قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
3245000 6780000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
مرتب سازی بر اساس :
15 نتیجه
B83 SEROKH-PhotoRoom

6,780,000 تومان

I63 (2)

4,300,000 تومان

D83-PhotoRoom

6,780,000 تومان

D53

6,000,000 تومان

B53 (4)

6,000,000 تومان

A83 (4)

6,780,000 تومان

A52 (4)

6,000,000 تومان

صندلی کنفرانس

همانطور که از نام این محصول مشخص است؛ صندلی کنفرانس به صندلی‌های اداری گفته می‌شود که مخصوص استفاده در اتاق جلسه و پشت میزهای مخصوص برگزاری کنفرانس‌ها و نشست‌ها می‌باشد. استفاده از این صندلی‌ها باعث می‌شود که اتاق کنفرانس کاملا یک‌دست و یکنواخت شود. در ضمن این مدل از صندلی‌های اداری برای استفاده طولانی‌مدت مناسب نیستند؛ زیرا معمولا برای آنها دسته‌های ثابت طراحی شده و تنظیمات محدودی دارند. برخلاف صندلی‌های کارمندی، صندلی‌های کنفرانس برای پشتیبانی هشت ساعته از بدن کارکنان طراحی نشده‌اند. در عوض، آنها برای استفاده‌های کوتاه مدت، مانند شرکت در جلسات هفتگی یا جلساتی که با هدف طوفان فکری برگزار می‌شوند؛ بسیار مناسب هستند.

تفاوت صندلی کنفرانس با صندلی کارمندی

محصولاتی که تحت عنوان صندلی کنفرانس در بازار فروخته می‌شوند از 7 جهت با دیگر صندلی‌های اداری تفاوت دارند:
 1. صندلی‌های کنفرانس نسبت به صندلی‌های اداری ساده، دارای ویژگی‌های ارگونومیک کمتری هستند؛ اما معمولا در تولید آنها از مواد درجه یک مانند چرم، فلز یا چوب باکیفیت استفاده می‌شود. بنابراین ممکن است در مقایسه با گزینه‌های ساده‌تر از قیمت بالاتری نیز برخوردار باشند.
 2. همانطور که قبلا ذکر شد؛ صندلی‌های کنفرانس تنظیمات ارگونومیک کمتری نسبت به صندلی‌های اداری تخصصی ارائه دارند. البته این شیوه طراحی کاملا عمدی است. چرا که این محصول عمدتا برای استفاده طولانی مدت طراحی نشده است.
 3. در بیشتر اتاق‌های کنفرانس، صندلی‌ها دور میز بزرگ‌تری چیده می‌شوند که افراد برای جلسات دور آن جمع می‌شوند. اگر صندلی‌ها را به گونه‌ای متفاوت دور یک میز خاص بچینید؛ ممکن است میز به یک محصول کاملا بدون کاربرد تبدیل شود.
 4. صندلی‌های کنفرانس برای استفاده کوتاه‌مدت طراحی شده‌اند؛ به همین دلیل فقط برخی از ویژگی‌های استانداردی که باید در هر صندلی وجود داشته باشد مانند تکیه‌گاه شیب‌دار، قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی و دسته‌های غیر قابل تنظیم را دارند.
 5. جذابیت صندلی‌های کنفرانس، عدم وجود قابلیت تنظیم در آنها را جبران می‌کند. اگرچه این محصولات نسبت به سایر صندلی‌های اداری، امکانات کمتری به کاربر ارائه می‌کنند؛ اما از نظر ظاهری بسیار جذاب هستند.
 6. صندلی‌های کنفرانس معمولا تکیه‌گاهی بلندتر از صندلی‌های اداری دارند و حمایت بیشتری از قسمت کمر می‌کنند. ضمنا ابعاد این صندلی‌ها در مقایسه با برخی از صندلی‌های معمولی بزرگ‌تر است.
 7. صندلی‌های کنفرانس برای نشستن دور میز کنفرانس و در یک موقعیت ثابت طراحی شده‌اند. در مقایسه صندلی‌های اداری معمولی برای موقعیت‌های کاری مختلف در طول روز مناسب هستند.

ارتفاع صندلی کنفرانس

بهتر است ارتفاع صندلی را متناسب با ارتفاع میز انتخاب کنید؛ اما در حالت کلی، فاصله نشیمن‌گاه یک صندلی کنفرانس استاندارد با زمین باید بیش از 45 سانتی‌متر باشد. از آنجایی که قد افراد با هم متفاوت است؛ بهتر است صندلی را انتخاب کنید که قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشد.

میز کنفرانس چهار نفره مکعب مدل اسلیم CSL10D

ویژگی های صندلی کنفرانس

این محصولات باید دارای ویژگی‌های فنی زیر باشند:

 • یک صندلی کنفرانس استاندارد باید از خستگی مفرط پیشگیری کرده و برای استفاده طولانی‌مدت مناسب باشد. 
 • راحتی محل نشیمن‌گاه، یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک صندلی اداری مناسب است. خشکی این قسمت از ساختار صندلی باعث خستگی زودرس و فشار بر روی ستون فقرات می‌شود.
 • بهتر است یکی از محصولاتی را برای اتاق کنفرانس دفتر کارتان انتخاب کنید که دسته داشته باشد تا کاربران بتوانند آرنج خود را بر روی آن گذاشته تا احساس خستگی کمتری داشته باشند.
 • جنس روکش این صندلی‌ها بهتر است از پارچه چرم نباشد. چرم تعریق را زیاد کرده و به همین خاطر برای استفاده طولانی مدت مناسب نیست.
 • قابلیت تنظیم ارتفاع و محل تکیه‌گاه در این محصولات از اهمیت زیادی برخوردار است. به این ترتیب کاربران می‌توانند ارتفاع صندلی را متناسب با قد خود تنظیم کنند.
 • صندلی‌هایی با ابعاد بزرگ برای اتاق‌هایی که گنجایش بیشتری دارند مناسب هستند و در اتاق‌های کوچک باید از صندلی‌های جمع و جورتر استفاده کرد.
 • بهترین نوع صندلی کنفرانس، صندلی است که با میز تناسب بصری خوبی داشته باشد. بنابراین در انتخاب صندلی، شکل ظاهری میز را نیز لحاظ کنید.
 • اگر قرار است این صندلی‌ها مدام جابه‌جا شوند؛ مدلی را انتخاب کنید که از نظر وزن سبک‌تر است.
 • یک صندلی استاندارد باید پایه‌های محکمی داشته باشد تا کاربر در زمان بلند شدن احساس عدم تعادل نکند.
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
3245000 6780000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
جنس بدنه محصول