند را از ابتدا تا انتها برای شما انجام می‌دهیم. ما همچنین به شما کمک خواهیم کرد تا با مقدار بودجه مشخص شده از طرف شما بهترین طراحی دکوراسیون و مبلمان اداری را برای شما انجام دهیم. طراحی مبلمان اداری مدرن توسط گروه مکعب موجب افزایش بهروری کاری شده و دفتر شما را بروز و مدرن نشان می‌کند.

ما تمام محصولات اداری از قبیل میز کارمندی، میز کنفرانس، میز مدیریتی، کابین و فایل، انواع اکسسوری اداری و میز پذیرایی را برای شما فراهم می‌کنیم. ما برای شما یک طراحی مدرن انجام می‌دهیم که متناسب با بودجه و دیدگاه شما باشد.

سوالات متداول

به تمام میز، صندلی و لوازمی که در یک محیط اداری به منظور تسهیل بخشیدن به انجام امور استفاده می‌شود مبلمان اداری گفته می‌شود. مبلمان اداری یک محیط کاری را به فضایی حرفه‌ای تبدیل می‌کند.

تجهیز کردن یک محیط اداری آسان‌تر از چیزی است که به نظر می‌رسد، اگر چک لیستی از اهدافتان تهیه کنید. در انتخاب مبلمان به انعطاف پذیری این تجهیزات در تمام فضاها دقت داشته باشید. مبلمان استاندارد ارگونومیک تهیه کنید. محیط ورودی را خلوت نگه دارید. تعادل و تناسب را بین فضا و مبلمان حفظ کنید. تمام دیوارهای محیط اداریتان را شلوغ نکنید.

در هنگام انتخاب مبلمان اداری به نوع کسب و کار خود توجه کنید. همچنین ابعاد محیط کار و تعداد کارمندان شما بسیار مهم است. نکته آخر بررسی استانداردها ارگونومیک در مبلمان و تجهیزات اداری است.

مبلمان اداری بر اساس کیفیت در متریال و طراحی قیمت گذاری می‌شود. همچنین تعداد این تجهیزات هم در افزایش قیمت تاثیر می‌گذارد.

چیدمان مبلمان اداری در یک محیط بسته به سبک و ابعاد محیط صورت می‌گیرد. اما اگر می‌خواهید به نسبت امکاناتی که در دست دارید، بهترین بازده کاری را داشته باشید با یک طراح و مشاور طراح داخلی مشورت کنید.

بله مبلمان اداری مناسب و ارگونومیک سبب رضایت کارکنان در یک محیط کاری می‌شود. همچنین رضایت و رفاه کارکنان باعث افزایش بازده کاری می‌شود. علاوه بر این یک محیط کار حرفه‌ای و مجهز تاثیر مثبتی بر روی مراجعه کنندگان و شرکای کاری و حتی رقبایتان خواهد داشت.

مبلمان اداری کلاسیک و مدرن مبلمان اداری کلاسیک که از رنگ‌های تیره و متریال چوب بهره می‌گیرد جزئیات و تزئینات در این سبک بیشتر دیده می‌شود. این در حالی است که مبلمان اداری مدرن عمدتا در رنگ‌های روشن‌تر و طرح‌های ساده بیشتر دیده می‌شود.

فضاهای کاری استارتاپی در رده کارهای مدرن و امروزی قرار می‌گیرد، به همین سبب احتیاج به مبلمان و دکوراسیون مدرن دارد تا بیشترین هماهنگی را در محیط ایجاد کند.

فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
450000 365311000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
جنس بدنه محصول