فیلترها

محدوده قیمت

2650000تومان6500000تومان

برندها

جنس بدنه محصول

فیلترها :

مرتب سازی بر اساس :

15 نتیجه

میز کارمندی

میزهای اداری اصلی‌ترین بخش از یک مجموعه اداری در هر سازمان محسوب می‌شود. میزهای اداری بر اساس کاربری در دسته بندی‌های متفاوت قرار می‌گیرند. یکی از این دسته بندی‌ها به میزهای کارمندی تعلق دارد. تفاوت اساسی بین میز کارمندی و میز مدیریتی در اندازه و ابعاد این لوازم است. میز شما باید مکانی باشد که مغز شما با افکار، ایده‌ها، خلاقیت و حساب کردن‌ها جان بگیرد. هنگامی که کارمندانتان پشت میزشان می‌نشینند باید حس خوبی داشته باشند، طوری که بهترین بازده کاری و توانایی را از خود نشان دهند. همچنین میز کارمندی باید طور طراحی شده باشد که به مقدار نیاز جای داشته باشد، تا تمام لوازمی که در طول روز احتیاج است بدون شلوغی و ایجاد اختلال روی میز قرار بگیرد.

آمار نشان داده که بیشترین جست و جو در اینترنت در رابطه با مقرون به صرفه و کاربردی بودن در فضای کاری است. در ادامه تمام ویژگی‌های میز کارمندی استاندارد را توضیح می‌دهیم.

میزهای کارمندی استاندارد تمام نیازهای متفاوتی که یک کارمند دارد را برطرف می‌کند. قیمت مقرون به صرفه اولین ویژگی است اما مهمترین محسوب نمی‌شود. بلکه کیفیت در متریال و کاربردی بودن است که میز کارمندی را متمایز می‌کند.

ساده‌ترین نوع میز کارمندی از چهار چوب فلزی و یک صفحه از جنس چوب تهیه شده است. امروزه در سبک طراحی دکوراسیون داخلی مدرن این میز ساده با طراحی مینیمال و ظرافت عرضه می‌شود. در گذشته و نمونه‌های کلاسیک چهارچوب میز از چوب‌های مختلف تهیه می‌شد. اما امروزه در راستای کم کردن آسیب‌های محیط زیستی از فلز تهیه می‌شود. این ویژگی باعث افزایش دوام و عمر مفید میز می‌شود. علاوه بر این فلزها به راحتی قابل رنگ آمیزی است که به راحتی به رنگ‌های سفارشی قابل تهیه است. صفحه رویی میز از جنس چوب یا ام دی اف بهبود یافته است.

انواع میز کارمندی

انواع مختلفی از میز کارمندی وجود دارد که بسته به نوع کارایی تقسیم بندی می‌شود. میزهای ایستاده، خمیده، میزهای کار گروهی، میزهایی که در گوشه‌های دیوار قرار می‌گیرند. میزهای کارمندی با تنوع بالای خود در هر محیطی با هر ابعادی قابل انطباق هستند.

میزهای ایستاده

تحقیقات نشان داده است که نشستن طولانی مدت آسیب بیشتری به سلامتی وارد می‌کند. گاهی در میان کار بهتر است تغییر حالت داده تا فشار کمتری به زانو، ستون فقرات و دیگر اندام‌ها وارد شود.

میز زاویه دار

میزهای کارمندی که در گوشه‌های اتاق کار قرار می‌گیرند، در بهینه سازی فضای کاری بسیار تاثیر گذار هستند. معمولا کنج اتاق‌های کاری فضای خوبی هستند که بلا استفاده می‌مانند. علاوه بر این فضای زیادی برای حرکت و جابه جایی پشت میز وجود دارد.

میز کار اشتراکی

امروزه با تغییر سبک در دکوراسیون فضاهای اداری تجهیزات و مبلمان هم دچار دگرگونی شده‌اند. دفاتر اداری با پلان باز و بیشتر شدن کارهای گروهی نیاز وجود میز کار گروهی را بیشتر کرده است.

میزهای خمیده

چطور میز کارمندی مناسب انتخاب کنیم؟

هنگامی که به دنبال یک میز کارمندی هستید، در قدم اول به بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید توجه دارید. میزهای کارمندی فراوانی با تفاوت فراوان در قیمت و تنوع وجود دارد.

در مرحله دوم توجه به ابعاد محیطی که میز در آن جا قرار می‌گیرد مهم است. به طور مثال نمی‌توان میز کارمندی را در فضای یک اتاق کار کوچک قرار داد و انتظار بهترین کاربری را داشت. توجه داشته باشید که باید بین تمام اجزای یک محیط اداری هماهنگی باشد. انکته دیگر مهم در چیدمان میزهای کارمندی نور محیط است، زاویه تابش نور طبیعی نباید در کارهای روزانه اختلال ایجاد کند.

همچنین حفظ حریم خصوصی کارمندان هم از نکته‌های پر اهمیت است، که کمتر به آن توجه می‌شود. ایجاد این حریم باعث می‌شود تا کارمندان همچنان که ارتباط چشمی با یکدیگر دارند، بتوانند به راحتی بر کار خود تمرکز کنند.

در کنار حفظ حریم خصوصی اعضای هر قسمت از محیط کاری باید تعامل سودمند با یکدیگر داشته باشند. میز کارمندی استاندارد تمام نکات ذکر شده را پوشش می‌دهد.

میزهای کارمندی به طور معمول از چوب و فلز ساخته می‎‌شوند، اگر چه امروزه شیشه و دیگر متریال مصنوعی هم در تهیه میزهای کارمندی دخیل هستند. شیشه به علت قیمت بالا و دوام پایین کمتر توصیه می‌شود.

‌متریال به کار رفته در صفحه رویی میز کارمندی باید در مقابل خش و رطوبت مقاوم باشد. انواع لوازم اداری بر روی یک میز کارمندی قرار می‌گیرند و ساعت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. همین موضوع اهمیت ضد خش و انسجام بالای متریال صفحه رویی میز را افزایش می‌دهد. ام دی اف یکی از محصولات مصنوعی است که با فشردگی و انسجام در بافت، بسیار محبوب و مرسوم شده است.

چهارچوب میزهای کارمندی از انواع فلز مانند آهن، استیل، آلومینیوم و استیل ضد خش ساخته می‌شود. آهن و استیل پر مصرف‌ترین متریالی است که در لوازم اداری به کار می‌رود.

یکی از جنبه‌های انتخاب میز کارمندی برای هر سازمان، انتخاب رنگ مناسب میز است. این یک انتخاب کاملا شخصی محسوب می‌شود، اما در راستای استانداردهای دکوراسیون فضاهای اداری باید به چند عامل توجه کرد. روانشناسی رنگ و تاثیر آن بر افراد حاضر در محیط اداری، این افراد شامل کارمندان، مراجعه کنندگان و شرکای تجاری می‌باشد. رنگ سازمانی هر شرکت و کسب و کار می‌تواند در انتخاب آسان رنگ‌های به کار رفته در محیط تاثیر گذار باشد. فراهم کردن آسایش و رفاه برای کارمندان در محیط کار، از وظایف یک مدیر خوش فکر و امروزی است. خرید میز کارمندی مناسب به نوعی سرمایه گذاری کاری محسوب می‌شود و در دوام و ماندگاری کسب و کارتان تاثیر می‌گذارد.

فیلترها

محدوده قیمت

2650000تومان6500000تومان

برندها

جنس بدنه محصول