M O K A A B

میز کانتر

فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
11150000 33990000
دسته بندی محصولات
مرتب سازی بر اساس :
15 نتیجه
میز کانتر نفره مکعب مدل اسلیم KSLC

29,900,000 تومان33,990,000 تومان

میز کانتر نفره مکعب مدل اسلیم KSLB

23,400,000 تومان26,840,000 تومان

میز کانتر نفره مکعب مدل اسلیم KSLA

16,750,000 تومان19,525,000 تومان

10.2 Optimize

12,350,000 تومان14,080,000 تومان

C5 (1)

11,350,000 تومان15,015,000 تومان

C4 (1)

11,350,000 تومان15,015,000 تومان

C3 (1)

11,150,000 تومان14,685,000 تومان

01-5 Optimize

11,650,000 تومان14,300,000 تومان

میز کانتر

میز کانتر نفره مکعب مدل اسلیم KSLC

میز کانتر اداری

هر محیط اداری نیاز به مبلمان اداری مناسب با کسب و کار و فضای قابل استفاده خود دارد. هنگامی که یک مشتری وارد شرکت شما می‌شود، اولین شخصی که با او مواجه می‌شوند متصدی پذیرش یا دستیار امور اجرایی در بخش پذیرش است. میزی که در این قسمت قرار می‌گیرد علاوه بر کارایی مناسب برای کارکنان این بخش، باید حس خوش آمد گویی را به مراجعین انتقال دهد. کارکنان قسمت پذیرش باید بتوانند در حین پاسخگویی به مراجعین به دیگر وظایف کاری خود رسیدگی کنند.

انتخاب بهترین و مناسب‌ترین مبلمان اداری برای قسمت پذیرش این حس را به کارکنان شما می‌دهد که به راحتی به فایل‌های کاری دسترسی دارند. همچنین در نظر داشته باشید صندلی کارمندی را پس از خرید میز کانتر در اولویت لیست خود قرار دهید.

انواع میز کانتر (میز پیشخوان)

میز کانتر در واقع همان میز پذیرش است که بیشتر برای فضاهایی اداری مناسب می‌باشد که مراجعین متعدد داشته و باید هر کدام از آنها را جداگانه پذیرش کنند. بیمارستان‌ها، مراکز آموزشی و مراکز خدماتی مانند بانک‌ها بیشتر مشتریان این مدل میز اداری هستند. بر اساس کارایی، میزهای کانتر یا میزهای پذیرش به دسته‌های زیر طبقه‌بندی می‌شوند:

میز پذیرش بانکی: ارتفاع این محصول معمولا به اندازه‌ای در نظر گرفته می‌شود که ارباب رجوع با نشستن روی صندلی بتواند به شکل میز مطالعه از صفحه پیش روی خود استفاده کرده و با متصدی بانک که در طرف دیگر میز نشسته است به سادگی در ارتباط باشد.

میز پذیرش مطب و بیمارستان: میزهای مخصوص مطب و بیمارستان ارتفاع بلندی دارند. یک سمت این میزها لبه‌ای در نظر گرفته شده که متصدی از آن به عنوان محل نوشتن استفاده می‌کند. سطح بالایی این میز نیز تا حدی ارتفاع دارد که مراجعین می‌توانند به صورت ایستاده از آن استفاده کنند.

میز پذیرش صرافی: همانطور که از نام این محصول مشخص است؛ میز پذیرش صرافی برای صرافی‌‌ها طراحی شده است. از نظر ظاهری این میزها شبیه به میز پذیرش بانکی هستند با این تفاوت که معمولا دو قسمت جلو و عقب میز با استفاده از یک شیشه مستحکم از یکدیگر جدا شده و متصدی و ارباب رجوع از پشت این شیشه با یکدیگر در ارتباط هستند.

میز پذیرش اداری: میزهای پذیرش ساده‌تری نیز وجود دارد که تقریبا همه کاره هستند و می‌توان از آنها برای اهداف مختلفی مانند برگزاری نمایشگاه‌ها استفاده کرد.

انواع مدل میز کانتری

به طور کلی، از نظر طرح و سبک، میزهای پذیرش به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند. در برخی از این مدل‌ها، از اصول طراحی مدرن استفاده شده و برخی نیز بر اساس سبک کلاسیک ساخته می‌شوند. این روزها معمولا بیشتر فضاهای اداری از طراحی دیزاین استفاده می‌کنند که به سمت سبک مدرن متمایل است. بنابراین میزهایی که شکل و شمایل مدرن‌تری دارند و از متریال به‌روزتری مانند شیشه و MDF های‌گلاس ساخته می‌شوند؛ طرفداران بیشتری دارند. اما اگر شما جزء آن دسته افرادی هستید که تمایل ندارید هر چند سال یک بار دکوراسیون فضای اداری خود را تغییر دهید؛ باید انواع دیگر میز کانتر که منطبق با استانداردهای سبک کلاسیک طراحی و از مواد اولیه‌ای مانند چوب طبیعی در تولید آن استفاده شده است را برای دفتر کار خود سفارش دهید.

بهترین ابعاد میز کانتر چقدر است؟

میز پذیرش شاید مهم‌ترین بخش شرکت‌ها و کسب‌وکارهایی باشد که زیاد با ارباب رجوع سر و کار دارند. این میز نقطه کانونی این فضای خاص است که هم نقش زیبایی‌شناختی و هم نقش عملکردی در دفتر کار شما ایفا می‌کند. بنابراین، ضروری است که میز پذیرش با ابعاد و اندازه‌های خاص و مناسبی طراحی و ساخته شود. بر اساس یک اصول کلی، میز پذیرشی که از 76 تا 106 سانتی‌متر ارتفاع و حدود 35 سانتی‌متر عمق دارد؛ یک میز استاندارد در نظر گرفته می‌شود. البته، ابعاد کانتر را باید بر اساس نظر طراح داخلی یا مشاوری که امور مربوط به دکوراسیون داخلی ساختمان را بر عهده دارد انتخاب کرد تا میز هم بتواند محیط را جذاب کند و هم کاربردی باشد.

مهم‌تر از ارتفاع و عمق، طول این میز است. عموما طول میز پذیرش شما به مدل، عملکرد، سبک دکوراسیون داخلی و فضای موجود بستگی دارد. به طور کلی، میزهای پذیرش استاندارد از 152 تا 182 سانتی‌متر طول دارند و طول برخی از مدل ها نیز ممکن است به 230 سانتی‌متر برسد.

میز کانتر نفره مکعب مدل اسلیم KSLA

کاربرد میز کانتر اداری (میز پذیرش)

بیشتر کسب و کارها قسمت پذیرش دارند تا در صورت ورود مراجعه کنندگان به بهترین نحو راهنمایی شوند. این میز اداری با دیگر میزها تفاوت‌های اساسی در کاربری و شکل ظاهری خود دارد. حتما تا به حال در مراکز درمانی و آموزشی با بخش کاری پذیرش روبه رو شده‌اید، این بخش یکی از مراکز حساس در هر سازمان محسوب می‌شود. کارکنان در این بخش با طیف وسیعی از مراجعه کنندگان مواجه هستند. این تعدد فشار کاری بالا و استرس را برای فعالین این بخش به همراه خواهد داشت.

همچنین این بخش وروردی قدرت تاثیر گذاری سازمان شما را نشان می‌دهد. پس باید در نظر داشته باشید این میز با طراحی دکوراسیون اداری شما هماهنگ باشد.

در بعضی از سازمان‌ها بخش حراست هم نیاز به میزهای کانتر اداری دارد. این میز باید به گونه‌ای باشد تا نیروهای حراست به خوبی بر محیط ورودی نظارت داشته باشند.

همچنین در هتل‌ها بخش پذیرش از اهمیت چند برابر نسبت به دیگر سازمان‌ها برخوردار است. به همین علت میز کانتر اداری به نسبت طیف وسیع کسب و کارها، باید از تنوع بالایی در طراحی و متریال  برخوردار باشد.

ابعاد میز پیشخوان

میزهای کانتر از ارتفاع بلندتری نسبت به دیگر میزهای اداری برخودار هستند که کارکنان به دو صورت ایستاده و نشسته مشغول به فعالیت هستند. برای انتخاب سایز مناسب میز اداری کانتر در ابتدا ابعاد محیط را در نظر بگیرید. سپس به نسبت ترافیک بالای کاری شرکت خود تصمیم بگیرید چه تعداد در بخش پذیرش فعالیت می‌کنند. میز نباید بزرگ‌تر از فضا باشد در این صورت مراجعین جایی برای انتظار نخواهند داشت. در صورت کوچک بودن بیش از حد هم کارکنان با کمبود فضا مواجه هستند. میز کانتر اداری باید در بخش ورودی مجموعه قرار بگیرد و از هر طرف مقداری فضا برای سهولت در جابه جایی داشته باشد. ارتفاع در این دسته از میزها ۷۱ تا ۸۶ سانتی‌متر است. همچنین فضای کافی برای قرار گرفتن کامپیوتر و لوازم اداری مختلف وجود داشته باشد.

فضای پشت میز کانتر باید چیزی در حدود ۱۵۳ سانتی‌متر باشد تا کارکنان در انجام وظایف کاری خود با مشکل مواجه نشوند.

مزیت دیگر استفاده از این متریال دوام بالا در مقابل هر گونه خش و ضربه است که به عمر مفید آن می‌افزاید. مورد دیگر که می‌توان به آن اشاره کرد هر گونه خم خوردگی و تو رفتگی در این متریال دیده نمی‌شود.

متریال دیگر مانند فلز و شیشه در کسب و کارهایی که طراحی دکوراسیون اداری مدرن دارند مطلوب است. کمپانی‌ها بنا به نوع کسب و کار خود و قدرت رسیک پذیری در دکوراسیون، انواع متریال مدرن را وارد محیط کاری خود می‌کنند. اما در هنگام انتخاب در نظر داشته باشید که میزهای اداری کانتر از جنس فلز وزنی بیشتر برخوردار هستند.

ارتفاع میز کانتر به چه صورتی است؟

ارتفاع یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که با سبک میز ارتباط تنگاتنگی دارد. به عنوان مثال اگر قرار است به صورت ایستاده از مراجعین پذیرش شود؛ باید میزی را انتخاب کنید که ارتفاع آن بیشتر از 106 سانتی‌متر نباشد. اما اگر مثل میز کانتر بانکی یا میزهای مخصوص صرافی‌ها قرار است مشتری پشت آنها روی یک صندلی بنشیند و بعد پذیرش شود؛ می‌توان محصولاتی با ارتفاع کمتر و تا 76 سانتی‌متر نیز برای این بخش از دفتر انتخاب کنید.

قیمت میز کانتر اداری

عواملی زیادی بر قیمت یک میز کانتر تاثیر گذار است، اما تعدادی قیمت بسیار بالایی در مقابل انواع دیگر دارد. متریال به کار رفته در میزها بیشترین تاثیر را در افزایش قیمت دارد. تعدادی از این متریال محبوب و پرفروش چوب، لمینت، ام دی اف، فلز و شیشه است. اما متریالی که چوب نما هستند از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند، زیرا حس گرما و خوشایندی وارد فضای اداری می‌کند. همچنین متریال چهار چوب و یراق‌هایی که در ساخت میز به کار رفته است در قیمت گذاری دخیل هستند.

یکی دیگر از عواملی که بر قیمت نهایی میز کانتر تاثیر دارد، ابعاد و شکل میز است. بدیهی است که در صورت بزرگ بودن میز یا خاص بودن شکل ظاهری قیمت میز افزایش پیدا می‌کند. پس قبل از اقدام به خرید کاملا به نیاز خود واقف شوید تا هزینه‌های اضافی کم شود.

رنگ و متریال میز کانتر اداری

انتخاب میزهای کانتر اداری با رنگ روشن، ظرافت و محیطی روشن در کسب و کار شما به وجود خواهد آورد. میز کانتر روشن گزینه مناسبی برای مراکز زیبایی و مراکز درمانی به شمار می‌رود. هر گونه آلودگی بر روی سطح میز سریعا شناسایی می‌شود و حسی از پاکیزگی را به مراجعین انتقال می‌دهد. برای کسب و کارهای نو پا و کوچک که با کبود در بودجه دست و پنجه نرم می‌کنند، امکان استفاده از میز چوبی وجود ندارد. اما خوشختانه در سال‌های اخیر نواع متریال چوب نما از جمله واینرها و به خصوص لمینت‌ها هزینه‌های خرید مبلمان اداری را کاهش داده است.

مزیت دیگر استفاده از این متریال دوام بالا در مقابل هر گونه خش و ضربه است که به عمر مفید آن می‌افزاید. مورد دیگر که می‌توان به آن اشاره کرد هر گونه خم خوردگی و تو رفتگی در این متریال دیده نمی‌شود.

متریال دیگر مانند فلز و شیشه در کسب و کارهایی که طراحی دکوراسیون اداری مدرن دارند مطلوب است. کمپانی‌ها بنا به نوع کسب و کار خود و قدرت رسیک پذیری در دکوراسیون، انواع متریال مدرن را وارد محیط کاری خود می‌کنند. اما در هنگام انتخاب در نظر داشته باشید که میزهای اداری کانتر از جنس فلز وزنی بیشتر برخوردار هستند.

ویژگی میز پذیرش

مبلمان و فضای پذیرایی در کسب و کارتان باید منعکس‌کننده چشم‌اندازی باشد که برای شرکت خود دارید. آیا تمایل دارید به سمت یک دکوراسیون مدرن حرکت کنید یا طرح‌های کلاسیک را ترجیح می‌دهید؟ در هر صورت یکی از مهم‌ترین بخش‌های فضای کاری شما، کانتری است که از آن به عنوان محلی برای پذیرش مراجعین استفاده می‌کنید. این میز نقطه کانونی طراحی دکوراسیون فضای اداری شما و اولین جایی است که مراجعین بعد از ورود به ساختمان با آن مواجه می‌شوند. بنابراین طبق استانداردها، ویژگی‌های مهم یک میز کانتر خوب عبارتند از:

  • میز پذیرش باید سازگار با فناوری باشد. یکی از نشانه‌های این سازگاری، مجهز بودن میز به محل شارژ موبایل است تا مراجعین بتوانند در حین انتظار تلفن همراه خود را به برق وصل کنند.
  • جنس بدنه و پایه‌هایی آن باید بسیار مقاوم باشد تا مراجعین احساس ناامنی از نشستن پشت این میز نکنند.
  • بهتر است از رنگ‌های گرم برای انتخاب رنگ این میزها استفاده کنید تا ارباب رجوع احساس آرامش و راحتی بیشتری کند.
  • اگر میز پذیرش از چند متریال متفاوت درست شده باشد می‌تواند فضا را بسیار جذاب‌تر و تلفیقی‌تر نشان دهد.

عوامل تاثیر گذار در انتخاب میز کانتر اداری

هر کسب و کار نیاز متفاوتی در انتخاب مبلمان اداری دارد. مطلوب است با گرفتن مشاوره از طراحان دکوراسیون اداری لیستی از مبلمان اداری مناسب تهیه کنید. به طور مثال در سازمان‌های بزرگ یک نیروی پذیرش قابلیت مدیریت آن بخش را ندارد و تعدادی نیروس پذیرش جرب در کنار هم باید همکاری کنند. همچنین در بعضی از کسب و کارهای حساس‌تر، مانیتورهایی که به دوربین‌های مدار بسته مرتبط هستند برای تامین امنیت بیشتر، پشت میز کانتر قرار می‌گیرند.

این موارد و تمام فاکتورهایی که در طول مقاله ارائه شد بر انتخاب میز کانتر اداری تاثیرگذار است و باید در نظر بگیرید.

نکات انتخاب میز کانتر

نوع میز پذیرش مناسب برای کسب و کار شما بستگی زیادی به صنعتی که در آن فعال هستید و شیوه‌های کاری کارکنان شما دارد. اما به طور کلی بهتر است در زمان خرید این محصول به نکات زیر توجه کنید:

فضای موجود: اندازه و چیدمان دفتر شما تاثیر زیادی روی میزان فضایی که می‌خواهید به بخش پذیرش کسب و کار خود اختصاص دهید خواهد داشت. بنابراین باید مطمئن شوید که فضای پذیرایی از مراجعین باعث نمی‌شود که آنها احساس ناراحتی و عدم امنیت کنند. برای اطمینان از اینکه محل پذیرش فضای باز کافی دارد یا خیر، یک صندلی اداری معمولی بردارید؛ ابعاد میز پذیرش را روی زمین علامت بزنید و صندلی را به صورت فرضی پشت میز قرار دهید. وقتی خودتان روی صندلی می‌نشینید؛ می‌توانید قضاوت کنید که آیا مراجعین هم احساس خوشایندی در این فضا دارند یا خیر.

برداشت مراجعین از کسب و کار شما: رنگ‌ها و سبک مبلمان اداری محل پذیرش باید منعکس‌کننده سبک و رنگ غالب در کسب و کار شما باشد. این موضوع تاثیری ماندگار بر ذهن مراجعین می‌گذارد. بنابراین انتخاب و خرید با توجه به این موضوع، از اهمیت زیادی برخوردار است.

ارتفاع مناسب: اگر قرار است مراجعین در زمان پذیرش بنشینند؛ باید ارتفاعی برای میز انتخاب کنید که آنها با نشستن روی میز، کاملا احساس آرامش کنند. اگر هم قرار است ایستاده از مراجعین پذیرایی کنید؛ حتما ارتفاع میز را بر اساس نرم قدی جامعه در نظر بگیرید.

فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
11150000 33990000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
جنس بدنه محصول