فیلترها

محدوده قیمت

1850000تومان29900000تومان

برندها

جنس بدنه محصول

فیلترها :

مرتب سازی بر اساس :

15 نتیجه

کمد و شلف اداری چیست؟

در ابتدای امر، برای اینکه با کاربرد و قابلیت کمد و شلف در فضاهای اداری آشنا شوید، بهتر است مفهوم دکوراسیون اداری را به طور کامل شرح دهیم. این دانش در به کارگیری هنرمندانه اثاثیه و لوازم، رنگ، نورپردازی و… کمک شایانی خواهد کرد. در اصل به وجود آوردن هماهنگی میان این لوازم و محیط، دکوراسیون را شکل می‌دهند. هنری که بسته به سبک و سیاق هر دوره، دستخوش تغییرات شگرفی بوده است. تغییراتی که اثرات آن را در لوازم و مبلمان مورد نیاز دکوراسیون اداری نیز خواهید یافت.
قطعا همه ما از کاربرد و کارایی کمد و شلف، چه در فضاهای خانگی و چه در محیط های اداری آگاهی داریم. به خصوص در کسب و کارهای حرفه‌ای و محیط‌های اداری که اساس کارشان بر مبنای ایجاد نظم و انضباط در فضا صورت می‌گیرد. کمد و شلف اداری از لوازم اداری قابل تاملی هستند که بهتر است در جهت بهبود و افزایش کارایی بکار برده شوند.

اهمیت کمد و شلف اداری

پس با همه این تفاسیر نمی‌توان از اهمیت کمد و شلف اداری در این محیط‌ها که همواره خواهان سازماندهی و دقت بالا در کار می‌باشند، غافل شد. کمدها، کتابخانه، شلف و استندها امروزه با تنوع گسترده در مرتب ساختن اوراق کاری اهمیت بسیاری دارد. علاوه بر این جلوه گر کردن اشیاء تزئینی، نظم بخشی به محیط و… سادگی و زیبایی را در دکوراسیون اداری می‌پرورانند.

گروه دکوراسیون داخلی مکعب نیز در راستای طراحی و چیدمان محیط‌های کاری، مبلمان اداری نظیر کمد و شلف اداری در اختیار کابران قرار می‌دهد. همچنین گروه مکعب با تضمین از جنس و کیفیت، فضایی منحصر به فرد برای شرکت‌ها و سازمان شما به ارمغان می‌آورد.

با انواع کمد و شلف اداری آشنا شوید!

بطور کل، این تاثیرات دنیای مد بر روی دکوراسیون داخلی است که لوازم و مبلمان را در انواع مختلف و گوناگونی در عرصه ظهور و استفاده کاربران قرار می‌دهد. موضوعی که مبلمان اداری، کمد و شلف اداری نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

پس قطعا اگر تجربه طراحی و دکوراسیون اداری را داشته باشید، خواهید دانست که با حجم و تنوع عظیمی از مدل‌های کمد و شلف اداری مواجه خواهید شد. شکل و شمایل، سادگی و زیبایی همگام با سبک‌های دکوراسیون در فضاهای اداری تغییر می‌کند و بر اساس آن به کار گرفته می‌شود. تنوع فراوان در لوازم اداری گاهی انتخاب را برای مدیران تبدیل به کار سختی می‌کند. تحت این شرایط بهره بردن از نظرات یک مشاور طراحی داخلی در راحت‌تر شدن انتخاب شما بسیار موثر خواهد بود. کمد و شلف‌های اداری به عنوان ایفاگر نقشی اساسی و پررنگ در فرم دهی فضای اداری یکی از انتخای‌های سخت برای مدیران محسوب می‌شود. همچنین توجه به اصول طراحی استاندارد یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که انتخاب را سخت‌تر هم می‌کند.

لیستی از انواع کمد و شلف اداری در ادامه معرفی خواهد شد. این لوازم اداری را در هر فضای کاری بسته به بودجه مالی، سبک دکوراسیون، ابعاد و اندازه محیط و در نهایت سلیقه شخصی کاربران می‌توان خریداری و نصب کرد.

شلف اداری کمد شلف اداری

کمدها و قفسه‌های بزرگ اداری، امروزه جای خود را به طبقه بندی‌های دیواری تحت عنوان شلف داده‌اند. این نوع لوازم اداری در بیشتر دکوراسیون‌های مدرن و امروزی قابل رویت می‌باشد. این شلف‌های طبقاتی با اعمال قابلیت‌هایی نظیر دکور و ویترین‌هایی در فضا، در تزئین و زیبا سازی موثر است. همچنین نصب چند عدد از این شلف‌ها کمترین جای ممکن را اشغال می‌کند و نظم و هماهنگی را به محیط شما می‌آورد.

نحوه فعالیت در محیط‌های اداری به گونه‌ای است که شما را در مقابل تعدادعظیمی از پرونده‌های اداری قرار می‌دهد. بدون شک شما نیازمند استفاده از فایل‌های اداری می‌شوید. نوعی از مدل های کمد و شلف اداری که معمولا بصورت فایل سه کشو و چهار کشو، در زمینه دکوراسیون شناخته و در معرض عرضه مدیران قرار می‌گیرند.

ابعاد و اندازه فایل‌های اداری به قدری است که هم تعبیه آن را در زیر میزهای اداری ممکن می‌سازد و هم به صورت جداگانه می‌توانند با قرارگیری در بخشی از مجموعه، قابلیت و کارایی خود را به نمایش عموم گذارند. وجود امکاناتی نظیر قفل بر روی تک تک کشوها یا قفل مرکزی، امنیت نگهداری از مدارک اداری را بالا میبرد.

اگر محیط کاری شما برای قرارگیری کتابخانه‌های مرتفع و بزرگ فضای کافی را ندارد، می‌توانید کردنزا (Credenza) را جایگزین آن نمایید. این نوع کمدهای اداری با ارتفاع کوتاه‌تر در عین اشغال فضای کمتری نسبت به کتابخانه‌های اداری، در زمره عناصر زیبایی بخشی بعنوان ویترینی مجلل و شیک، مجموعه‌ای از قدرت و مباهات مدیران و بطور کل اعتبار شرکت را در مقابل مراجعه کنندگان پدیدار می‌سازد.

ذخیره سازی فایل های اداری، احساس نیاز به کمدهای بایگانی را در فضاهای اداری برای چیدمان مرتب این پرونده ها بوجود می آورد. ابعاد و اندازه این نوع لوازم به اندازه ای است که با جایگیری در فضاهایی بیشتر، برای استفاده کاربران را دچار تردید می کند. ولی جای نگرانی نیست. کمدهای بایگانی ریلی امروزه با حل این مسئله تا حدودی، به فضای کمتری برای قرارگیری و نصب نیاز دارند.

اگرچه پیشرفت‌های ناشی از تکنولوژی، دیگر کمتر شرکت‌های بزرگ را به قرارگیری کتابخانه اداری در فضای کار نیازمند کرده است. با این حال علیرغم اینکه این نوع مبلمان معمولا با هدف به اشتراک گذاشتن تمامی اطلاعات و دانش‌های لازم در محیط کار، زمینه را برای ارتقای ارتباطات جمعی در کار فراهم می‌سازند، همچنان به منظور مبدل ساختن محیطی برای جمع آوری بایگانی ها نیز مورد نیاز می‌باشند.

برای خرید کمد و شلف اداری توجه به نکات زیر ضروری است!!!

منظور از کمد اداری چیست؟

پس از مبل اداری، میز و صندلی، این کمدهای اداری هستند که به محض وارد شدن در شرکت های دولتی و خصوصی به چشم می‌خورند. لوازمی که با ذخیره سازی پرونده‌ها و نگهداری فایل شخصی، در محیط‌های اداری که روزانه با ارباب رجوعان بسیاری سر وکار دارد، الزامی می‌باشند.

انواع کمد اداری

بنا بر اهمیت و ارزشی که برای نگهداری اسناد و فایل‌ها از سوی مدیران تعیین می‌شود، کمدهای اداری در انواع کمدهای دردار و یا بدون در، کمدهای کشویی، کمدهای قفسه ای، کمدهای چرخ دار و… قابل سفارش و استعمال هستند.

مزایای استفاده از کمد و شلف اداری

لازمه قدم نهادن در مسیر موفقیت کسب و کار اداری، در عین هوش و ذکاوت مدیر و کارمندانی حاذق، نظم و انضباط در محیط کاری را می‌طلبد. پس استفاده از لوازم و اشیائی در راستای دستیابی به چنین هدفی همانند کمد و شلف اداری بسیار حائز اهمیت هستند.

جنس کمد و شلف اداری

انواع کمد و شلف‌های اداری را می‌توانید از جنس و متریال‌های چوب (MDF)، فلز و پلاستیک تهیه نمایید. از این میان، کمدهای MDF همراه با مقاومت بالایی که دارد به دلیل بافت و نوع متریال به کار رفته در آن، گرما و حس دلپذیرتری را به محیط می‌بخشد.

ابعاد مناسب برای فایل اداری

پس از انتخاب نوع جنس در هنگام خرید، ابعاد و اندازه فایل های اداری است که در مرکز توجه کاربران قرار می‌گیرد. قابلیت‌های این لوازم که به نیاز بیشمار تمامی محیط‌های اداری تبدیل شده‌اند، خود دلیل اصلی ساخت و تولید این لوازم در ابعاد و اندازه‌های متنوع، تعداد کشو و طبقه‌های مختلف و… می‌باشد.

کاربرد استفاده از شلف و طبقات اداری

چیدمان کتاب‌ها و مجلات مرتبط با حیطه کاری به شیوه‌ای منظم در کنار یکدیگر، تعبیه وسایل تزئینی با قابلیت زیبایی بخشی در فضا و… همگی به نوعی، کاربرد استفاده از شلف‌های اداری را به نمایش می‌گذارد.

فواید استفاده از کتابخانه اداری

بخش لاینفک هر محیط اداری کتابخانه‌ها هستند که با کاربری نگهداری، قراردادن اکسسوری‌های اداری، جمع آوری فایل ها و مرتب سازی کتاب ها، وجودشان در محیط های اداری دارای فواید بسیاری است.

انواع کتابخانه اداری

هر کتابخانه اداری گرچه از لحاظ ظاهری و ابعاد و اندازه، رنگ و… متفاوت از یکدیگر ساخته می شوند، ولی معیار اصلی که سبب تمایز و روی کار آمدن انواع کتابخانه‌های اداری شده است، وجود در بر روی این قفسه‌ها می‌باشد. در واقع، این نوع کتابخانه‌ها که از سوی مدیران با توجه به کاربری مورد نظر انتخاب می‌شوند، در دو نوع کتابخانه با در و کتابخانه بدون در بفروش می‌رسند.

ویژگی‌های کمد اداری

درست است که تنوع در کمدهای اداری به اندازه قابل توجهی است که انتخاب را کمی دشوار می‌کند، اما همه آنها مشمول ویژگی‌هایی خاص هستند. قفسه‌ها و کشوهایی به منظور راحتی و سهولت در کار، برخورداری از استحکام کافی برای نگهداری حجم انبوهی از پرونده‌ها، تولید در انواع و اندازه‌های متنوع، داشتن قفل مرکزی جهت حفظ امنیت بیشتر و… از ویژگی‌هایی هستند که با خرید کمد اداری از آن بهره مند خواهید شد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت کمد و شلف اداری

نوع متریال سازنده کمد و شلف‌های اداری، ابعاد، تعداد کشوها و یا طبقات به کار رفته، شکل و فرم ساخته شده (با در یا بدون در بودن کمدها)، نصب چراغ‌های هالوژنی بر روی آن و دیگر عوامل، می‌توانند در قیمت گذاری کمد و شلف‌های اداری تاثیرگذار باشند.

سوالات متداول

کمدها و قفسه‌های بزرگ اداری، امروزه جای خود را به طبقه بندی‌های دیواری تحت عنوان شلف داده‌اند. این نوع لوازم اداری در بیشتر دکوراسیون‌های مدرن و امروزی قابل رویت می‌باشد. این شلف‌های طبقاتی با اعمال قابلیت‌هایی نظیر دکور و ویترین‌هایی در فضا، در تزئین و زیبا سازی موثر است. همچنین نصب چند عدد از این شلف‌ها کمترین جای ممکن را اشغال می‌کند و نظم و هماهنگی را به محیط شما می‌آورد.

چه لوازمی را می‌خواهید در این شلف‌ها قرار دهید، ابعاد و وزن لوازمی که در شلف قرار می‌دهید در ابعاد طبقات تاثیرگذار است. همین طور ابعاد محیطی که در آن قرار می‌گیرد در اندازه سفارشی شلف هم تاثیرگذار است. همچنین قابلیت تغییر و جابه جایی قطعات در آینده هم از دیگر نکاتی است که در هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید. آیا می‌خواهید لوازمتان در این شلف‌ها دور از چشم دیگران باشد؟ همین طور دسترسی مداوم و روزانه به لوازمی که داخل شلف قرار می‌گیرد با سهولت انجام بگیرد

مهمترین عامل در خرید کمد و شلف اداری متریال مورد استفاده در این لوازم است. انواع کمد و شلف‌های اداری را می‌توانید از جنس و متریال‌های چوب (MDF)، فلز و پلاستیک تهیه نمایید. از این میان، کمدهای MDF با مقاومت بالایی که دارد به دلیل بافت و نوع متریال به کار رفته در آن، گرما و حس دلپذیرتری را به محیط می‌بخشد. اما توجه داشته باشید که چوب و انواع آن از هزینه بالاتری برخودار است. ابعاد، تعداد کشوها و یا طبقات به کار رفته، شکل و فرم ساخته شده (با در یا بدون در بودن کمدها)، نصب چراغ‌های هالوژنی بر روی آن و دیگر عوامل، می‌توانند در قیمت گذاری کمد و شلف‌های اداری تاثیرگذار باشند.

نظم بخشی به محیط اداری مهمترین مزیت و دلیل استفاده از کمدها و شلف‌های اداری می‌باشد. چیدمان کتاب‌ها و مجلات مرتبط با حیطه کاری به شیوه‌ای منظم در کنار یکدیگر، تعبیه وسایل تزئینی با قابلیت زیبایی بخشی فضا و… همگی به نوعی، کاربرد استفاده از شلف‌های اداری را به نمایش می‌گذارد.

کمدها و شلف‌های اداری در انواع مختلف تهیه می‌شوند که بر اساس نوع کاربری به دسته‌های مختلف تقسیم می‌شوند. کمد شلف اداری کشو فایل اداری کمد بایگانی کمد کتابخانه کردنزا

بخش لاینفک هر محیط اداری کتابخانه‌ها، کمد و شلف اداری هستند که با نگهداری، قراردادن اکسسوری‌های اداری، جمع آوری فایل‌ها و مرتب سازی کتاب‌ها، وجودشان در محیط‌های اداری ضرورت دارد. همچنین طراحی این لوازم در انواع و اندازه‌های متنوع، داشتن قفل مرکزی جهت حفظ امنیت بیشتر و… از ویژگی‌هایی هستند که با خرید کمد اداری از آن بهره‌مند خواهید شد.

فیلترها

محدوده قیمت

1850000تومان29900000تومان

برندها

جنس بدنه محصول