قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
8322000 37752000
دسته بندی محصولات
مرتب سازی بر اساس :
15 نتیجه
NG4D (3)

29,640,000 تومان35,904,000 تومان

ng4c (28)

28,860,000 تومان34,386,000 تومان

ng4b (27)

27,240,000 تومان33,924,000 تومان

میز کارگروهی چهار نفره مکعب مدل kG4

28,860,000 تومان35,178,000 تومان

TW2B (4)

9,090,000 تومان11,088,000 تومان

TW6B (5)

20,280,000 تومان24,420,000 تومان

NG2B (12)

13,800,000 تومان16,962,000 تومان

NG2A (8)

8,580,000 تومان10,428,000 تومان

میز کارگروهی چهار نفره مکعب

26,520,000 تومان30,360,000 تومان

میز کارگروهی چهار نفره مکعب مدل CG4

26,520,000 تومان32,604,000 تومان

میز کارشناسی مکعب مدل LG4

31,200,000 تومان37,752,000 تومان

W4A (1)

13,680,000 تومان17,622,000 تومان

W4B (1)

14,160,000 تومان18,216,000 تومان

W2B (1)

8,610,000 تومان10,560,000 تومان

W6B (10)

19,560,000 تومان23,628,000 تومان

W2A (1)

8,322,000 تومان10,157,400 تومان

میز کار گروهی

میز کار گروهی چیست

میز کار گروهی بر این  قانون که همه کارمندان به طور اشتراکی گرد یک میز اداری کار کنند عمل می‌کند. اگر در گذشته هر کارمند پشت میزی جدا و همیشگی قرار می‌گرفت، با مدرن شدن کسب و کارها دکوراسیون فضای اداری و مبلمان اداری هم دچار تغییراتی شده است. به طور مثال شرکت‌هایی با پلان اپن آفیس بیشتر تمایل دارند تا میز کار اشتراکی داشته باشند. به طور کل این امکان به وجود آمده است که در بخشی از سازمان که روند کاری منعطف‌تری دارد افردا بتوانند از یک میز اشتراکی بهره ببرند.

شبیه تمام موج تغییرات نوین در حوزه دکوارسیون اداری که در ابتدا توجه کسی را جلب نمی‌کرد، میزهای کار گروهی هم در ابتدا به نظر کاربردی نبودند. اما طی تحقیقات انجام شده در حوزه کسب و کار خلاقیت و تعامل مثبت در میان کارمندان که میز کار گروهی داشتند، افزایش پیدا کرد. همچنین فضای اداری اشغال شده بسیار کمتر و مفیدتر نسبت به میزهای عادی است.

ابعاد میز کار گروهی

میز کار گروهی در واقع یک نوع میز اداری است که برای کارهای گروهی و استفاده همزمان چند نفر طراحی شده است. بنابراین برای اینکه برای کار همه اعضای گروه فضای کافی وجود داشته باشد؛ محصول انتخابی باید از ابعاد استاندارد و مناسبی برخوردار باشد. انتخاب میز بر اساس راهنمای ابعاد استاندارد به شما کمک می‌کند که اتاق کار را به بهترین شکل دیزاین کرده و بهره‌وری گروه را افزایش دهید. در حالت کلی، ابعاد میز کار گروهی بستگی به ظرفیت آن و تعداد افرادی دارد که برای انجام امور کاری قرار است از آن میز استفاده کنند. در حالت ایده‌آل در طراحی میزی که برای کار گروهی کاربرد دارد باید برای هر نفر 76 تا 91 سانتی‌متر عرض در نظر گرفته شود. اگر می‌خواهید اتاق جادار تر به نظر برسد؛ باید فاصله بین پشتی صندلی‌ها و دیوار بین 121 تا 182 سانتی‌متر باشد. بنابراین عمق میز نیز باید با لحاظ کردن این ابعاد در نظر گرفته شود. متداول‌ترین اندازه برای تولید یک میز کار گروهی 4 نفره 120 سانتی‌متر در 240 سانتی‌متر است. هر چقدر تعداد اعضای گروه بیشتر باشد؛ طبیعتا به طول میز اضافه می‌شود. اگر قرار باشد در دو سمت میز نیز جایی برای استفاده افراد در نظر گرفته شود؛ محصول باید با افزایش ظرفیت، از نظر عرض نیز ابعاد بزرگ‌تری پیدا کند.
میز کارگروهی دو نفره مکعب مدل WSLB

کاربرد میز کار گروهی

نوع کسب و کارها و فضای آنها با هم تفاوت‌هایی دارند، بر همین اساس مبلمان اداری مناسب انتخاب می‌شوند. تقریبا کاری وجود ندارد که احتیاج به فضای کار تیمی نداشته باشد. اما میز کار گروهی بیشتر در طراحی دکوراسیون اداری با پلان باز استقبال می‌شود. در همین راستا دغدغه بسیاری از مدیران و کارفرمایان ایجاد محیط کار دوستانه و تعاملی است. میز کار گروهی بهترین و ساده‌ترین راهی است که می‌توان به این هدف دست پیدا کرد. همچنین میز کارهای گروهی در محیط‌های کاری باعث افزایش انرژی مثبت در میان کارکنان می‌شود. علاوه بر تمام این‌ها در اختیار گذاشتن اطلاعات همکاران در میان یکدیگر باعث افزایش سطح بازدهی کارمندان می‌شود.

میز کار گروهی به فضای شما سبک و استایل می‌دهد، این امر در نمایش بهتر و تاثیرگذاری  سازمان شما بر روی مراجعه کنندگان تاثیر مثبت دارد.

در فضاهای آموزشی مانند مدارس و دانشگاه‌ها هم میز کار گروهی برای ایجاد و ترویج فرهنگ کار گروهی بسیار مناسب است. چند سالی است که فضاهای آموزشی استفاده از این میزها را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

مشخصات میز کار گروهی

معمولا بدنه میزهایی که مخصوص کارگروهی طراحی می‌شوند از MDF ساخته می‌شود. این ورق‌ها هم کیفیت بالایی دارند؛ هم انعطاف‌پذیر و فرم‌پذیر هستند و هم نسبت به قیمت، طول عمرشان بالاست. یکی از مشخصات اصلی این میزها، ظرفیت آنها محسوب می‌شود. میزهای گروهی معمولا بر اساس ظرفیت به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که پرفروش‌‌ترین و محبوب‌ترین آنها، میزهای کاری 4 نفره است که امکان کار کردن 4 نفره به صورت همزمان را دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره شد؛ با تغییر ظرفیت، ابعاد میز نیز تغییر می‌کند. دیگر مشخصاتی که برای این میزها می‌توان به آنها اشاره کرد عبارتند از:

  • برای کاربری بهتر محصول، معمولا برای هر نفر یک کشوی قفل‌دار زیر میز در نظر می‌گیرند. برای نصب این کشوها از بهترین ریل و دستگیره موجود در بازار استفاده می‌شود که هم کیفیت محصول حفظ شود و هم استفاده از کشو آسان و راحت باشد.
  • بسته به برندی که از آن میز اداری خریداری می‌کنید؛ ممکن است کمدی زیر این کشو برای هر کاربر در نظر گرفته شود. این کمد نیز به کمک یک قفل مستحکم محافظت می‌شود.
  • اگر میزی با هدف استفاده به عنوان میز کامپیوتر گروهی خریداری کنید؛ باید کنار کمد و کشو، محفظه‌ای وجود داشته باشد که مخصوص نگهداری از کیس کامپیوتر است.
  • از آنجایی که گروهی از افراد قرار است از این محصول استفاده کنند؛ معمولا میزهای گروهی با بهترین و باکیفیت‌ترین متریال موجود در بازار ساخته می‌شوند.
  • طرح‌هایی که این محصولات بر مبنای آنها ساخته می‌شوند به دو دسته کلی طرح‌های کلاسیک و مدرن طبقه‌بندی می‌شوند که هر کدام برای یک سبک دکوراسیون داخلی مناسب هستند.

معایب میز کار گروهی

  • کم شدن فضای خصوصی افراد
  • ایجاد تداخل کاری
  • احتمال ایجاد دسته و قلمرو در میان کارمندان
با توجه به مزایا و معایبی که ذکر شد بهتر است بدانید، مدیریت صحیح معایب میزهای کار اشتراکی را کاهش و یا حذف می‌کند. راه‌های زیادی برای ایجاد تعامل و همکاری مثبت وجود دارد، که به راحتی قابل اجرا هستند. همچنین از میز کنفرانس نیز می توانید در کارهای گروهی استفاده کنید.

مزایا و معایب میز کار گروهی

استفاده از هر وسیله‌ای مزایا و معایب خود را دارد، میزهای کار گروهی هم از این قاعده مستثنا نیستند. در ادامه تعدادی از مزایا و معایب میز کار گروهی را نام می‌بریم.

استفاده از فضا به صورت بهینه و بهره برداری بیشتر

خلق فضایی تعاملی میان کارمندان

ارتقای فرهنگ کاری و کارمندان خشنودتر

جذب استعدادهای جوان و خلاق

افزایش انعطاف پذیری کسب و کار و کارمندانی با مهارت بالا

ایجاد فضای کاری منعطف ( دورکاری، نیمه وقت و یا فریلنس)

ترغیب کردن فضای کاری اجتماعی و گروهی

ایجاد انگیزه در کارمندان به منظور حفظ بهداشت محیط کارشان

متعادل کردن فضای خشک و رسمی کار

کم شدن فضای خصوصی افراد

ایجاد تداخل کاری

احتمال ایجاد دسته و قلمرو در میان کارمندان

با توجه به مزایا و معایبی که ذکر شد بهتر است بدانید، مدیریت صحیح معایب میزهای کار اشتراکی را کاهش و یا حذف می‌کند. راه‌های زیادی برای ایجاد تعامل و همکاری مثبت وجود دارد، که به راحتی قابل اجرا هستند.

میز کار گروهی
میز کار گروهی

میز کار گروهی انواع مختلفی دارد، به همین علت انتخاب را به امری راحت‌ تبدیل می‌کند. به طور مثال تعدای از میزهای کار گروهی دیوایدری از جنس شیشه یا ام دی اف دارند. این ویژگی باعث می‌شود، همچنان که فضای خصوصی هر کارمند حفظ شود فضای اشتراکی هم داشته باشند.

میزهای کار گروهی که به صورت یکپارچه است باید فضایی برای عبور سیم و کابل‌ها داشته باشد تا از شلوغی و بهم ریختگی بیشتر جلوگیری کند.

تعدادی دیگر از میزهای کار گروهی به صورت خطی هستند که باعث می‌شود کارکنان همه در یک راستا قرار بگیرند. کاربری این میزها در بخش‌های کاری که همه یک کار مشترک انجام می‌دهند مشخص می‌شود.

میزهای کار گروهی هم وجود دارد که کارکنان روبه روی هم قرار می‌گیرند.

میزهای کار گروهی شکل دار که به صورت دایره و چند ضلعی وجود دارد در فضاهای آپ آفیس فضای کار گروهی ایجاد می‌کند.

میز کار گروهی

خرید میز کار گروهی مناسب

در هنگام خرید میزهای کار گروهی باید به چند نکته توجه داشته باشید. ابعاد محیط کار و تعداد کامندان شما تاثیر زیادی در نوع میز کار گروهی دارد. میز کار گروهی دایره در یک اتاق کوچک انتخاب هوشمندانه‌ای به نظر نمی‌رسد. شاید بهتر باشد یک میز کار گروهی مستطیل که کارمندان روبه روی یکدیگر قرار می‌گیرند انتخاب کنید.

نکته دوم متریال میز است که هر چه کیفیت و دوام بالا داشته باشد، قیمت آن هم افزایش پیدا می‌کند. انتخاب مبلمان اداری با طول عمر و دوام بالا سرمایه گذاری مطمئنی است که در گذر زمان شما را از تغییرات پی در پی دور نگاه می‌دارد. همچنین ارگونومیک بودن آن سلامتی جسمانی و روانی را برای کارکنان شما فراهم می‌آورد. بهتر است پس از خرید میز کار گروهی به سراغ خرید صندلی کنفرانس، متناسب با میز خود بروید.

در طراحی دکوراسیون اداری رنگ میزها بر اساس رنگ فضا و رنگ سازمانی انتخاب می‌شود. اما میزهایی با رنگ روشن در بزرگ و پرانرژی روشن نشان دادن فضای کاری تاثیرگذار است.

میزهای کار گروهی به نسبت تعداد افرادی که پشت آن می‌نشینند، باید از تحمل وزن بیشتری برخوردار باشند. همچنین به علت استفاده بیشتر و تردد بیشتر افراد باید سطح آن هم در مقابل خش مقاوم‌تر باشند. گروه طراحی دکوراسیون مکعب شما را در خرید و جایگاه مناسب میزکار گروهی راهنمایی خواهد کرد.

یکی از شاخه‌های اصلی صنعت تولید مبلمان اداری، تولید محصولات متنوع است که هر کدام با یک هدف خاص طراحی و ساخته می‌شوند. میز چند نفره اداری یکی از زیر مجموعه‌های مبلمان اداری است که در شرکت‌ها و محیط‌های کاری مختلف، به خصوص فضاهایی که کار گروهی در آنها ارجعیت دارد؛ بیشترین کاربرد را داشته و به چیدمان بهتر فضا کمک می‌کند. اگر شرکتی که مسئولیت مدیریت امورش به عهده شماست؛ به صورت تیم ورک اداره می‌شود و همه کارها باید زیر نظر چند نفر انجام شود؛ بهتر است به جای خرید میزهای اداری تکی برای هر کارمند، از میزهای چند نفره استفاده کنید. این میزها سبب می‌شوند که کارکنان با یکدیگر تعامل سازنده داشته باشند و امور اداری را با سرعت و کیفیت بیشتری پیش ببرند. معمولا شرکت‌هایی که خدمات خود را به صورت پروژه‌ای ارائه می‌دهند و یا شرکت‌های استارتاپی، بیش از سایر شرکت‌ها نیاز به استفاده از این محصول خاص دارند. علاوه بر این، خدماتی که باید با استفاده از دسترسی چند کارمند به یک سیستم ارائه شوند نیز برای پیشبرد بهتر امور نیازمند استفاده از میز گروهی اداری هستند.

میزان استحکام و جنس بدنه پایه، در هر میزی در اولویت است و باعث بهبود کیفیت محصول می‌شود. پایه‌هایی که از جنس فلزاتی مانند استیل ساخته می‌شوند؛ معمولا بسیار مقاوم هستند و به مرور زمان شل نمی‌شوند. بنابراین اگر نوع فعالیت شما به شیوه‌ای است که نیاز به جابه‌جایی زیاد میز دارید یا قرار است اجسام سنگین روی آن بگذارید؛ بهتر است از بین گزینه‌های پیشنهادی محصولی را انتخاب کنید که پایه‌هایش فلزی است. البته این به آن معنی نیست که میزهای گروهی مجهز به پایه‌های MDF از استحکام بالایی برخوردار نیستند؛ بلکه به این معناست که مشتری باید محصول را بر اساس نیاز و کاربردی که مد نظرش است انتخاب کند. به عنوان مثال اگر کارمندان برای انجام کارهای گروهی نیاز به تجهیزات سنگین داشته باشند؛ بهتر است یک میز پایه فلزی برای استفاده آنها در نظر گرفته شود.

فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
8322000 37752000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
جنس بدنه محصول