قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
3576000 3576000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
مرتب سازی بر اساس :
15 نتیجه

صندلی انتظار

از دیدگاه مراجعین، فضاهای عمومی در شرکت‌ها یا سازمان‌ها، به عنوان اولین رسانه ارتباطی آنها تلقی می‌شود. به همین خاطر یکی از راه‌های بهبود نظر مراجعین در مورد کسب و کارتان، تجهیز چنین مکان‌هایی با صندلی‌ و میز اداری مدرن است. صندلی انتظار از صندلی‌های اداری، یکی از بهترین گزینه‌ها برای تجهیز قسمت انتظار بیمارستان‌ها، مطب پزشکان و هر سازمان، نهاد و شرکتی است که اتاق انتظار یا سالن پذیرش دارند و مراجعین باید برای انجام کارهای خود یا فرا رسیدن نوبت‌شان در آنجا منتظر بمانند. صندلی انتظار نوعی صندلی اداری است که با داشتن شیب بیشتر در قسمت تکیه‌گاه، راحتی بیشتری را برای کاربران فراهم می‌کند.

کاربرد صندلی انتظار

این نوع از صندلی‌های اداری، بر اساس دو فاکتور مختلف قابل طبقه‌بندی به انواع گوناگون هستند. اولین فاکتور، جنس بدنه و روکش صندلی است. بر این اساس ساختار اصلی برخی از این صندلی‌ها از پلاستیک و برخی نیز از فلزاتی مانند استیل ساخته می‌شود. جنس روکش نیز در مدل‌های مختلف صندلی انتظار متفاوت است. در تولید این محصول بیشتر از چرم مصنوعی که هم زودتر تمیز می‌شود و هم دوام بیشتری دارد استفاده می‌شود. اما صندلی انتظار قابلیت روکش شدن با پارچه‌های مختلف را نیز دارد. یکی دیگر از عواملی که بر اساس آن این محصول را به انواع مختلفی تقسیم می‌کنند؛ نحوه چیدمان‌شان در سالن انتظار است. اکثر مشتریان برای نظم‌دهی بهتر به این فضا، از صندلی‌های ردیفی و به هم چسبیده بیشتر استقبال می‌کنند؛ اما این محصول قابل تولید به صورت تکی را نیز دارد.

صندلی انتظار نوعی مبلمان اداری است که بیشتر از آن برای محیط‌های عمومی که افراد باید در آنجا برای مدت منتظر بمانند استفاده می‌شود. بنابراین هر کسب و کاری که مراجعینش باید این دوره انتظار را صبر کنند مانند بیمارستان‌ها، کلینیک‌های درمانی، مطب‌های شخصی، مراکز آموزشی، ادارت دولتی، مراکز خدماتی مانند پلیس 10+، هتل‌ها، دفاتر وکلا، ترمینال‌های اتوبوس‌رانی، ایستگاه‌های قطار، فرودگاه‌ها و… و برای این انتظار فضایی در ساختمان در نظر گرفته شده است؛ نیازمند استفاده از این نوع صندلی هستند.

ویژگی هایی صندلی انتظار

یک صندلی انتظار راحت و استاندارد باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

  • شیب تکیه‌گاهش نسبت به صندلی‌های اداری که مخصوص کار هستند باید بیشتر باشد
  • دارای پایه‌های ثابت و بدون چرخ باشد که کاربر روی آن احساس عدم تعادل نکند
  • نیازی به داشتن مکانیزم برای تنظیم شیب تکیه‌گاه و ارتفاع ندارد
  • جنس روکش آن ضد تعریق باشد
  • از بدنه و پایه‌های مستحکمی ساخته شده باشد که بتواند افراد با وزن‌های مختلف را به خوبی تحمل کند

نکاتی که هنگام خرید صندلی انتظار باید رعایت کرد

قبل از خرید صندلی انتظار برای فضای عمومی کسب و کارتان، حتما به سوالات زیر پاسخ روشنی بدهید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

چه نوع صندلی برای فضای در نظر گرفته شده مناسب است؟

قبل از تصمیم‌گیری در مورد نوع خاصی از صندلی‌های انتظار، ابتدا باید تصمیم بگیرید که کجا و چگونه می‌خواهید از آنها استفاده کنید. اندازه و میزان تردد در فضای موجود، بهترین فاکتور برای تعیین نوع صندلی مورد نیازتان است. به عنوان مثال، صندلی‌های بدنه فلزی و بدون روکش که معمولا ابعاد بزرگ‌تری دارند؛ بیشتر برای فضاهای عمومی که تردد در آنها زیاد است مانند ترمینال‌های اتوبوس‌رانی و ایستگاه‌های قطار و فرودگاه‌ها مناسب هستند. اما اگر مراجعین کم و فضای محدودی دارید باید روی صندلی‌های دست بگذارید که کوچک‌تر و راحت‌تر هستند و پشتیبانی بهتری از بدن می‌کنند. این کار باعث می‌شود که مراجعین بتوانند بدون احساس خستگی مدت طولانی‌تری از صندلی استفاده کنند.

مراجعین شما چه کسانی هستند و چه نیازهایی دارند؟

برای تعیین بهترین نوع صندلی انتظار باید نوع مراجعین خود را تعیین کنید. بزرگسالان، بچه‌ها، افراد مسن یا معلولان نیاز به صندلی‌های مختلف با ویژگی‌های متمایزی دارند. اگر مراجعین‌تان از گروه خاصی نیستند؛ بهتر است ترکیبی از انواع مختلف صندلی انتظار را در قسمت پذیرش استفاده کنید. توانایی شما در برآورده کردن نیازهای مراجعین، ذهنیت مثبتی در آنها ایجاد می‌کند. اگر کودکان قرار است بیشتر از صندلی‌های اتاق انتظار استفاده کنند؛ بهتر است نوعی که روکش پارچه‌ای دارد را انتخاب کنید که به راحتی تمیز می‌شود و زود آسیب نمی‌بیند.

قصد دارید مراجعین‌تان چه ذهنیت از برند شما داشته باشند؟

اتاق انتظار محلی است که مراجعین شما چند دقیقه‌ای در آن وقت دارند که به کیفیت برند شما فکر کنند. به همین خاطر بسیاری از طراحان، توجه به چیدمان این فضا را در اولویت خود قرار می‌دهند. آنها معتقدند که حتی کوچک‌ترین جزئیات نیز ممکن است مشتریان را جذب یا دفع کند. به همین دلیل است که باید دکوراسیون اداری و لوازم جانبی مناسبی را برای این قسمت از ساختمان تهیه کنید. سعی کنید بهترین نوع صندلی اداری را برای بخش پذیرش و سالن انتظار انتخاب کنید. چنین انتخابی، تصویر و ارزش‌های شما را برای دنیای بیرون نشان می‌دهند که روی ذهنیت مشتری تاثیر عالی می‌گذارد.

آیا محصول منتخب نیاز به نگهداری خاصی دارد؟

در انتخاب باید به سهولت نظافت صندلی اهمیت زیادی بدهید؛ به خصوص اگر محیط کاری شما ارتباط نزدیکی با سلامت مراجعین دارد. به عنوان مثال برای اماکنی مانند بیمارستان‌ها یا کلینیک‌ها، نظافت بیش از ظاهر جذاب اهمیت دارد. حفظ تمیزی محیط و مبلمان اداری باید اولویت اصلی افرادی باشد که مسئولیت مدیریت چنین مراکزی را بر عهده دارند. صندلی اتاق انتظار علاوه بر اینکه باید قابلیت تمیز شدن به راحتی را داشته باشد؛ باید از نظر کاربر نیز نشیمن راحتی داشته و خستگی زودرس ایجاد نکند. صندلی‌هایی که با روکش وینیل ضد میکروبی پوشانده شده‌اند یک انتخاب عالی هستند که هم تمیز کردن‌شان ساده است و هم نیاز به نگهداری خاصی ندارند. ضمنا بیشتر کاربران رو این جنس از صندلی احساس راحتی بیشتری نسبت به صندلی‌های بدنه فلزی می‌کنند.

فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
3576000 3576000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
جنس بدنه محصول