قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
2150000 4015000

میز جلو مبلی

میز عسلی یا میز جلو مبلی چیست؟

فرض کنید شما یک قرار ملاقات با دوست یا شریک کاریتان در فضای کاری دارید. این در حالی است که شما به محیطی راحت و دوستانه احتیاج دارید. تعدادی از لوازم اداری هستند که این امکان را به شما می‌دهند. مبل‌ها و میز جلو مبلی فضای دوستانه در محیط شما را بیشتر می‌کند. این لوازم فضای خشک و رسمی محیط را متعادل می‌کند.

چیدمان میز جلو مبلی در یک محیط اداری چگونه است؟

بیشتر اوقات قسمت پذیرش و ورودی یک فضا اولین تاثیر را بر روی مراجعه کنندگان خواهد گذاشت. به همین دلیل شما باید در جذاب‌تر کردن بخش پذیرش خلاقیت بیشتری به خرج دهید.

میز اداری جلو مبلی یا کافی تیبل یکی از ملزومات اداری است که می‌تواند دکوراسیون اداری قسمت پذیرش و ورودی مجموعه‌تان را کامل کنید. اتاق جلسات و ملاقات از دیگر مکان‌های اداری است که برای پذیرایی از میهمانان باید محیطی مجهز برای خوش آمدگویی باشد. میز جلو مبلی یکی از گزینه‌های مناسب برای این فضاها می‌باشد.

انواع میز جلو مبلی

میز جلو مبلی به میزهایی با یک ارتفاع استاندارد گفته می‌شود که برای گذاشتن وسایل پذیرایی جلوی مهمان از آنها استفاده می‌شود. این میز در واقع در نقطه مرکزی مبلمان قرار گرفته و کانون توجه است. به همین خاطر بسیاری از افراد روی نوع، طرح و مدل آن حساسیت بسیاری دارند. انواع مختلفی از میز جلو مبلی در بازار وجود دارد که هر کدام مناسب یک سبک مبلمان و یک مدل دکوراسیون داخلی هستند. در بخش بعدی بیشتر در مورد این مدل‌ها توضیح می‌دهیم.

انواع مدل میز جلومبلی

به طور کلی، از نظر طراحی، میزهای جلو مبلی به دو دسته میزهای مدرن و کلاسیک طبقه‌بندی می‌شوند. میزهای مدرن به محصولاتی گفته می‌شود که بیشتر مناسب مبلمان مدرن، کاناپه و انواع راحتی هستند و سادگی، مهم‌ترین عامل در طراحی ظاهری آنهاست. بنابراین اگر کاناپه راحتی دارید یا مبلمان چوبی شما سبک مدرن دارد؛ باید به سراغ انتخاب این مدل از میزها بروید. در تولید این محصولات بیشتر از مواد اولیه مدرن مانند شیشه و فلز استفاده می‌شود. در نقطه مقابل، میزهای کلاسیک قرار دارد که بیشتر برای مبلمان استیل و چوبی مناسب هستند. متریال اصلی و پرطرفداری که برای تولید این مدل میز جلو مبلی به کار برده می‌شود چوب است و جزئیات و پیچیدگی طرح، اصلی‌ترین ویژگی این مدل از محصولات محسوب می‌شود. به این ترتیب، اگر قصد دارید برای ست کلاسیک خود میز جلو مبلی بخرید؛ توصیه می‌کنیم حتما از مدل‌های سنتی این محصول استفاده کنید. توجه به سبک طراحی مبل و میزی که قرار است برای پذیرایی از مهمانان از آن استفاده کنید؛ روی چیدمان بهتر و توازن فضا تاثیر زیادی دارد.

این میزها در سایزها و اشکال متفاوت طراحی و تهیه می‌شود. میزهای جلو مبلی مستطیل و دایره محبوب‌ترین نوع میزها هستند. اگرچه انتخاب میز صحیح بستگی به ابعاد فضای مورد استفاده دارد.

اگر فضای شما با محدودیت مواجه است میزهای جلو مبلی گرد به خوبی در این فضا قابل جایگیری هستند. همچنین اگر شما بخواهید میز جلو مبلیتان دقیقا روبه روی مبلتان قرار بگیرد نوع مستطیل آن بهترین انتخاب محسوب می‌شود.

سایز استاندارد یک میز جلو مبلی در حدود ۱۲۰ سانتی‌متر طول و ۶۰ سانتی‌متر عرض است. اما این سایز فقط یک پیشنهاد کلی است. شما باید میزی انتخاب کنید که هم اندازه یک سوم مبلتان باشد. با این روش شما بهترین تعادل را در محیطتان ایجاد می‌کنید، به طوری که فضای کافی برای جابه جایی و دیگر المان‌های یک دکوراسیون اداری باقی می‌ماند.

در یک محیط اداری هر فضای خالی از ارزش چند برابر برخوردار است، مقدار فضایی که میز جلو مبلی اشغال می‌کند را به دقت اندازه گیری کنید. پایه بعضی از میزها فضای بیشتری اشغال می‌کنند به طور که از زیر صفحه میز بیرون می‌زند.

علاوه بر اندازه‌گیری فضایی که این میز اشغال می‌کند در نظر گرفتن ارتفاع میز هم اهمیت دارد. ارتفاع استاندارد میز جلو مبلی ۴۰ سانتی‌متر تا ۴۵ سانتی‌متر است. ارتفاع باید هم اندازه ارتفاع نشیمنگاه مبل باشد. البته شما می‌توانید میزهای جلو مبلی با ارتفاع بیشترتهیه کنید. هدف راحتی و کاربردی بودن در هنگام استفاده از میز است، به طوریکه در هننگام قرار دادن غذا یا نوشیدنی کمترین میزان جابه جایی صورت بگیرد.

میز جلو مبلی مکعب مدل JSD

انتخاب مناسب‌ترین طرح میز جلو مبلی مدرن

میز جلو مبلی مستطیل یک فرم کلاسیک محسوب می‌شود. بهترین گزینه محسوب می‌شود چون بیشتر مبل‌ها هم به همین شکل هستند و میز جلو مبلی شما در یک سمت میز به صورت یکپارچه و در یک خط قرار می‌گیرد. همچنین این طرح در فضاهای کوچک باعث نظم‌دهی بیشتر می‌شود.

میزهای بیضی و دایره‌ای هیچ لبه تیزی مانند میزهای مستطیل و مربع شکل ندارد. این میز برای خانه‌هایی که کودکان خردسال دارند و محیط‌های اداری که پر ترافیک هستند مناسب است. خطوط متضاد در کامل شدن طراحی دکوراسیون اداری یک سازمان نقش مهمی بازی می‌کنند. خطوط برجسته با زاویه تند در دکوراسیون کلاسیک بیشتر به کار برده می‌شود. در دکوراسیون ادرای و مبلمان اداری مدرن از خطوط مورب و زوایای نرم بیشتر استفاده می‌شود. همچنین این ویژگی به کاربردی‌تر شدن فضاها و لوازم به کار رفته در آن کمک می‌کند و نمایی مدرن در اختیار شما قرار می‌دهد.

انتخاب رنگ

طراحان دکوراسیون داخلی از ترکیب‌های رنگی هماهنگ برای ایجاد بالانس رنگی استفاده می‌کنند. ترکیب رنگ‌های مکمل باعث خلق هارمونی در یک فضا خواهد شد. برای رسیدن به بهترین انتخابی که می‌توانید، رنگ‌هایی با سایه‌های برجسته‌تر انتخاب کنید.

افزایش کارایی میز جلو مبلی

میز جلو مبلی می‌تواند به عنوان یک بخش از مبلمان اداری در ایجاد فضای مفید نقش داشته باشد. به طور مثال میزهایی که در قسمت زیرین خود قفسه‌هایی برای گذاشتن مجله و کتاب یا لوازم پذیرایی دارند. کشوها یا گنجه‌هایی که در زیر میز هر قرار می‌گیرند می‌توانند در بخش بندی فضای زیر میز کارگشا باشند. میزهای جلوی مبلی مدرن زیادی وجود دارد که امکان استفاده از فضا را بیشتر می‌کند.

محل قرارگیری میز جلو مبلی

ابعاد مکانی که میز در آن قرار می‌گیرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از لبه میز تا لبه مبل یا دیگر لوازم باید ۳۰ سانتی‌متر فاصله وجود داشته باشد. باید یک نقطه کانونی را در فضای خود به وجود آورید در حالیکه پاها به راحتی در این فضا قرار بگیرند. به همین علت باید برای انتخاب میز جلو مبلی و فضای کلی اتاق و ابعاد مبل باید تناسب برخوردار باشد.

ارتفاع استاندارد میز جلو مبلی (میز عسلی)

ارتفاع این میزها تا حدود زیادی به ارتفاع محل نشیمن مبلمان بستگی دارد. طبق یک قانون کلی، بهتر است میزی که به عنوان میز وسط قرار است از آن استفاده کنید؛ 5 سانتی‌متر ارتفاع کمتری از ارتفاع محل نشیمن مبلمان داشته باشد تا استفاده از میز ساده‌تر شود. در برخی از منابع، 35 تا 50 سانتی‌متر را به عنوان ارتفاع استاندارد برای این مدل از میزها اعلام کرده‌اند. اما عموم میزهای جلو مبلی با ارتفاع 43 تا 45 سانتی‌متر ساخته می‌شوند. با این وجود اگر در مورد ارتفاع مناسب برای مبلمان‌تان شک دارید؛ می‌توانید از همان قانونی که در خط اول این بخش مطرح کردیم استفاده کنید. ابتدا فاصله بین نشیمنگاه یکی از صندلی‌های مبلمان تا زمین را اندازه‌گیری کنید. سپس ارتفاع میزی که انتخاب کرده‌اید را بسنجید. اگر فاصله بین این دو عدد نزدیک به 5 سانتی‌متر بود؛ در مورد خرید این محصول تردید نکنید.

خرید میز جلو مبلی جدید

میز جلو مبلی مستطیل یک فرم کلاسیک محسوب می‌شود. بهترین گزینه محسوب می‌شود چون بیشتر مبل‌ها هم به همین شکل هستند و میز جلو مبلی شما در یک سمت میز به صورت یکپارچه و در یک خط قرار می‌گیرد. همچنین این طرح در فضاهای کوچک باعث نظم‌دهی بیشتر می‌شود.

میزهای بیضی و دایره‌ای هیچ لبه تیزی مانند میزهای مستطیل و مربع شکل ندارد. این میز برای خانه‌هایی که کودکان خردسال دارند و محیط‌های اداری که پر ترافیک هستند مناسب است. خطوط متضاد در کامل شدن طراحی دکوراسیون اداری یک سازمان نقش مهمی بازی می‌کنند. خطوط برجسته با زاویه تند در دکوراسیون کلاسیک بیشتر به کار برده می‌شود. در دکوراسیون ادرای و مبلمان اداری مدرن از خطوط مورب و زوایای نرم بیشتر استفاده می‌شود. همچنین این ویژگی به کاربردی‌تر شدن فضاها و لوازم به کار رفته در آن کمک می‌کند و نمایی مدرن در اختیار شما قرار می‌دهد.

میز جلو مبلی ارزان

متاسفانه برخی از مشتریانی که با هدف خرید میز جلو مبلی ارزان قیمت به بازار مراجعه می‌کنند؛ در دام افراد سودجو افتاده و محصولی را انتخاب می‌کنند که از نظر کیفی در درجه پایینی قرار داشته و ممکن است خیلی زود از خرید خود پیشمان شوند. یادتان نرود که ارزان بودن همیشه به معنای انصاف تولیدکننده نیست. گاهی برخی از تولیدکنندگان، با هدف جذب مشتریانی که به دنبال خرید جنس ارزان هستند؛ دست به عرضه محصولاتی می‌زنند که در تولید آنها از مواد اولیه مرغوب استفاده نشده است. البته فارغ از این محصولات، میزهای باکیفیت و متنوع زیادی در بازار وجود دارد که به دلیل نیاز کم به مواد اولیه، تولید آنها با قیمت منصفانه عملا ممکن است. بنابراین اگر بودجه کمی برای خرید این محصول در نظر دارید؛ به جای رفتن به سراغ محصولاتی که ظاهری لوکس دارند اما از مواد بی‌کیفیت ساخته شده‌اند؛ مدل‌هایی را انتخاب کنید که ساده‌تر اما باکیفیت‌تر هستند. فراموش نکنید که قرار است شما از این میز برای نگهداری از وسایل گاها سنگین پذیرایی مانند ظرف میوه و آجیل استفاده کنید. بنابراین استحکام پایه‌ها و صفحه روی میز، باید یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های شما برای خرید میز جلو مبلی باشد.

فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
2150000 4015000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
جنس بدنه محصول