قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
5270000 15250000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
مرتب سازی بر اساس :
15 نتیجه
خرید صندلی مدیریتی

صندلی مدیریت چیست ؟

در واقع برای پاسخ به این سوال باید از خود بپرسید که چه چیزی صندلی مدیریتی را از صندلی اداری استاندارد متمایز می‌کند؟ طبیعتا صندلی‌ها انواع متفاوتی دارند؛ ولی اغلب افراد به‌صورت تخصصی این تفاوت‌ها را نمی‌دانند. البته معمولا نیازی به اطلاعات خیلی دقیق در این زمینه نیز وجود ندارد. بلکه تنها کافی است انواع آن را شناخته و بدانید هر مدل چه مزایا و ویژگی‌هایی دارد. برای این کار بهتر است ابتدا با صندلی اداری به‌طور کلی آشنا شوید. چرا که سایر صندلی‌ها مانند صندلی کامپیوتر، صندلی اتاق انتظار، صندلی اتاق جلسه و البته صندلی مدیریتی زیرمجموعه‌های صندلی اداری محسوب می‌شوند.

به زبان ساده صندلی اداری یک صندلی کار است؛ که برای استفاده در دفاتر یا فضای کاری طراحی شده است. صندلی‌های اداری در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف، برای نیازها و تیپ‌های بدنی مختلف تولید می‌شوند. همچنین یک صندلی اداری باید استاندارد باشد. یعنی از نظر ابعاد و تنظیمات قابل انجام در سطح قابل قبولی بوده و بتواند شرایط ارگونومیکی را برای کارکنان فراهم کند. منظور از ارگونومیک بودن قابلیت هماهنگ کردن ابعاد، زوایا و شیب‌های صندلی با ساختار بدنی کاربر است.

با توجه به توضیحات داده شده درباره صندلی اداری استاندارد، می‌توان گفت صندلی مدیریتی نوعی صندلی اداری خاص و درجه یک است. در نگاه اول صندلی‌های مدیریتی دارای تکیه‌گاه بلندتری هستند؛ و راحتی و پشتیبانی عالی را برای کل قسمت بالایی بدن فراهم می‌کنند. در واقع می‌توان گفت که صندلی مدیریتی یک نسخه ویژه، باکیفیت‌تر و باامکانات‌تر در مقایسه با صندلی‌های اداری است.

از سویی صندلی‌های مدیریتی یک نماد هستند. به عبارت ساده ارتفاع و کیفیت آنها قدرت مدیران را نشان می‌دهد. در واقع آنها صندلی رئیس هستند. بهترین صندلی وجود در دفتر کار، نمونه‌ای عالی از صندلی با تکیه‌گاه بلند و ظریف، دسته‌های محکم و روکش‌های ممتاز (معمولا چرم طبیعی تیره). در عمل نشستن روی یک صندلی مدیریتی، راهی عالی برای نشان دادن این موضوع است که شما مسئول و البته رئیس هستید.

با این حال صندلی‌های مدیریتی فقط دارای تفاوت‌های ظاهری نیستند. به عنوان مثال کیفیت ساخت ممتاز این صندلی‌ها، راحتی شما را در سطح بالاتری از انواع صندلی استاندارد تضمین می‌کنند. این موضوع به‌خصوص برای افراد قد بلند که از فضای بیشتر و پشتیبانی از بالاتنه صندلی‌های مدیریتی بهره‌مند می‌شوند؛ بیشتر احساس شده و مهم‌تر است.

اما چرا باید یک صندلی مدیریتی داشت؟ در حالی که برای همه صندلی‌هایی که در مکعب گروپ به فروش می‌رسد؛ معیارهای کیفی سخت‌گیرانه‌ای در نظر گرفته شده است؛ مدل‌های مدیریتی ما کمی شیک‌تر، راحت‌تر و بادوام‌تر هستند.

مزایای صندلی مدیریتی چیست؟

به‌طور کلی می‌توان گفت صندلی مدیریتی کارها را برای شما آسان می‌کند. این صندلی گزینه‌ای ویژه است؛ و مزایایی را برای شما فراهم می‌کند که معمولا در صندلی‌های اداری استاندارد به‌راحتی قابل دسترسی نیست.

با صندلی مدیریتی تاثیرگذار تر خواهید بود

به هر حال قابل انکار نیست که حتی در تخت‌ترین ساختارهای سازمانی نیز، مدیران به میزانی از کاریزما و توانایی اثرگذاری نیاز دارند. اگرچه بخش مهمی از این ویژگی بر اساس دانش و رفتار درونی فرد شکل می‌گیرد؛ اما ایجاد فضای مناسب برای نمایش و ارائه این توانایی بسیار مهم است. بنابراین همان‌طور که نوع پوشش مدیران می‌تواند در نوع ارتباط آنها اثر بگذارد؛ فضای اتاق مدیریت و از همه مهم‌تر و میز و صندلی مدیریتی نیز در این زمینه اثرگذار هستند. بنابراین اگر می‌خواهید در طول جلسات با همکاران، زیردستان، مشتریان بالقوه و… اثرگذاری بالاتری داشته و موفقیت‌های بیشتری کسب کنید؛ وجود یک صندلی مدیریتی لوکس و با ابهت، می‌تواند کار شما را بسیار آسان‌تر کند.

تفاوت صندلی مدیریتی و صندلی اداری استاندارد

مهم‌ترین تفاوت صندلی اداری استاندارد با صندلی مدیریتی در این است که صندلی اداری طراحی شده تا بهترین پشتیبانی از بدن انسان را با توجه به راحتی و سلامتی برای فرد، در بهینه‌ترین و به‌صرفه‌ترین حالت و قیمت ممکن ارائه دهد. به همین دلیل نیز این صندلی‌ها معمولا ظاهری ساده و اما استاندارد و ارگونومیک دارند. از طرف دیگر صندلی مدیریتی یک صندلی با ارتفاع بیشتر است؛ که همان ویژگی‌های صندلی استاندارد را به نحو اعلاتری ارائه می‌دهد. تاریخچه صندلی‌های مدیریتی به سازمان‌های نظامی بازمی‌گردد. جایی که افسران نظامی برای ایجاد راحتی برای کل قسمت فوقانی بدن در ساعات طولانی کار و همچنین ایجاد ابهت ظاهری، از این صندلی‌های متفاوت استفاده می‌کردند. بنابراین به‌طور کلی اصطلاح صندلی مدیریتی به یک صندلی درجه یک با یک پشتی بلندتر از معمول گفته می‌شود؛ که حداکثر راحتی را برای کل قسمت بالایی بدن یک فرد فراهم می‌کند. صندلی‌های اداری، چه ساده و چه مدیریتی، کاملا ارگونومیک طراحی می‌شوند. به عنوان مثال در این مدل‌ها به اندازه طول یک دست، از صفحه نمایش کامپیوتر دور هستید. در حالت نشسته روی صندلی نیز لبه بالایی صفحه مانیتور هم‌سطح چشم شما قرار دارد. با نشستن روی این صندلی‌ها، بازوهای شما موازی با زمین بوده و هر دو پا روی زمین به شکل صاف قرار می‌گیرند. در نهایت یک صندلی ارگونومیک با داشتن کنترل بهتر و تنظیمات اختصاصی، با توجه به شرایط افراد قابل تنظیم است. در نتیجه این شرایط حالتی آرام و خنثی به بدن فرد می‌دهد. در مقابل صندلی مدیریتی یک صندلی ممتاز است؛ که علاوه بر دارا بودن همه ویژگی‌های فوق، معمولا برای مقامات بالاتر در یک شرکت تهیه می‌شود. این نوع صندلی‌ها برای نشستن افرادی که ساعات طولانی کار می‌کنند؛ بسیار شیک و راحت هستند. بنابراین به‌طور خلاصه می‌توان گفت یک صندلی اداری، یک مدل پایه است که برخی از ویژگی‌های آن برای راحتی در نظر گرفته شده است؛ و از سوی دیگر، صندلی مدیریتی یک صندلی ممتاز یا ویژه است. طبیعتا یک صندلی استاندارد اداری در مقایسه با صندلی مدیریتی راحتی کمتری را ارائه می‌دهد.
تفاوت صندلی مدیریتی و صندلی اداری
راحتی بیشتر با صندلی های مدیریتی

با صندلی مدیریتی با بهره‌وری بیشتری کار می‌کنید

همه صندلی‌های اداری استاندارد بوده و از ویژگی‌های ارگونومیک مناسبی برخوردار هستند. با این حال کیفیت و کمیت ارائه این ویژگی‌های ارگونومیک در صندلی مدیریتی بهتر است. به عنوان مثال این صندلی‌ها تنظیمات دقیق بیشتری داشته و راحت‌تر و با جزئیات بیشتری می‌توانند با ساختار بدنی شما هماهنگ شوند. مثلا امکان تنظیم شیب نشیمن‌گاه، از جمله ویژگی‌هایی است که معمولا در اغلب صندلی‌های استاندارد اداری ارائه نمی‌شود. همین ویژگی‌ها موجب می‌شود تا صندلی‌های مدیریتی انجام امور اجرایی را برای مدیران ساده‌تر و دل‌پذیرتر کنند. بسیاری از مدیران بنابر ماهیت و نوع کارشان، ساعات بسیار طولانی را پشت میز خود مشغول به‌کار هستند. طبیعتا در چنین شرایطی داشتن یک صندلی مناسب و باکیفیت، که بتواند حداکثر راحتی را برای شما فراهم کند؛ بهترین گزینه برای جلوگیری از خستگی زودرس و افزایش بهره‌وری خواهد بود.

با صندلی مدیریتی سلامتی خود را تضمین می‌کنید

امروزه مدیران پابه‌پای کارکنان خود و حتی در اغلب اوقات بیشتر، به انجام امور کاری مشغول هستند. از سویی حضور پرانرژی و همیشگی مدیران در محل کار، معمولا از حضور سایر اعضای سازمان، ضرورت بیشتری دارد. در نتیجه بسیار مهم است که مبلمان اداری، به‌خصوص صندلی اداری انتخاب شده برای مدیران، از کیفیت بالایی برخوردار باشد؛ تا آنها به مرور زمان دچار مشکلات اسکلتی و عضلانی و دردهای ناشی‌ها نشستن طولانی‌مدت نشوند. صندلی‌های مدیریتی در این زمینه نیز حرف‌های زیادی برای گفتن داشته و با فراهم آوردن شرایطی مناسب، کمک می‌کنند تا سلامتی مدیران سازمان شما به‌طور کامل حفظ شود.

چه چیزی یک صندلی مدیریتی خوب را می‌سازد؟

صندلی‌های مدیریتی برای ایجاد بالاترین سطح راحتی در بدن ساخته شده‌اند؛ تا ذهن شما بتواند به‌طور موثرتری کار کند. اگر در حین کار نیاز به نشستن طولانی‌مدت دارید؛ فارغ از سمت و جایگاه شغلی، احتمالا یک صندلی مدیریتی برای شما مناسب است. از سویی صندلی‌های مدیریتی، ظاهری متفاوت و لوکس‌تر دارند؛ بنابراین گزینه خوبی برای هرچه حرفه‌ای‌تر کردن نمای ظاهری فضای کار نیز محسوب می‌شوند.

صندلی‌های مدیریتی گران هستند؛ اما اگر شرکت شما می‌خواهد فضای بهتری را برای کارکنان فراهم کند؛ می‌توانید زیبایی و راحتی این صندلی‌ها را به کارکنان خود بدهید. مطمئن باشید با وجود این صندلی‌ها، کارکنانی پرکارتر داشته و در نتیجه بهره‌وری کلی کسب‌وکار شما افزایش خواهد یافت.

وقتی در مورد صندلی‌های مدیریتی صحبت می‌کنیم؛ منظور ما در درجه اول صندلی‌های تکمیل شده با پشتی یا تکیه‌گاه بلند، تکیه‌گاه سر و گردن، تکیه‌گاه بخش بالایی پاها و نشیمن‌گاه ضخیم و پددار است. در واقع این مدل‌های درجه یک عمدتا در سطوح مدیریتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. هرچند امروزه این صندلی‌های مدیریتی شیک می‌توانند در انواع کاربری‌ها مورد استفاده باشند.

البته همه صندلی‌های مدیریتی عینا دارای ویژگی‌های ظاهری یکسان نیستند. به عنوان مثال صندلی مدیریتی اسپرت دارای بالشتک کمی نازک‌تر است. در عوض آنها شبیه صندلی یک خودروی اسپرت هستند؛ که دارای قطعات جانبی قوی بوده و پشتیبانی جانبی خوبی ارائه می‌دهند. همچنین به‌جای پشتی بزرگ، آنها کمی خمیده هستند؛ و به‌طور کلی ظاهری مدرن‌تر دارند.

فارغ از توصیفات گفته شده، موارد زیر می‌توانند اصلی‌ترین ویژگی‌های یک صندلی مدیریتی خوب باشند:

قیمت صندلی مدیریتی

برای صندلی مدیریتی خود بودجه مناسبی در نظر بگیرید. این صندلی باید ویژگی‌های مورد نیاز شما را داشته باشد؛ زیرا ساعت‌های طولانی حضور در دفتر کار را روی آن خواهید نشست. در نتیجه یک گزینه کم‌کیفیت اما ارزان‌تر، قطعا و به‌سرعت، با کاهش کارایی و توانایی شما، صرفه‌جویی ایجاد شده در هنگام خرید را بی‌اثر خواهد کرد. فراموش نکنید که اگرچه در ظاهر صندلی‌ها از ساختار یکسانی برخوردار هستند؛ اما در نگاه اول نمی‌توان کمبود کیفیت را در بعضی از عناصر شناسایی کرد. به عنوان مثال طبیعی یا مصنوعی بودن چرم صندلی مدیریتی روی قیمت آن اثرگذار است؛ در حالی که از نظر ظاهری با یک‌دیگر متفاوت نیستند. این موضوع می‌تواند روی دوام صندلی شما نیز تا حدود زیادی اثرگذار باشد.

پشتی سر پشتیبانی از گردن و سر را به بهترین شکل فراهم می‌کند. این ویژگی می‌تواند فشار روی گردن را کاهش داده و از خستگی و آسیب دیدن تدریجی آن جلوگیری کند. بنابراین اگر ساعت‌های طولانی به کامپیوتر خیره می‌شوید؛ این ویژگی یک مزیت بزرگ برای شما محسوب می‌شود. پشت سری صندلی مدیریتی اغلب با امکان تنظیم ارتفاع و شیب ارائه می‌شود؛ تا حداکثر راحتی و انعطاف‌پذیری را برای شما فراهم کند.

تنظیم شیب تکیه‌گاه

این ویژگی به شما امکان می‌دهد از بین چندین موقعیت متفاوت، بهترین گزینه را انتخاب کنید. حالت‌های نیمه خمیده و صاف محبوب‌ترین حالت‌ها برای تنظیم زاویه تکیه‌گاه در انواع صندلی اداری هستند. به گفته متخصصان، برای رسیدن به حداکثر راحتی، زاویه شکم و ران باید از 95 تا 105 درجه باشد. با استفاده از تنظیمات تعیین شیب تکیه‌گاه، می‌توانید زوایای مختلف را آزموده و شرایط مناسب خود را پیدا کنید. به عنوان یک اصل، هرچه زاویه بین تنه و ران بیشتر باشد؛ تنفس بهتری خواهید داشت. در نتیجه با وجود اکسیژن بیشتر، می‌توانید به‌طور موثرتری کار کنید. اما نباید آنقدر این زاویه بالا برود که به ستون فقرات شما فشار وارد شود.

پایه

این ویژگی اغلب نادیده گرفته می‌شود. همه می‌دانیم که صندلی‌های اداری استاندارد دارای پایه‌های چرخ‌دار هستند. در حالی که برخی از صندلی‌های اداری فقط 4 پایه چرخ‌دار دارند؛ اغلب آنها 5 یا 6 پایه دارند. در عمل و در صندلی‌های مدیریتی، وجود 6 پایه یا بیشتر مهم است. در واقع در صورت وجود تنها 4 پایه، بسته به جهت صندلی، ممکن است به‌راحتی از روی صندلی بیفتد. از سویی با توجه به پشتی سر موجود در صندلی‌های مدیریتی، شما تمایل دارید که نشسته و کاملا به عقب تکیه دهید. در این شرایط اگر صندلی شما فقط 4 پایه داشته باشد؛ ممکن است از سمت پشت واژگون شوید. بنابراین صندلی مدیریتی با 6 پایه یا بیشتر، گزینه پایدارتری است. همچنین هرچه عرض پایه بیشتر باشد؛ صندلی شما از ثبات بیشتری برخوردار خواهد بود.

صندلی مدیریتی

چرم یک روکش ظریف و راحت است؛ به همین دلیل نیز یک انتخاب رایج برای روکش صندلی‌های مدیریتی است.

این ماده خنک می‌ماند؛ و برای نشستن طولانی‌مدت بیش از حد گرم نمی‌شود. در واقع در آب‌وهوای سردتر از بدن انسان، چرم تا رسیدن به دمای بدن فرد گرم می‌شود؛ اما از این مقدار بالاتر نمی‌رود. مدل‌های بسیار خوبی از صندلی‌های اداری پارچه‌ای نیز وجود دارد؛ اما به‌خوبی گزینه‌های چرمی نیستند.

گذشته از این، یکی از مواردی که هنگام خرید صندلی‌های مدیریتی مورد توجه قرار می‌گیرد؛ توانایی آن در ایجاد احساس قدرت است. چرم به دلیل قیمتی بیشتر و ظاهر براقی که دارد؛ در مقایسه با سایر روکش‌ها، این کار را بهتر انجام می‌دهد.

صندلی مدیریتی
ویژگی های صندلی مدیریتی

ویژگی صندلی مدیریتی

مهم‌ترین ویژگی‌های یک صندلی مدیریتی استاندارد عبارتند از:

  • در طراحی صندلی‌های مدیریتی معمولا روی ویژگی ارتجاعی محصول بیش از هر عامل دیگری تاکید می‌شود. این موضوع سبب می‌شود که تکیه‌گاه و نشیمن‌گاه صندلی بسیار راحت و متحرک باشد و کمر و گردن در موقعیت مناسبی قرار بگیرند. به این ترتیب ریسک آسیب به این نواحی از بدن به شدت کاهش پیدا می‌کند.
  • اما دومین ویژگی این مدل از صندلی‌های اداری، قابلیت تنظیم ارتفاع در آنهاست. این کار توسط اهرمی که زیر صندلی وجود دارد و به قطعه‌ای به نام مکانیزم متصل است انجام می‌شود. شما می‌توانید با یک حرکت ساده و بدون استفاده از فشار زیاد، ارتفاع صندلی را نسبت به ارتفاع میز و قد خود تنظیم کنید. با انجام این کار هم موقعیت کمر و گردن شما بهبود پیدا می‌کند و هم پاها از آویزان شدن و خستگی زیاد در امان می‎‌مانند. در حالت استاندارد، ارتفاع صندلی‌های اداری باید به گونه‌ای باشد که کف پای کاربر کاملا روی زمین قرار گرفته و زاویه بین ساق پا و زانوها نیز 90 درجه باشد. برای اینکه کف پا کمی شیب‌دار شود تا از گودی کمر پشتیبانی بهتری به عمل بیاید؛ می‌توان از زیر پایی مناسب نیز استفاده کرد.

چگونه صندلی مدیریتی مناسب را انتخاب کنم؟

اگر می‌خواهید یک صندلی مدیریتی جدید بخرید؛ فارغ از ویژگی‌های صندلی، باید چند نکته را در زمینه انتخاب نهایی خود در نظر داشته باشید.

کاربری مناسب

یک صندلی مدیریتی خوب نه‌تنها باید کیفیت بالایی داشته باشد؛ بلکه باید با هدف شما نیز سازگار باشد. به عنوان مثال اگر کار اصلی شما به عنوان یک مدیر، اغلب با کامپیوتر است؛ نوع صندلی مدیریتی متفاوتی در مقایسه با مدیران مشغول به پرونده‌های کاغذی، برای شما مناسب خواهد بود. چراکه سر شما همیشه بالا بوده و باید به نقطه‌ای در موازات چشم خود نگاه کنید. این در حالی است که در حالت دوم شما باید بتوانید به‌طور کامل بر سطح میز خود مسلط باشید.

محل استفاده

صندلی‌های مدیریتی همیشه در اتاق مدیران نیستند. به عنوان مثال ممکن است از آنها در دفتر کار خانگی خود استفاده کنید. همچنین برخی شرکت‌ها ترجیح می‌دهند که کارکنان خود را نیز به این صندلی‌ها مجهز کنند. طبیعتا در هر شرایطی باید مقتضیات آن فضا را در نظر بگیرید. به عنوان مثال صندلی مناسب دفتر کار خانگی باید با سایر اجزای فضای کار شما هماهنگ باشد. در این شرایط معمولا رنگ و طرح انتخابی کمی غیررسمی‌تر و نزدیک‌تر به دکوراسیون داخلی خانه شما خواهد بود. از سویی اگر می‌خواهید از صندلی مدیریت برای کارکنان خود در یک فضای کار گروهی استفاده کنید؛ بهتر است به ابعاد و فضای مورد نیاز صندلی توجه داشته باشید. چرا که معمولا در این فضاها، مسئله تقسیم فضای موجود کاری مهم و پیچیده‌تر است.

هماهنگی با میز اداری

یک صندلی مدیریتی می‌تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد. با این وجود بسیاری از این مزایا در صورت نبود یک میز اداری مناسب دیده نخواهد شد. به عنوان مثال اگر از صندلی مدیریتی خود انتظار انتقال حس اثرگذاری و قدرت را دارید؛ این انتقال بدون وجود یک میز مدیریتی خاص و زیبا به عنوان مکمل صندلی شما، ممکن نخواهد شد. حتی در بسیاری از مواقع ابعاد صندلی مدیریتی به شکلی است که با میزهای اداری معمول ترکیب مناسبی را نخواهند ساخت. بنابراین در نظر داشته باشید که در عمل باید به دنبال خرید میز و صندلی مدیریتی به شکل هم‌زمان و در هماهنگی کامل با یک‌دیگر باشید.

تفاوت صندلی مدیریتی و صندلی معمولی

به طور کلی، یک صندلی مدیریتی استاندارد از امکانات بیشتری نسبت به یک صندلی معمولی برخوردار است. البته این بدان معنا نیست که صندلی‌های مدیریتی لزوما بهتر از صندلی‌های معمولی هستند؛ بلکه نشان می‌دهد آنها فقط ظاهر و کاربری متفاوتی دارند. در اصل، تفاوت‌های بین صندلی‌های معمولی و مدیریتی به صورت خلاصه به شرح زیر است:

  • بخش‌های قابل تنظیم در صندلی‌های معمولی کمتر از صندلی‌های مدیریتی است.
  • صندلی‌های اداری معمولی در مقایسه با نوع مدیریتی آنها جمع و جورتر هستند.
  • مانور با صندلی‌های معمولی آسان‌تر است.
  • صندلی‌های مدیریتی معمولا از نظر ظاهری رسمی‌تر هستند. به عنوان مثال در تولید آنها بیشتر از پارچه چرم استفاده می‌شود.
  • صندلی‌های مدیریتی معمولا تکیه‌گاه بلندتری دارند.
  • صندلی‌های مدیریتی از نظر ابعادی کمی بزرگ‌تر طراحی می‌شوند.
  • صندلی‌های مخصوص اتاق مدیر برای استفاده طولانی‌تر و ثابت طراحی شده‌اند.
  • از نظر قیمتی، صندلی‌های مدیریتی کمی گران‌تر از صندلی‌های اداری معمولی هستند.

نکاتی که در مورد انتخاب صندلی مدیریت باید دقت کرد!

با میانگین هفته‌ای 40 ساعت استفاده مداوم، باید در خرید هر نوع صندلی مدیریتی به چند فاکتور مهم زیر توجه کنید:

داشتن قابلیت تنظیم: شاید مهم‌ترین جنبه در انتخاب صندلی مدیریتی مناسب، اطمینان از این باشد که می‌توانید آن را مطابق با فرم بدن خود تنظیم کنید.
جنس صندلی: انتخاب صندلی که هم کاربردی و هم زیبا باشد؛ نکته بسیار مهمی در زمان خرید میز مدیریتی است. اما در کنار این موارد، باید به جنس روکش آن نیز دقت کنید.
راحتی چرخ‌ها در زمان حرکت: بهتر است قبل از خرید روی صندلی بنشینید و این موضوع که چقدر چرخ‌های آن روان کار می‌کنند را بررسی کنید. البته فراموش نکنید که نوع کفپوش دفتر کارتان را نیز باید در این بررسی در نظر بگیرید.
قیمت: یک صندلی مدیریتی استاندارد می‌تواند از ایجاد مشکلات جسمی و خستگی مفرط جلوگیری کند. اما در کنار تمام مزایایی که دارد؛ باید از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد.

نکات مهم در خرید صندلی مدیریتی
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
5270000 15250000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
جنس بدنه محصول