فیلترها

محدوده قیمت

1650000تومان3900000تومان

برندها

جنس بدنه محصول

میز جلو مبلی چیست؟

فرض کنید شما یک قرار ملاقات با دوست یا شریک کاریتان در فضای کاری دارید. این در حالی است که شما به محیطی راحت و دوستانه احتیاج دارید. تعدادی از لوازم اداری هستند که این امکان را به شما می‌دهند. مبل‌ها و میز جلو مبلی فضای دوستانه در محیط شما را بیشتر می‌کند. این لوازم فضای خشک و رسمی محیط را متعادل می‌کند.

چیدمان میز جلو مبلی در یک محیط اداری چگونه است؟

بیشتر اوقات قسمت پذیرش و ورودی یک فضا اولین تاثیر را بر روی مراجعه کنندگان خواهد گذاشت. به همین دلیل شما باید در جذاب‌تر کردن بخش پذیرش خلاقیت بیشتری به خرج دهید. میز جلو مبلی یا کافی تیبل یکی از ملزومات اداری است که می‌تواند دکوراسیون اداری قسمت پذیرش و ورودی مجموعه‌تان را کامل کنید. اتاق جلسات و ملاقات از دیگر مکان‌های اداری است که برای پذیرایی از میهمانان باید محیطی مجهز برای خوش آمدگویی باشد. میز جلو مبلی یکی از گزینه‌های مناسب برای این فضاها می‌باشد.

این میزها در سایزها و اشکال متفاوت طراحی و تهیه می‌شود. میزهای جلو مبلی مستطیل و دایره محبوب‌ترین نوع میزها هستند. اگرچه انتخاب میز صحیح بستگی به ابعاد فضای مورد استفاده دارد.

اگر فضای شما با محدودیت مواجه است میزهای جلو مبلی گرد به خوبی در این فضا قابل جایگیری هستند. همچنین اگر شما بخواهید میز جلو مبلیتان دقیقا روبه روی مبلتان قرار بگیرد نوع مستطیل آن بهترین انتخاب محسوب می‌شود.

سایز استاندارد یک میز جلو مبلی در حدود ۱۲۰ سانتی‌متر طول و ۶۰ سانتی‌متر عرض است. اما این سایز فقط یک پیشنهاد کلی است. شما باید میزی انتخاب کنید که هم اندازه یک سوم مبلتان باشد. با این روش شما بهترین تعادل را در محیطتان ایجاد می‌کنید، به طوری که فضای کافی برای جابه جایی و دیگر المان‌های یک دکوراسیون اداری باقی می‌ماند.

در یک محیط اداری هر فضای خالی از ارزش چند برابر برخوردار است، مقدار فضایی که میز جلو مبلی اشغال می‌کند را به دقت اندازه گیری کنید. پایه بعضی از میزها فضای بیشتری اشغال می‌کنند به طور که از زیر صفحه میز بیرون می‌زند.

علاوه بر اندازه‌گیری فضایی که این میز اشغال می‌کند در نظر گرفتن ارتفاع میز هم اهمیت دارد. ارتفاع استاندارد میز جلو مبلی ۴۰ سانتی‌متر تا ۴۵ سانتی‌متر است. ارتفاع باید هم اندازه ارتفاع نشیمنگاه مبل باشد. البته شما می‌توانید میزهای جلو مبلی با ارتفاع بیشترتهیه کنید. هدف راحتی و کاربردی بودن در هنگام استفاده از میز است، به طوریکه در هننگام قرار دادن غذا یا نوشیدنی کمترین میزان جابه جایی صورت بگیرد.

انتخاب مناسب‌ترین طرح میز جلو مبلی

میز جلو مبلی مستطیل یک فرم کلاسیک محسوب می‌شود. بهترین گزینه محسوب می‌شود چون بیشتر مبل‌ها هم به همین شکل هستند و میز جلو مبلی شما در یک سمت میز به صورت یکپارچه و در یک خط قرار می‌گیرد. همچنین این طرح در فضاهای کوچک باعث نظم‌دهی بیشتر می‌شود.

میزهای بیضی و دایره‌ای هیچ لبه تیزی مانند میزهای مستطیل و مربع شکل ندارد. این میز برای خانه‌هایی که کودکان خردسال دارند و محیط‌های اداری که پر ترافیک هستند مناسب است. خطوط متضاد در کامل شدن طراحی دکوراسیون اداری یک سازمان نقش مهمی بازی می‌کنند. خطوط برجسته با زاویه تند در دکوراسیون کلاسیک بیشتر به کار برده می‌شود. در دکوراسیون ادرای و مبلمان اداری مدرن از خطوط مورب و زوایای نرم بیشتر استفاده می‌شود. همچنین این ویژگی به کاربردی‌تر شدن فضاها و لوازم به کار رفته در آن کمک می‌کند و نمایی مدرن در اختیار شما قرار می‌دهد.

انتخاب رنگ

طراحان دکوراسیون داخلی از ترکیب‌های رنگی هماهنگ برای ایجاد بالانس رنگی استفاده می‌کنند. ترکیب رنگ‌های مکمل باعث خلق هارمونی در یک فضا خواهد شد. برای رسیدن به بهترین انتخابی که می‌توانید، رنگ‌هایی با سایه‌های برجسته‌تر انتخاب کنید.

افزایش کارایی میز جلو مبلی

میز جلو مبلی می‌تواند به عنوان یک بخش از مبلمان اداری در ایجاد فضای مفید نقش داشته باشد. به طور مثال میزهایی که در قسمت زیرین خود قفسه‌هایی برای گذاشتن مجله و کتاب یا لوازم پذیرایی دارند. کشوها یا گنجه‌هایی که در زیر میز هر قرار می‌گیرند می‌توانند در بخش بندی فضای زیر میز کارگشا باشند. میزهای جلوی مبلی مدرن زیادی وجود دارد که امکان استفاده از فضا را بیشتر می‌کند.

محل قرارگیری میز جلو مبلی

ابعاد مکانی که میز در آن قرار می‌گیرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از لبه میز تا لبه مبل یا دیگر لوازم باید ۳۰ سانتی‌متر فاصله وجود داشته باشد. باید یک نقطه کانونی را در فضای خود به وجود آورید در حالیکه پاها به راحتی در این فضا قرار بگیرند. به همین علت باید برای انتخاب میز جلو مبلی و فضای کلی اتاق و ابعاد مبل باید تناسب برخوردار باشد.

فیلترها

محدوده قیمت

1650000تومان3900000تومان

برندها

جنس بدنه محصول