قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
12155000 31460000
دسته بندی محصولات
مرتب سازی بر اساس :
15 نتیجه
MPC (11)

25,350,000 تومان31,460,000 تومان

MSLB (4)

21,905,000 تومان26,526,500 تومان

Memories (16)

19,175,000 تومان22,236,500 تومان

Creative (7)

16,185,000 تومان18,304,000 تومان

x (6)

16,185,000 تومان19,090,500 تومان

Cube (2)

18,395,000 تومان22,880,000 تومان

MSLA (4)

21,255,000 تومان24,310,000 تومان

MST (9)

16,900,000 تومان21,450,000 تومان

MSTA-37-600x600

16,900,000 تومان21,450,000 تومان

NMA (1)

12,155,000 تومان15,515,500 تومان

MSLC (5)

24,635,000 تومان29,887,000 تومان

Posetive (26)

17,550,000 تومان22,165,000 تومان

میز مدیریتی

میز مدیریت چیست؟

میز مدیریت را می‌توان اصلی‌ترین لوازم در دکوراسیون اداری، علی الخصوص اتاق مدیریت قلمداد کرد. میزی که به سبب کارایی که دارد باید در عین زیبایی چشمگیر، تمامی خواسته های مدیریت را بعنوان یک میز کار فراهم نماید. این میز لازم است تا همراه با ابعاد و اندازه های استاندارد یک میز، با داشتن کیفیتی مرغوب و ساختاری مستحکم، به محض ورود مراجعه کنندگان، حس قدرت که جزء پرستیژ کاری مدیران می‌باشد را به افراد القا نماید. عنوان مهمترین بخش در هر سازمان و نهاد کاری به اتاق مدیریت تعلق می‌گیرد. جایی که نیاز دارد تا با ساختار، چیدمان و انتخاب بهترین تجهیزات و وسایل، در مرکز توجه دیگران قرار گیرد. هر اتاق مدیریت به تنهایی قابلیت زیباسازی را ندارد. لوازم و وسایل موجود در فضا است که با رنگ و لعاب بخشیدن به محیط، جلوه خاصی را نمایان می‌سازد. میز مدیر در راس این لوازم و وسایل قرار می‌گیرد. دومین قدم پس از خرید میز مدیریت، خرید صندلی مدیریتی است که در ادامه به آن می پردازیم.

ویژگی های میزهای مدیریت

با وجود اینکه انجام کارهای اپراتوری به مدیران مربوط نمی‌شود؛ ولی این از اهمیت میز مدیریت نمی‌کاهد. سایز میز، رنگ و حتی طرح و فرم این میزها به جهت سروکار داشتن مدیران برای ساعات طولانی مدت با آن، می‌بایست به گونه باشد که ضمن راحتی در هنگام کار، از هماهنگی و تناسب با محیط و سایر لوازم نیز برخوردار باشد. ویژگی‌هایی که در تمامی میزهای مدیریتی محصول گروه طراحی دکوراسیون داخلی مکعب نیز به چشم می‌خورد. در ادامه با توضیح مختصری از هر یک از این ویژگی‌ها، توجه شما را به مناسب‌ترین میز اداری مدیریت جلب می‌نماییم.

اندازه و ابعاد استاندارد میز مدیریت

میزهای مدیریت در مقایسه با سایر میزهای کارمندی، می‌بایست از ابعاد و اندازه‌های بزرگتری برخوردار باشند تا تمامی شرایط کاری را برای مدیران مهیا سازند. به گونه‌ای که در کنار قرارگیری انواع لوازم مورد نیاز مدیران بر روی میز(همانند سیستم های کامپیوتر، کاتالوگ، تقویم، لوگوی سازمان و…) برای انجام سایر کارها، باز هم فضای کافی را در اختیار مدیران قرار دهند. درست است که اندازه این میزها باید بزرگ باشد، اما این ابعاد اتاق مدیریت است که اندازه میز را مشخص می‌کند. زیرا که خریداری میز مدیریت در تناسبات با اندازه اتاق است که زیبایی دو چندانی به فضا می‌بخشد.

ارتفاع استاندارد میز مدیریت

استاندارد ارتفاع در نظر گرفته شده برای میزهای مدیریت، معمولا میانگین اندازه‌ای بین ۷۰ الی ۸۰ سانتی متر (۷۵ سانتی متر) می باشد. کمتر و یا بیشتر بودن ارتفاع میز از اندازه مشخص شده، بدلیل عدم راحتی مدیران و کاربران، آن میز را برای استفاده غیر استاندارد می کند. شاید تصور شود که ارتفاع بیشتر و یا کمتر از حد معمول در میز های مدیریتی مشکلی را ایجاد نمی کند، ولی در دراز مدت، تاثیرات منفی که در هنگام کار بر روی کاربران می گذارد همگی گواهی بر این ادعاست که میزهای مدیریت دارای ارتفاع استاندارد و مناسب برای کار نبوده است. البته باید گفت که این ویژگی ها باعث می شود تا قیمت میز مدیریت بسیار متغییر باشد و بستگی به مورادی مثل ارتفاع، اندازه و … می باشد.

رنگ

استاندارد ارتفاع در نظر گرفته شده برای میزهای مدیریت، معمولا میانگین اندازه‌ای بین ۷۰ الی ۸۰ سانتی متر (۷۵ سانتی متر) می باشد. کمتر و یا بیشتر بودن ارتفاع میز از اندازه مشخص شده، بدلیل عدم راحتی مدیران و کاربران، آن میز را برای استفاده غیر استاندارد می کند. شاید تصور شود که ارتفاع بیشتر و یا کمتر از حد معمول در میز های مدیریتی مشکلی را ایجاد نمی کند، ولی در دراز مدت، تاثیرات منفی که در هنگام کار بر روی کاربران می گذارد همگی گواهی بر این ادعاست که میزهای مدیریت دارای ارتفاع استاندارد و مناسب برای کار نبوده است.

انواع میز مدیریت مدرن

با توجه به انواع سبک‌های رایج در دکوراسیون داخلی ادارات(سبک مدرن، کلاسیک، سلطنتی و…)، میزهای اداری و مدیریت نیز در تناسب با هر کدام از این سبک‌ها، شامل انواع مختلف میزهای مدیریت مدرن، کلاسیک، سلطنتی و… می‌باشد. میزهای مدیریت جدا از تفاوت در سبک، در نوع متریال به کار رفته در آن (چوب، پی دی اف، شیشه، استیل و…)، اندازه و طرح، متمایز از یکدیگرند.

انواع میز مدیریت

میزی که برای دفتر کار مدیر یک کسب‌وکار انتخاب می‌شود؛ روی ذهن بیننده اثر مستقیم دارد. به بیان دیگر، وقتی مخاطب برای اولین بار وارد اتاق می‌شود؛ بیشترین چیزی به چشمش می‌آید میز مدیر است. بنابراین همه مشتریان در زمان خرید میز برای واحد مدیریت، به فکر محصولی هستند که بیشترین اثر را در ذهن مخاطب داشته باشد و بتواند او را تحت تاثیر قرار دهد. یکی از روش‌های تحقق این هدف مهم، انتخاب نوع مناسبی از میز برای اتاق مدیر است. میزهایی که در حال حاضر در بازار با عنوان میز مدیریت فروخته می‌شوند؛ از نظر سبک طراحی به دو دسته میزهای مدرن و کلاسیک طبقه‌بندی می‌شوند. دو نکته مهم وجود دارد که در زمان انتخاب بین این دو گزینه باید به آنها توجه کنید. اول اینکه باید سبک میز را متناسب با سبک کلی دکوراسیون انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر دیوارهای اتاق مدیر با گچ‌بری‌های طرح کلاسیک و تابلوهای رنگ روغن دیزاین شده و کف اتاق نیز کفپوش چوبی دارد؛ بهتر است میزی را برای خرید انتخاب کنید که منبت‌کاری شده و به طرح کلی آن به سبک کلاسیک نزدیک‌تر است. نکته بعدی که در این انتخاب باید مد نظر قرار دهید؛ میزان فضایی است که در اختیار دارید. از آنجایی که میزهای مدرن مدیریتی، معمولا از نظر ابعاد و اندازه کمی کوچک‌تر هستند؛ برای اتاق‌هایی با ابعاد کوچک مناسب می‌باشند و استفاده از آنها فضا را بسته نشان نمی‌دهد.

میز مدیریت کلاسیک

میزهای کلاسیک دو ویژگی اصلی و مهم دارند. اول اینکه از نظر طراحی بدنه، از نقوش و خطوطی در آنها استفاده شده است که پیچیدگی بصری دارند و پر از جزئیات هستند. این جزئیات روی ذهن مخاطب اثر مستقیم دارد و موجب می‌شود اتمسفر فضا کمی سنگین‌تر شود. معمولا برای طراحی این میزها از تکنیک‌های سنتی مانند منبت‌کاری استفاده می‌شود. دومین ویژگی مهم این میزها نیز ابعادشان است. میزهای کلاسیک در مقایسه با میزهای مدرن، از نظر طول، عرض و عمق بزرگ‌تر هستند و فضای بیشتری برای قرار دادن آنها در اتاق نیاز می‌باشد. بنابراین اگر اتاق مدیریت ابعاد کوچکی دارد و هنوز در مورد سبک چیدمان آن تصمیم نگرفته‌اید؛ پیشنهاد می‌کنیم حتما از سبک مدرن برای دیزاین آن استفاده کنید. اجرای سبک کلاسیک در فضاهایی با ابعاد کوچک فقط موجب ایجاد آشفتگی بصری می‌شود.

میز مدیریت ام دی اف

MDF یک نوع فرآورده چوبی بسیار پر کاربرد است که می‌توان مصنوعات چوبی مختلفی را به کمک آن تولید کرد. این روزها از لوستر و دکوری‌های تزئینی مختلف گرفته تا کمد و میزهای اداری را می‌توان با این جنس متریال در بازار پیدا کرد. ام‌دی‌اف ماده اولیه بسیار خوب و مناسبی برای تولید میزهای مدیریتی است که به سبک مدرن طراحی می‌شوند. البته تکنولوژی تولید انواع و میز و صندلی این روزها به حدی پیشرفت کرده که امکان تولید سبک‌های کلاسیک نیز با این متریال وجود دارد. یک نکته بسیار مهم در مورد این ماده این است که ساخت محصول با آن، قیمت تمام شده را در مقایسه با مواد اولیه گرانی مانند چوب به شدت کاهش می‌دهد. بنابراین اگر به دنبال یک میز مدیریتی ساده و ارزان هستید که دوام خوبی نیز داشته باشد؛ می‌توانید میزهای MDF را برای دفتر کار خود سفارش دهید.
ام‌دی‌اف علی‌رغم اینکه یک فرآورده تهیه شده از خرده چوب و مواد اولیه دیگر است؛ استحکام فوق‌العاده‌ای دارد و تا زمانی که در معرض رطوبت طولانی مدت قرار نگیرد؛ بدون تغییر فرم و شکل اولیه قابل استفاده است. فقط فراموش نکنید که هنگام انتخاب میز مدیریت ام‌دی‌اف به جنس MDF به کار رفته در آن توجه کنید. برای پی بردن به کیفیت این ماده کافیست که ورق به کار رفته در ساخت را از جایی که روکش ندارد بررسی کنید. اگر داخل ورق از خرده چوب‌های درشت تشکیل شده که زیاد فشرده نیستند؛ یعنی جنس MDF زیاد خوب نیست و ممکن است زودتر خراب شود. هر چقدر خرده چوب‌های موجود در لایه میانی این ورق فشرده‌تر باشد؛ نشان‌دهنده کیفیت بالاتر ام‌دی‌اف است.

میز مدیریتی شیشه‌ای

شیشه متریالی است که ساخت هر نوع میزی با آن، تدایی‌کننده سبک مدرن است. میزهای شیشه‌ای معمولا ساده طراحی می‌شوند و برای اتاق‌هایی که جزئیات زیادی ندارند بسیار مناسب هستند. اگر قرار است اتاق مدیر در مجموعه شما به ساده‌ترین شکل ممکن طراحی و دیزاین شود؛ این مدل از میزها بسیار مناسب هستند. از آنجایی که میزهای شیشه‌ای معمولا به صورت یک صفحه خالی قرار گرفته بر روی 4 پایه فلزی یا شیشه‌ای طراحی می‌شوند؛ فضا را بازتر نشان می‌دهند.

دنیای مد و مدرنیته امروزه، تغییر و تحول اساسی در شکل و فرم لوازم و نحوه چیدمان آنها بوجود آورده. چیزی باعث شده تا میزهای مدیریت از حالت و سبک ساده قدیمی، بطور کل فاصله بگیرد و میزهایی با شکل و فرم های جدید و باب روز را در دسترس کاربران قرار دهد.

میز مدیریتی

همانطور که از نام آن مشخص است، میزهای مدیریتی برای استفاده در اتاق‌ مدیران مناسب می‌باشد. ابعاد و اندازه، طرح و شکل و حتی رنگ میزهای مدیریت به گونه‌ای است که استفاده از آن را برای اتاق مدیریت که به عنوان مرکز و قلب ادارات در جریان هستند، مطلوب و مناسب کرده است. 

میز مدیریتی

میزان فضای در نظر گرفته شده برای این میز باید با ابعاد و اندازه اتاق مدیریت در تناسب باشد. بسته به اتاق مدیریت، میزی که انتخاب می‌شود نه باید خیلی بزرگ باشد تا فضای کافی برای رفت و آمد را از بین برد و نه باید خیلی کوچک باشد که جلوه خود را از دست دهد.

میز مدیریتی
خرید صندلی مدیریتی

معیارهای خرید میز

در ابتدای امر، توجه به نوع چیدمان و سبک دکوراسیون اداری برای انتخاب میز مدیریت و سایر لوازم در اولویت می باشد. بعد از آن است که توجه به دیگر معیارهایی همچون ابعاد، ارتفاع، شکل و رنگ میز حائز اهمیت قرار می گیرد.

تفاوت میزهای مدیریتی و کارمندی

این میزها درست است که در دسته میزهای اداری قرار می‌گیرند؛ اما متفاوت از یکدیگرند.
میزهای مدیریت معمولا بر خلاف میز کارمندی به جهت اندازه بزرگ‌تر، شکل‌های متنوع و گوناگون با قیمت بالاتری به فروش می‌رسند.

میز مدیریتی
میز مدیریتی
میز مدیریتی

خرید میز مدیریت

برای داشتن بهترین انتخاب و خرید میز مدیریت مناسب برای شرکت و یا ادارات خود می‌توانید به مراکزی که این قبیل محصولات را به فروش می‌رسانند، مراجعه نمایید. البته امروزه با مطرح شدن اهمیت چیدمان و دکوراسیون داخلی، مراکز بسیاری همراه با طراحی ایده‌آل برای ادارات شما، محصولات و لوازم مرغوب و با کیفیت را متناسب با نوع طراحی در اختیار شما قرار می‌دهند؛ مراکزی همچون گروه دکوراسیون داخلی مکعب.

میز مدیریتی

سبک کلاسیک یا مدرن؟

سبک کلاسیک و مدرن دو سبک رایج در دکوراسیون داخلی ادارات می‌باشند که در هر کدام بسته به ویژگی‌های موجود در سبک، می‌بایست لوازم و وسایل مورد نیاز خریداری شود. بر این اساس، طبق ویژگی های سبک کلاسیک، میز متناسب این سبک از ابعاد بزرگتر، طرح و نقش های تجملی تر نسبت به سبک مدرن برخوردار است.

جز میز چه لوازمی در اتاق مدیریت ضروری است؟

گرچه قرارگیری میز مدیریت از اصلی ترین لوازمی است که نمایانگر زیبایی اتاق مدیریت می‌شود، با این حال وجود دیگر ارکان و عناصری همچون صندلی مدیریتی، کمد و شلف اداری، اکسسوری‌های اداری و… می‌توانند نقش در زیباسازی محیط داشته باشند.

خصوصیات میزهای مدیریتی چیست؟

شکل و فرم این میزها به گونه‌ای است که استفاده از آن را برای انجام کارهای اداری مدیران در بازه‌ای طولانی مدت مناسب کرده است. در عین کارایی و قابلیت‌های مطلوب به عنوان یک میز، شکل و اندازه میز مدیریت برای راحتی در هنگام کار باید متناسب با شرایط کار اداری باشد.

چرا قرارگیری میزهای مدیریتی در ادارات و شرکت‌ها حائز اهمیت است؟

مدیریت که مهمترین بخش در هر مجموعه اداری شناخته می‌شود و روزانه با مراجعه کنندگان بسیاری سروکار دارد، برای داشتن بهترین بازخورد و عملکرد در کار، باید با استفاده از بهترین لوازم ضروری، میز، مبلمان اداری و… به زیباترین شکل ممکن چیدمان و دکوراسیون شود.

میز مدیریتی

خصوصیات میز مدیریت

میزی که برای اتاق مدیریت دفتر کار خود انتخاب می‌کنید باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:
  • از نظر سبک طراحی، از سبک غالب در اتاق پیروی کند.
  • ابعاد و اندازه‌های آن مناسب با ابعاد اتاق باشد.
  • جنس بدنه آن کیفیت بالایی داشته باشد تا بتوان چندین سال از آن استفاده کرد.
  • فضای کافی برای قرار دادن لپ تاپ، یک ست اداری کامل و سایر ادوات لازم را داشته باشد.
  • صفحه‌ای که روی پایه‌ها نصب شده از مواد باکیفیت ساخته شده باشد تا به مرور زمان دچار فرسودگی نشود.
  • پایه‌های مستحکمی داشته باشد که بتواند وزن سنگین صفحه روی میز را تحمل کند.
  • با رنگ‌هایی که تم مناسب دارند و نه زیاد روشن و نه زیاد تیره هستند رنگ‌آمیزی شده باشد.
  • میز انتخاب شده باید متناسب با مبل اداری و یا صندلی اداری اتاق مورد نظر باشد.
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
12155000 31460000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
جنس بدنه محصول