تغییر فضای اداری کوچک با پارتیشن اداری شیشه‌ای
توسط mokaabadm
زمان مورد نیاز برای مطالعه :

تغییر فضای اداری کوچک با پارتیشن اداری شیشه‌ای

آیا شما احساس می کنید که دفتر شما کوچک یا بیش از حد شلوغ است و دوست داشتید که چگونه باشد؟ اگر بخواهید یک تعمیر و بازسازی در دکوراسیون اداری داشته باشید، ابتدا چیزهایی را که می‌توانید برای استفاده در فضای موجود خود بدون بسته بندی و جابه جایی محل مورد استفاده قرار دهید در نظر بگیرید.

 همه به اندازه کافی خوش شانس هستند که یک دفتر روشن، وسیع و بزرگ داشته باشند اما همه می‌توانند این اتفاق را برای خود رقم بزنند. قبل از شروع به برنامه ریزی برای از بین بردن دیوارها و طراحی مجدد کل زیربنای فضای اداری خود مقاله ما را بخوانید.

فضاهای کوچک اداری را با پارتیشن بندی شیشه‌ای تغییر دهیم

شاید به نظر نرسد، اما طراحی دکوراسیون اداری دفتر کاری یک چالش بسیار بزرگ است. ظاهر دفتر کار شما اساسا نمایان‌گر شرکت شما است. هر چند ممکن است عجیب برسد ولی برخی دفاتر کار “ناراضی” به نظر می‌رسند. اگر یک دفتر تاریک، کسل کننده و غیرقابل انعطاف داشته باشید، این امر موجب تخریب چهره کار شما خواهد شد. شما ممکن است به نحوی که دفتر شما دیده می‌شود، قضاوت شوید. فقط یک لحظه محیط کاری خود را تجسم کنید و از خودتان بپرسید «آیا این یک مکان شاد و سرزنده برای شروع کار است؟»

اگر پاسخ به این سؤال منفی باشد، شما نیاز به اصلاحاتی درطراحی دکوراسیون اداری دفتر خود خواهید داشت.

 

کاربرد پارتیشن شیشه ای در فضای اداری کوچک

روزهای استفاده از فضای اداری کوچک، جعبه‌ای با دیوارهای سفید در اطراف و درهای کوچک به سر آمده است. برای فضاهای اداری کوچک، یک طرح بسته به سادگی می تواند فضای کف را حتی محدودتر کند. باعث می‌شود که آنها حتی کوچکتر از آنچه که قبلا دیده می‌شدند، به نظر برسند.

در عوض، مردم پذیرای یک محیط باز و جذاب هستند و تنها یک راهکار برای این وجود دارد؛ آن هم استفاده از پارتیشن اداری شیشه‌ای است. ما می‌دانیم که دفاتر کار نیاز به حفظ حریم خصوصی و تقسیم بندی دارند و طرح کاملا باز برای همه مناسب نخواهد بود. به همین دلیل است که پارتیشن اداری شیشه‌ای گزینه‌هایی مناسب هستند.

فضاهای اداری کوچک می‌تواند به شدت از بهینه سازی فضای محدود خود بهره مند شوند. پارتیشن اداری شیشه‌ای نه تنها این منطقه را باز می‌کنند و توهم فضای بیشتری را ایجاد می‌کنند، بلکه باعث می‌شوند نور بیشتری از فضای خارجی به دست آورد. در این شرایط بیشترین استفاده از نور خورشید به دست خواهد آمد.

پارتیشن‌های شیشه‌ای، نور را به حداکثر می‌رسانند و در کل فضا پخش می‌کنند. ایده کلیدی برای دکوراسیون داخلی دفاتر کوچک هستند که گاهی اوقات بسته و احمقانه به نظر می‌آیند.

دیوارهای جامد عموما “بخش زیادی از دکوراسیون اداری را خراب می‌کنند، شما نمی‌توانید از دکوراسیون رنگارنگ استفاده کنید. با این حال اگر شما آن را با پارتیشن اداری شیشه‌ای مقایسه کنید، به شما امکان می‌دهد تا فراتر از محدوده‌ای که دارید مورد استفاده قرار دهید. این کار باعث می‌شود دفتر کار شما بزرگتر به نظر برسد.

بلافاصله با نصب پارتیشن اداری شیشه‌ای، یک لمس طراحی دکوراسیون اداری مدرن را به یک منطقه تزریق خواهید کرد. در حالی که با استفاده از فضا به بهترین شکل از توانایی آن بهره می‌برید.

 

نتیجه گیری

بدون شک می‌توان گفت که پارتیشن اداری شیشه‌ای بسیار زیباتر از دیواره‌های جامد هستند. آیا کسی وجود دارد که نخواهد دفتر کار خوبی داشته باشد؟ یک دفتر خوب، نه تنها تصویری بهتر برای مشتریان بالقوه ارائه می‌دهد، بلکه باعث افزایش روحیه به طور کلی خواهد شد. همه می‌خواهند کارکنان خود را خوشحال کنند، زیرا کارمندان شاد تبدیل به کارکنانی خلاق و کارآمد می‌شوند. شما شگفت زده خواهید شد که تاثیر اختصاص دادن یک فضای بزرگتر و نور طبیعی به یک کارمند در طول روز چه میزان بزرگ خواهد بود.

همانطور که می‌بینید پارتیشن اداری شیشه‌ای یک موقعیت عالی برای هر کسی است. به این دلیل که طراحی‌های سفارشی ما برای تمام دفاتر بزرگ یا کوچک مناسب است.

بنابراین شما دیگر نباید در مورد فضای کاری کوچک و فشرده خودتان نگران باشید. با پارتیشن‌های بندی شیشه‌ای هنوز ممکن است که یک دفتر کوچک با تاثیری بزرگ داشته باشد.

توسط mokaabadm
در این مقاله به انواع میزهای اداری اشاره شده است و به شما کمک خواهد کرد تا با اطلاعات بیشتری زمان انتخاب میز اداری خود، تصمیم مناسبی بگیرید. علیرغم پیشرفت تکنولوژی در فضای کار، میز‌های اداری هنوز بخش اصلی زندگی روزمره هر کارمندی هستند. این وسیله مکانی است که شما...
توسط mokaabadm
همه چیز در طول زمان تکامل پیدا کرده است، از غذا تا نوشیدنی گرفته تا لباس و جواهرات و…. که البته شامل مبلمان اداری نیز می‌شود. اولین میز‌های اداری تنها از یک تکه چوب شروع شد، اولین صندلی‌ها حتی از جایشان تکان نمی‌خوردند و ساده‌ترین کمدهای ذخیره‌سازی به معنای واقعی...
توسط mokaabadm
صندلی انتظار یا صندلی اتاق انتظار که یکی از اجزای مبلمان اداری به شمار میرود باید مقدار قابل توجهی از فرسایش و کار تحت فشار را تحمل کند. چه در اتاق‌های پذیرش، چه در یک بیمارستان عمومی، چه دفاتر خصوصی یا در هر مکان عمومی دیگری که افراد باید مدتی...
توسط mokaabadm
این روزها رویکرد بازار دکوراسیون اداری به سمت محصولات مدرن است. سبک جدید سازمان‌دهی شرکت‌ها، فرم تازه‌ای به دفاتر اداری آنها داده است. فرمی که استفاده از میز اداری مدرن را در مقایسه با میز اداری کلاسیک به‌صرفه و جذاب می‌کند. اما در این بین هنوز بعضی از افراد به...
توسط mokaabadm
یکی از راه‌های خرید مبلمان اداری با قیمت مناسب، خرید دست دوم آن است. اگر بودجه محدودی دارید و به چیزی واقعاً ارزان نیاز دارید، خرید تجهیزات اداری دست دوم می‌تواند روش خوبی برای مدیریت هزینه‌ها باشد. شما به‌راحتی می‌توانید انواع صندلی‌ اداری و میز‌ اداری کارکرده را در بازار...
توسط mokaabadm
تولید گسترده و استفاده از شیشه‌های سخت و لمینت برای اهداف معماری، یک دنیای جدید خلاقیت را بر روی دکوراسیون فضاهای اداری باز کرده است. شکل‌دهی، رنگ، دکوراسیون بندی، نورپردازی و امکان ترکیب شیشه با فریم‌های مختلف از جمله روش‌هایی است که می‌تواند محیط کاری را الهام بخش و لذت‌بخش...
برچسب ها :
اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *