پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن اداری تک جداره mdf ( ام دی اف )​

پارتیشن اداری تک جداره آلومینیومی

پارتیشن اداری دو جداره

پارتیشن اداری دو جداره تمام شیشه قالب MDF

پارتیشن اداری دو جداره MDF و شیشه

پارتیشن اداری دو جداره آلومینیومی

پارتیشن اداری دوجداره تمام MDF

مزایای استفاده از پارتیشن اداری چیست؟

چه نکاتی را قبل از انتخاب پارتیشن اداری باید در نظر بگیرید؟

هدف اصلی شما برای استفاده پارتیشن اداری ( تک جداره و دو جداره ) چیست؟

آیا محدودیتی برای نصب پارتیشن اداری وجود دارد؟

دوست دارید تقسیم کننده فضای اداری شما به چه شکلی باشد؟

پارتیشن اداری سریع‌ترین، ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش برای ایجاد یک فضای کاری کارآمد هستند. پارتیشن‌های اداری را می‌توان به صورت موقت یا دائمی و در هر فضایی، با هر اندازه‌ای نصب کرد. پارتیشن‌های اداری را به عنوان یک دیوار موقت در نظر بگیرید که البته یک دیوار واقعی نیستند. پارتیشن‌های اداری سبک‌های مختلفی دارند از جمله شیشه‌ای، چوبی، فلزی و غیره

پارتیشن‌های اداری در مدل‌ها و متریال‌های متفاوت تهیه می‌شود. از جمله چوب، شیشه، آلومینیوم، پلاستیک، ام دی اف و … همچنین پارتیشن‌ها در طرح‌های بادی، سازگار با محیط زیست، طرح شیشه‌ای بدون قاب تهیه می‌شوند. نوع کارایی پارتیشن بسته به ابعاد فضا، نور و محیط اداری انتخاب می‌شود.

محتوای آکارئونپارتیشن‌های اداری شیشه‌ای در عایق کردن صدا بسیار تاثیرگذار هستند. همچنین نور محیط را کم نمی‌کنند و در بزرگ نشان دادن محیط هم کمک کننده هستند.

 پارتیشن اداری از کف تا سقف

پارتیشن اداری از کف تا سقف درب دار

پارتیشن اداری جزئی

پارتیشن اداری نیمه باز

پارتیشن اداری ورودی

محتوای آکارئونیکی از مهم‌ترین مزایای خرید پارتیشن‌ ایجاد حریم شخصی برای کارمندان است. امروزه برای شرکت‌ها یک سالن بزرگ را اجاره می‌کنند و آن را به بخش‌های متفاوتی جدا می‌کنند. این جداسازی باید به صورتی انجام شود تا برای رفت و آمد و آسایش افراد مشکلی ایجاد نکند. پارتیشن‌های اداری به خوبی مراقب حفظ حریم خصوصی افراد هستند که این کار باعث افزایش بازدهی آنان در سازمان می‌شود.

 

در سال‌های اخیر بسیاری از شرکت‌ها سعی در استفاده بیشتر از نور طبیعی دارند. بخش‌بندی فضاهای گوناگون با استفاده از دیوار و یا پارتیشن‌های معمولی، موجب تاریک شدن محیط‌های داخلی می‌شود. این موضوع موجب تقسیم ناعادلانه نور در فضاهای مختلف می‌شود. در این شرایط استفاده از پارتیشن شیشه ای راهکاری بسیار مفید است. پارتیشن‌های شیشه ای موجب تقسیم بهتر نور در فضاهای مختلف می‌شوند؛ و با وجود اینکه چندین فضای مجزا پدید می‌آورند؛ اجازه می‌دهند نور طبیعی و حتی مصنوعی در کل فضا در جریان باشند.

 

پارتیشن‌های متحرک از جمله محبوب‌ترین پارتیشن‌ها محسوب می‌شوند. تعدادی از این پارتیشن‌ها چرخ دار هستند و تعدادی دیگر قابلیت جمع و باز شدن دارند. این نوع پارتیشن در شرکت‌های نو پا و استارتاپ‌ها که محدودیت فضایی دارند بسیار کاربرد دارند.

کیسه خرید 0