پارتیشن های شیشه ای سخت
توسط mokaabadm
زمان مورد نیاز برای مطالعه :

پارتیشن های شیشه ای سخت

پارتیشن‌های اداری از تنوع بالایی برخوردار هستند، که به نسبت کارایی که دارد می‌توانید برای کامل شدن طراحی دکوراسیون اداری خود می‌توانید از آن استفاده کنید. می‌توان گفت در دکوراسیون اداری مدرن، پارتیشن نقش پراهمیت و پررنگی دارد. در دفاتر اداری که فضای محدودی دارند و افراد با فاصله کمتری در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، طراحی و تعبیه پارتیشن اداری بسیار راهگشا می‌باشد.

به علت حجم بالای رفت و آمد در یک محیط کار مهم است که متریال این پارتیشن‌ها از نوع با دوام باشد. یکی از این متریال‌ها، شیشه‌های تقویت شده است که به علت شفاف بودن بسیار محبوب هستند. پارتیشن‌های شیشه‌ای به علت انطباق پذیری بالا با هر محیطی در دسته پرفروش‌ها محسوب می‌شود.

در مقاله‌های دیگر سایت از مزایا و ویژگی‌های خاص این نوع پارتیشن‌ها صحبت کردیم. در این مقاله با پارتیشن های شیشه ای سخت آشنا خواهید شد.

 

استفاده از پارتیشن های شیشه ای سخت در دفتر شما

دربسیاری از دفاتر اداری، در برخی از بخش‌های داخلی آن‌ها از پارتیشن اداری استفاده شده است. این پارتیشن‌ها می‌توانند موقت یا دائمی باشند؛ می‌توانند از کف تا سقف یا پایین تر باشند. همچنین در طراحی اتاق‌ها، راهروها استفاده شوند. بسیاری از این پارتیشن‌ها از پانل‌های جامد و موادی همچون PVC، پلاستیک، MDF یا حتی فلز و آلومینیوم به دلیل انعطاف ساخته شده اند. همچنین بسیاری از رنگ‌های مختلف را می‌توانند به خود بگیرند به عنوان چهار چوب نیز استفاده می‌شوند.

به عنوان مثال، پوشش‌های ورقه ای پرطرفدار هستند. موادی مانند ابریشم نیز می‌توانند به پانل‌های جامد برای ارائه یک عنصر اضافی و افزایش زیبایی استفاده شوند. اما در سال‌های اخیر تقاضای زیادی برای پارتیشن اداری شیشه‌ای و همچنین قطعات هنری و معماری شیشه‌ای، به ویژه در دفاتر و شرکت‌های بزرگ و صنایع مرتبط با طراحی و خلاقیت زیاد وجود دارند.
اساسا در مورد مواد مشابه مانند پارتیشن‌های شیشه‌ای سخت ساخته شده در اندازه‌های مختلف، هیچ استاندارد قطعی برای پارتیشن اداری وجود ندارد. در ابتدا این پانل‌ها بسته به محل دفتر کار مورد نظر و با توجه به اندازه‌های آن ساخته می‌شوند.

 

چارچوب‌های آلومینیومی

پارتیشن های آلومینیومی قوی که می‌توانند در رنگ‌های مختلف ساخته شوند، چهار چوبی محافظ و نفوذ ناپذیر را ارائه می‌دهند. این قالب‌ها همچنین می‌توانند از کف تا سقف به صورت عمودی اجرا شوند. یک خط پاک کننده یا سیلیکون کریستالی می‌تواند در طول مفاصل آن استفاده شود.

پارتیشن شیشه‌ای نه تنها برای ظاهر دفاتر اداری خوب هستند، بلکه عموما از شیشه‌ی سخت و ضخیم ۱۰ یا ۱۲میلی متری ضخیم ساخته می شود. این بدان معنی است که آنها به راحتی توانایی تحمل استفاده روزمره و برخوردها را دارا می‌باشند.

فیلم‌های آشکار ساز نیز اغلب به پانل‌های شفاف شیشه‌ای اضافه می‌شوند تا آنها را واضح تر جلوه دهند. به طوری که راحت‌تر قابل مشاهده باشند. اما این فیلم‌های آشکار ساز و طرح‌های روی شیشه نیز می‌توانند به پانل‌ها به منظور بهبود مسائل زیبایی شناختی و یا افزایش محدوده حریم خصوصی که مورد نیاز است اضافه شوند.

درب‌های شیشه‌ای بدون قاب، درب‌های شیشه‌ای آلومینیومی و یا درب‌های روکش‌دار می‌توانند برای حفظ و بهبود طرح پانل‌های شیشه‌ای اصلی مورد استفاده قرار گیرند. برای مثال، اتاق‌های اداری شخصی و کاربردی را به نسبت تعداد کارمندان را می‌توان بخش بندی کرد. علاوه بر این اتاق‌های جلسات و اتاق‌های کنفرانس و مکان‌های پذیرش می‌توانند با استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای ایجاد شوند.

ایده پارتیشن‌های شیشه‌ای

پارتیشن‌ها با توجه به طبیعت و ذات خود این قابلیت را دارند که فضاهای باز در هر طبقه را به بخش هایی مجزا تقسیم کنند.  این فضاها قبل از آن تنها یک کاربری ثابت داشته است. به عنوان مثال، یکی از کاربری‌ها ایجاد باجه پذیرش در دفاتر اداری با استفاده از این پارتیشن‌ها می‌باشد.

یک پارتیشن شیشه‌ای در تمام ارتفاع با درب‌های روکش‌دار می‌تواند یک باجه پذیرش سرشار از نور را برای شما ایجاد کند. البته در کنار این پارتیشن‌ها، استفاده از دیوارهای صلب به منظور ایجاد مرزهای جداکننده در دکوراسیون اداری دفتر کار شما توصیه می‌شود. هر دو این فضاها را می‌توان با استفاده از پوشش پانل به دیوار، یک سقف معلق جدید متصل کرد. همچنین همراه با نورپردازی جدید، موکت و سیستم تهویه مطبوع به دفتر متصل کرد.

پارتیشن اداری شیشه‌ای مدرن

پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای سبکی مدرن دارند که در کمترین زمان نصب و اجرا می‌شود. همچنین به صورت مدولار طراحی می‌شوند تا فضایی با چند کاربری داشته باشند. این پارتیشن‌ها به راحتی قابل جمع شدن دارند و گاهی بر روی ریل به حرکت در می‌آیند. به طور مثال اتاق کنفراسی که با پارتیشن اداری شیشه‌ای متحرک از دیگر بخش‌ها جدا می‌شود. همچنین مدولار بودن این قطعات باعث نمی‌شود ویژگی عایق صوتی آن کاهش پیدا کند.

نتیجه گیری

پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای از تنوع و قابلیت بالایی برخوردار است. در هنگام انتخاب بهتر است اطلاعات کامل و دقیقی از انواع آن و قیمت‌ها داشته باشید. می‌توانید با شماره تلفن‌ها و با ایمیل شرکت مکعب گروپ قیمت و اطلاعات دقیق این پارتیشن‌ها را از ما بگیرید. در بخش پروژه‌ها انواع پارتیشن شیشه‌ای را در محیط‌های کار متفاوت ببینید.

توسط mokaabadm
امروزه کار در خانه برای بسیاری از ما به امری عادی تبدیل شده است. در واقع آنچه قبلا یک فرصت استثنایی بود؛ حالا بسیار رایج‌تر شده و در دسترس بسیاری از مشاغل قرار دارد. بنابراین چه در خانه به‌طور تمام‌وقت کار می‌کنید؛ و چه یک فضای اداری خانگی برای کارهای...
توسط mokaabadm
چه یک استارت آپ کوچک و در حال رشد و چه یک شرکت بزرگ با تجربه بالا و کادری حرفه‌ای، مطمئناً روابط خوب با مشتریان، بخشی جدایی ناپذیر از موفقیت کسب و کار شما خواهد بود. مشتریان شما تأثیر زیادی بر کسب و کار شما دارند و مهمترین سرمایه کاری...
توسط mokaabadm
آیا می‌دانید ، بر اساس مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۵ توسط انجمن متخصصان کایروپراکتیک انگلیس (BCA) انجام شد ، نشان داد که از ۲،۱۲۷ بزرگسال انگلیسی ، ۸۲٪ از آنها از گردن یا کمر درد رنج می‌برند؟ این آمار در سال قبل از ۷۵٪ بوده است. رشد این اعداد و...
توسط mokaabadm
امروزه اغلب کارهای اداری با کامپیوتر انجام می‌شود. بنابراین بسیاری از افراد در طول ساعات کار خود به‌طور منظم در حال کار با کامپیوتر هستند. از این رو در کنار داشتن یک میز اداری مناسب، وجود یک صندلی اداری یا صندلی کامپیوتر با کیفیت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است....
توسط mokaabadm
میزهای کار حتی در عصر کنونی که ابزارهای چندوظیفه‌ای مانند رایانه‌های شخصی، تبلت‌ها، تلفن‌های همراه و… بیشترین کاربرد را دارند؛ ابزاری مهم در هر دفتر کاری محسوب می‌شوند. به همین دلیل است که در میان این همه، همیشه برای میز‌های اداری طرفداران زیادی وجود دارد. در نتیجه انواع زیادی از...
توسط mokaabadm
از جمله مهم‌ترین اجزای مبلمان اداری، صندلی‌های اداری هستند. این صندلی‌ها در انواع مختلفی تولید شده که هرکدام کارایی خاصی دارند. انواع صندلی مدیریتی، صندلی کارشناسی، صندلی‌های اتاق انتظار و صندلی‌هایی با اهداف خاص مانند صندلی‌های پزشکی از این جمله هستند. بنابراین هنگام خرید صندلی اداری باید به کاربرد آنها...
برچسب ها :
اشتراک گذاری در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *