قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
450000 18590000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
مرتب سازی بر اساس :
15 نتیجه
GXA565

5,500,000 تومان12,000,000 تومان

فلاور باکس مکعب مدل اسلیم FBSL1

11,050,000 تومان12,155,000 تومان

فلاور باکس مکعب مدل اسلیم FBSL2

7,150,000 تومان8,580,000 تومان

فلاور باکس مکعب مدل اسلیم FBSL3

15,600,000 تومان17,160,000 تومان

فلاور باکس مکعب مدل اسلیم FBSL4

6,305,000 تومان6,935,500 تومان

فلاور باکس مکعب مدل اسلیم FBSL5

8,840,000 تومان9,724,000 تومان

فلاور باکس مکعب مدل اسلیم FBSL6

9,880,000 تومان10,868,000 تومان

فلاور باکس مکعب مدل اسلیم FBSL7

5,850,000 تومان6,435,000 تومان

فلاور باکس مکعب مدل اسلیم FBSL8

16,900,000 تومان18,590,000 تومان

گلس برد رومیزی مکعب

550,000 تومان

FBC583

3,750,000 تومان5,170,000 تومان

اکسسوری اداری

اکسسوری اداری چیست؟

اگر برای اولین بار است که واژه اکسسوری را می‌شنوید بهتر است مقاله را تا آخر دنبال کنید. اکسسوری به مجموعه لوازم جانبی می‌گویند که برای تزئین و زیباتر ساختن هر موضوعی بکار برده می‌شود. در واقع اکسسوری به نوعی توجه به جزئیات است که با روی کار آمدن دنیای مد مطرح شد. این لوازم در هماهنگی با سایر لوازم و با به همراه داشتن زیبایی، جلوه خاصی را نمایان می‌سازد. چیزی که امروزه استفاده از آن در محیط‌های اداری نیز بسیار رایج و مطرح شده است. اکسسوری اداری را هم میتوان مجموعه‌ای از لوازم و تجهیزاتی مبلمان اداری در نظر گرفت. این تجهیزات وجودشان در محیط اداری برای افزایش و بهبود بازدهی کار ضروری می‌باشد. چرا که بدون شک هر شلوغی و بهم ریختگی در محیط اداری و در حین کار، باعث ایجاد آشفتگی ذهنی می‌شود. در همین راستا می‌تواند تاثیرات منفی بر روی فرآیند کار بگذارد. به همین جهت است که استفاده از مجموعه اکسسوری اداری در عین سادگی و زیبایی، با نظم دهی به کار در محیط‌های اداری، با استقبال بالایی از سوی مدیران و سایر کاربران قرار گرفته است. از انواع اکسسور ادار ی می توان به فلاور باکس، برد شیشه ای و… اشاره کرد.

انواع اکسسوری اداری

محیط‌های اداری و به خصوص میز اداری به جهت ساعات طولانی فعالیت ممکن است مرتبا در معرض شلوغی و آشفتگی قرار گیرند. به همین علت نیازمند استفاده از لوازم تزئینی و کاربردی می‌باشند که جذابیت و گیرایی را در حین کار برای افراد ایجاد نمایند. چرا که وجود هرگونه بی نظمی و آشفتگی در پیشبرد کار اختلال ایجاد می‌کند. علاوه بر این با القا حس خستگی مانع از عملکرد بالا در افراد می‌شود.

به همین جهت است که امروزه لوازم و تجهیزات جانبی بسیاری با قرارگیری در مجموعه اکسسوری اداری، در محیط‌های کاری مورد استفاده قرار گرفته‌اند. این لوازم در عین تکمیل دکوراسیون، زیبایی و نظم بخشی بیشتر به فضا مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین با افزایش انگیزه در کارکنان، سبب پیشرفت‌های چشمگیری در موقعیت شغلی می‌شوند.

اکسسوری‌ها در تنوع و اعداد بالا وجود دارند. به همین علت می‌بایست پس از چیدمان و دکوراسیون اداری، بسته به نیاز و کارایی برای محیط کار تهیه و خریداری شوند.

در انتخاب اکسسوری سلیقه افراد دخیل می‌باشد. اما لوازمی نظیر فلاور باکس، گیاهان طبیعی، تابلوهای تزئینی، قفسه‌های جدا کننده، ارگانایزرها، تفکیک کننده کاغذها، جای مداد، ساعت‌های دیواری و… بهتر است در هارمونی با سایر المان‌های چیدمان انتخاب شود. هماهنگی اکسسوری با چیدمان، رنگ و لعاب و شکل و فرم متفاوتی را با خود پدید آورند.

گروه دکوراسیون داخلی مکعب تشکیل شده از کادری مجرب و متخصص در طراحی و دکوراسیون اداری . همچنین محصولات اداری را در انواع مختلف و با کیفیت بالا به فروش می‌رساند.

درست است که عموما اکسسوری‌های اداری با هدف زیبایی و تزئین بخشی به کار می‌رود؛ اما بهتر است کارایی و قابلیت هم داشته باشد. در این صورت به کارگیری از آن‌ها بی‌هدف و بلا استفاده نمی‌شود.

اساسا و عموما مجموعه لوازمی که تحت عنوان اکسسوری اداری شناخته می‌شوند به منظور سر و سامان دادن و نظم بخشیدن به محیط‌های کاری است. این وسایل در لیست لوازم مهم و ضروری دکوراسیون اداری قرار می‌گیرند. تمام این لوازم به نوعی نمایان‌گر سلیقه شخصی کاربران و ویژگی محیط کار می‌باشند. با مهیا ساختن محیطی دوست داشتنی و جذاب برای تمامی کارکنان و حتی مراجعه کنندگان، حس و حال مطلوبی را در فضای کار فراهم می‌کنند.

اکسسوری (accessory) شاید خود به تنهایی یک کلمه باشد ولی شامل مجموعه لوازم جانبی می‌شود که امروزه دیگر اهمیت آن بر کمتر کسی پوشیده است. لوازم تزئینی همچون تابلوهای مدرن، فلاور باکس‌ها و گیاهان سبز، قفسه‌های دیواری، ساعت‌های دیواری، اشیاء تزئینی مرتبط با فعالیت کاری و… که همگی به عنوان اکسسوری اداری شناخته می‌شوند.

جنس صندلی مدیریتی

چرا استفاده از اکسسوری اداری دارای اهمیت است؟

اکسسوری اداری را به نوعی می‌توان تکمیل کننده دکوراسیون اداری در نظر بگیریم. توجه به جزئیات و این قبیل عناصر زیبایی، بخشی است که یک محیط اداری را از سایر مراکز جدا می‌کند. لوازمی که اگر با دقت و نیاز خریداری شود، زیبایی منحصر به فردی را با خود به همراه می‌آورد.

اکسسوری مناسب دفتر کار شامل چه لوازمی می‌شود؟

به دلیل اهمیت بالای دفاتر کاری، انتخاب اکسسوری‌های دفتر کار شاید در نگاه اول دشوار به نظر رسد. بی‌تردید ساده‌ترین روش برای تکمیل دکوراسیون اداری بشمار می‌رود. اکسسوری‌هایی نظیر نگهدارنده کتاب، استند شارژ، ارگانایزر میز کار، پد مانیتور و لپ تاپ و… که علاوه بر سلیقه افراد بهتر است با توجه به کارایی و نیازمندی‌های کارکنان دفتر کار تهیه شوند.

چگونه زیبایی و جذابیت محیط اداری خود را دو چندان کنیم؟

دکوراسیون اداری و چیدمان لوازم و مبلمان اداری است که به محیط کاری معنا می‌بخشد. لوازم و تجهیزاتی نظیر مبلمان، میز، صندلی، شلف و قفسه و اکسسوری اداری، با انتخابی درست و چیدمانی هماهنگ با نوع دکوراسیون، فضایی ایده آل را برای کار رقم می زند. وجود اکسسوری‌های جذاب با نمایان ساختن ظاهری متفاوت، بر زیبایی فضای اداری می‌افزایند.

بهترین اکسسوری‌های مناسب برای محیط‌های اداری کدامند؟

این محیط کاری است که تعیین می‌کند بهترین و مناسب‌ترین اکسسوری برای ایجاد جذابیت و زیبایی بصری، چه لوازمی باشد. پس از دکوراسیون و چیدمان لوازم ضروری در محیط اداری، می‌بایست تعیین نمایید که وجود چه لوازم جانبی و تزئیناتی احتیاج است. انتخاب صحیح می‌تواند شکل و زیبایی متفاوتی را در محیط شما به ارمغان آورد.

چگونه اکسسوری اداری مورد نیاز خود را خریداری نماییم؟

خرید هرگونه لوازم و تجهیزات اداری اعم از اکسسوری اداری، مبلمان، میز و… با مراجعه به مراکز فروش محصولات اداری امکان پذیر می‌شود. خرید این قبیل لوازم به نظر کار ساده ای می آید، با این حال بهتر است در این امر مهم و ضروری که نقش عمده ای در موفقیت کاری دارد، از راهنمایی های مشاوران گروه طراحان و دکوراسیون اداری، غافل نشد.

آیا استفاده از اکسسوری ها در محیط اداری الزامی میباشد؟

اگرچه تعبیه و قرارگیری لوازم دیگر همچون مبلمان، میز و صندلی اداری در محیط های کاری از اهمیت بالایی برخوردارند؛ ولی نباید در دکوراسیون اداری تنها به این لوازم بسنده کرد. شاید این لوازم به تنهایی موجب خلق فضایی زیبا میشوند، اما استفاده از اکسسوری اداری است که زیبایی فضا را دو چندان میکند.

وجود چه لوازمی در محیط کار ضروری می باشد؟

لوازم و وسایلی که به جهت کارایی و قابلیتشان، در انجام کارهای اداری مورد نیاز می‌باشد. در زمره اصلی‌ترین و ضروری‌ترین لوازم و دکوراسیون اداری قرار می‌گیرند. لوازمی همانند: مبل اداری، میز اداری، صندلی اداری، اکسسوری اداری و…

هنگام خرید اکسسوری اداری به چه مواردی باید توجه کرد؟

در وهله اول توجه به سبک دکوراسیون اداری است که می‌بایست بدان توجه شود. پس از آن است که اکسسوری های اداری باید با توجه به رنگ دیگر لوازم بکار رفته در محیط، هماهنگی و تناسبات کامل خریداری شود تا هارمونی بین لوازم دکوراسیون حفظ گردد.

آیا استفاده از اکسسوری اداری هزینه بسیاری به همراه دارد؟

در نگاه اول، شاید اصلا اهمیت این جزئیات و لوازم کوچک به چشم نیاید و وجودشان برای محیط های اداری مورد نیاز احساس نشود. ولی هرچه چیدمان و دکوراسیون اداری به سمت جلو پیش می‌رود کمبود برخی لوازم جزئی و تزئینی در محیط حس می‌شود. اکسسوری‌ها دقیقا لوازمی هستند که می‌شود با صرف هزینه‌ نسبتا کم، در تکمیل دکوراسیون جلوه‌گر و زیبایی منحصر به فرد می‌شود

سوالات متداول

اکسسوری به مجموعه لوازم جانبی می‌گویند که برای تزئین و زیباتر ساختن محیط اداری به کار برده می‌شود. در واقع اکسسوری به نوعی توجه به جزئیات است که با روی کار آمدن دنیای مد مطرح شد. این لوازم در هماهنگی با سایر لوازم و با به همراه داشتن زیبایی، جلوه خاصی را نمایان می‌سازد. تابلوهای مدرن، فلاور باکس‌ها و گیاهان سبز، قفسه‌های دیواری، ساعت‌های دیواری، اشیاء تزئینی مرتبط با فعالیت کاری و… که همگی به عنوان اکسسوری اداری شناخته می‌شوند.

محیط‌های اداری و به خصوص میزهای کار به جهت ساعات طولانی فعالیت ممکن است مرتبا در معرض شلوغی و آشفتگی قرار گیرند. به همین علت نیازمند استفاده از لوازم تزئینی و کاربردی می‌باشند که جذابیت و گیرایی را در حین کار برای افراد ایجاد نمایند. جا قلمی جا کارتی دیوایدر رومیزی استیک‌های رنگی و…

امروزه بیشتر کسب و کارها به سمت سبک مدرن روی آورده‌اند که به همین منظور لوازم و اکسسوری‌های مدرن را می‌طلبد. مشخص‌ترین شاخصه اکسسوری‌های مدرن سادگی و مینیمال بودن در عین زیبایی است. به طور قطع نمی‌توان گفت چه متریالی در دسته و سبک مدرن قرار می‌گیرد، زیرا خلاقیت طراحان هر روز اکسسوری‌های جدیدی را وارد بازار می‌کند.

برای خرید مبلمان و اکسسوری اداری بهتر است با مشاوران و طراحان داخلی در این حیطه مشورت داشته باشید. اما مهمترین نکته تهیه یک نقشه کلی از فضای اداری است تا تمام تغییرات و انتخاب‌ها بر طبق آن صورت بگیرد. سبک و کاربری سازمان بیشترین تاثیر را در خرید اکسسوری اداری دارد. به طور مثال اگر سبک فضای کاری شما جوان و امروزی است اکسسوری‌های اداری مدرن بیشترین هماهنگی را با محیط شما خواهد داشت.

زیبایی یک محیط اداری امری نیست که فقط با خرید چند اکسسوری تامین شود. اکسسوری در کنار دیگر المان‌های اداری و به وجود آوردن هماهنگی میان آنها کاری تخصصی است که در کنار مشاورین طراحی داخلی قطعا تجربه‌ای لذت بخش خواهد بود.

اکسسوری‌های اداری در تغییر روحیه افراد حاضر در محیط تاثیر مثبتی دارد. اکسسوری‌ اداری در طیف وسیعی از لوازم قرار می‌گیرد از جمله این لوازم گلدان‌ها و گیاهان، چراغ‌ها و لوسترها، کمدها و شلف‌ها و لوازمی که بر روی میز قرار می‌گیرند. همه این لوازم در راحت‌ کردن کار و زیبایی بخشی به محیط کمک می‌کنند. محیط شاد کارمندان شادتری خواهد داشت و در ادامه کارمندان شاد بازدهی کاری بهتری هم خواهند داشت.

فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
450000 18590000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
جنس بدنه محصول