قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
3350000 5830000
دسته بندی محصولات
مرتب سازی بر اساس :
15 نتیجه
F10 (12)

5,000,000 تومان5,500,000 تومان

F6 (3)_1-PhotoRoom

5,200,000 تومان5,720,000 تومان

F07 (7)

5,100,000 تومان5,610,000 تومان

F01 (10)

3,350,000 تومان3,685,000 تومان

F02 (17)

3,900,000 تومان4,290,000 تومان

F03 (4)

3,900,000 تومان4,290,000 تومان

F04 (10)

4,300,000 تومان4,730,000 تومان

F06 (4)

5,200,000 تومان5,720,000 تومان

F08 (20)

5,100,000 تومان5,610,000 تومان

F09 (9)

5,300,000 تومان5,830,000 تومان

فایل کشویی چیست؟

در یک فضای کاری استاندارد، سازماندهی و نظم، منجر به تمرکز و انجام صحیح امور می‌شود. به همین دلیل، این روزها اکثر مدیران به دنبال روش‌هایی هستند که به کمک آنها بتوانند بهره‌وری و تمرکز نیروی انسانی خود را ارتقا دهند. یکی از بهترین روش‌های که برای نظم‌دهی به محیط کار و دسترسی ایمن به اسناد و مدارک ضروری و مهم مفید است؛ خرید فایل کشویی است. در واقع فایل کشویی، یک کمد با چندین کشوی مخصوص است که برای نگهداری از اسناد و مدارک مهم طراحی شده است. استفاده از کشوهای طبقه‌بندی شده این مدل از کمد اداری، به کارمندان کمک می‌کند که هم از اسناد مهم به خوبی نگهداری کنند و هم به فضای کاری خود نظم بیشتری بدهند. به این ترتیب دیگری خبری از شلوغی بیش از حد میز کار اداری آنها نیست و مدارک مهم نیز از گزند گم شدن در امان می‌مانند. از مهم ترین مبلمان های اداری می توان به کمد و شلف اداری و میز اداری مدرن اشاره کرد.

کشو فایل یا درآور کشویی

کشو فایل بخشی از لوازم اداری محسوب می‌شود که مدارک و پوشه‌های مهم اداری در آن نگهداری می‌شود. این وسیله پر کابرد برای نظم بخشی به محیط اداری کابرد دارد. شاید به نظر برسد با توسعه تکنولوژی و ورود کامپیوترها دیگر نیازی به کشو فایل و نگهداری مدارک به صورت کاغذی نیست. اما باید خاطر نشان کنیم که اگر چه خیلی از مدارک اداری بر اساس دیتا ثبت می‌شوند، اما ممکن است با یک حمله ویروسی تمام اطلاعاتتان را از دست دهید.

تمام سازمان‌ها و ارگان‌ها کارهای دفتری زیادی دارند که این عوامل احتیاج به نظم دهی بیشتری دارد.

فایل کشویی یکی از انواع شلف و کمد اداری است که در بسیاری از سازمان ها و ادارات وجود دارد و کاربردهای متنوعی دارد که بسیاری برای کمد بایگانی، کردنزا و… استفاده می کنند فایل درآور اداری می تواند بسیاری از آشفتگی و وسایل اضافی را در خود جا دهد و یکی از بهترین تجهیزات مبلمان اداری است.

دلایل خرید فایل کشویی

یک درآور کشویی به طور معمول به خاطر قفسه‌های که به مظور فایل است شناخته می‌شود. کشوهای فایل در دسته بندی لوازم اداری قرار می‌گیرد که برای نظم دهی و نگهداری مدارک و پوشه‌های کاغذی کاربرد دارد.

در اصل کشو فایل به طور معمول از فلز و چوب ساخته شده است. همچنین دو نوع فرم پر طرفدار آن به صورت افقی و عمودی است.

بیشتر شرکت‌ها با فعالیت‌هایی سر و کار دارند که با کاغذ درگیر هستند. این فایل‌ها از اهمیت ویژه‌ای برای هر کسب و کار برخوردار است. این اهمیت ویژه باعث می‌شود تا محافظت از هر گونه آسیب رسیدن به این مدارک هم در اولویت قرار بگیرند. در پی این نیاز بود که انواع کشوهای فایل با کابری خاص خودشان وارد چرخه طراحی و تولید شدند.

بر اساس دلایل نامبرده شده درآور کشویی در فعالیت روزمره یک محیط اداری بسیار کاربردی است.

انواع فایل کشویی

فایل کشویی یکی از اصلی‌ترین تجهیزاتی است که باید در هر فضای کاری وجود داشته باشد. این محصول زیر مجموعه‌ای متنوع و بسیار پر کاربردی در دسته مبلمان اداری است و برای نگهداری از پرونده‌ها، اسناد کاغذی، بروشورها، فرم‌ها و… به صورت سازمان یافته و جهت دسترسی بدون دردسر به آنها استفاده می‌شود. این محصول از نظر متریال مورد استفاده در ساخت، سایز بدنه، تعداد و فرم قرارگیری کشوها و کاربرد به دسته‌های مختلفی طبقه‌بندی می‌شود. اما وقتی به صورت تخصصی در مورد انواع فایل کشویی صحبت می‌شود؛ این محصول را می‌توان به دو دسته عمده زیر تقسیم کرد:

فایل کشویی افقی: فایل کشویی افقی به فایل‌های گفته می‌شود که کشوهای آنها برای قرار دادن اسناد مهم تجاری و اداری از عرض فضای کافی را دارد. این کشوها نسبتا به کشوهایی که برای فایل‌های عمودی در نظر گرفته می‌شود ارتفاع کمتر اما عرض بیشتری دارند. به این ترتیب می‌توانید اسناد را از عرض در آنها نگهداری کنید. اگر اسناد کاغذی شما بیشتر افقی است؛ این محصول گزینه عالی برای شما محسوب می‌شود. فایل کشویی‌های افقی در سبک‌ها و رنگ‌های بسیار متنوعی تولید می‌شود. حتی می‌توانید جنس بدنه آنها را متناسب با سلیقه و انتظارات خود انتخاب کنید. این فایل‌ها معمولا از جنس چوب و فرآورده‌های چوبی یا فلز ساخته و به بازار عرضه می‌شوند.
فایل کشویی عمودی: بر خلاف فایل کشویی‌های افقی که دارای کشوهایی عریض هستند و کاغذها باید به صورت افقی در آنها نگهداری شوند؛ فایل‌های عمودی مخصوص نگهداری از اسناد و مدارکی هستند که اطلاعات به صورت عمودی روی آنها نوشته شده است. معمولا این فایل‌ها ارتفاع بیشتری دارند و فضای عرضی کمتری را اشغال می‌کنند.

مزایای کشو فایل اداری

  • نگهداری از تعداد زیادی فایل بدون احتیاج به طبقه بندی زیاد
  • ایجاد کتگوری بر اساس هرگونه اولویت بندی که دسترسی را آسان می‌کند
  • کم کردن خطر از دست دهی اطلاعات یک کسب و کار
  • محافظت از فایل‌ها و مدارک کاغذی در مقابل شرایط محیط زیستی
  • همچنین کشوهای فایل از انواع قفل بهره‌مند هستند که امنیت نگهداری از مدارک محرمانه و پراهمیت را بالا می‌برد. این مدارک باید دور از چشم و دسترسی آسان تعدادی از افراد حاضر در محیط کاری باشند.

قیمت انواع فایل کشویی

به طور متوسط درآور کشویی معمولی که طبقه بندی عمودی یا افقی دارد از قیت چندان بالایی برخوردار نیستند. اما چیزی که باعث افزایش قیمت در این لوازم اداری می‌باشد، تعداد کشوهای آن است. علاوه بر تعداد کشوها و طبقه‌ها ویژگی ضد آب بودن و مقاومت در برابر رطوبت هم بر قیمت تاثیر گذار است. از دیگر عوامل که بر قیمت کشو فایل تاثیر می‌گذارد می‌توانیم بر کیفیت و متریال، تعداد کشوها، ابعاد و نوع سیستم امنیتی یا قفل‌های دستی اشاره کرد.

مورد دیگری که این وسیله پرکاربرد را بسیار ممتاز و خاص می‌کند ضد حریق بودن آن است. در شرایط ویژه و غیر مترقبه کشو فایل ضد حریق به خوبی از مدارک حیاتی شما نگهداری می‌کند. اما به همین میزان بر قیمت یک فایل کشویی هم افزوده می‌شود که سرمایه گذاری ارزشمندی در کسب و کار محسوب می‌شود.

برای انتخاب و خرید بهترین فایل کشویی که مناسب محیط اداری شما باشد، تمام موارد گفته شده را در نظر بگیرید. تحقیق در میان فروشگاه‌های اینترنتی و سپس تصمیم گیری می‌تواند در انتخاب شما کمک کننده باشد.

بر اساس پیشنهادهای هوشمندانه و راهبردی که ذکر شد کمترین میزان خطا را در این انتخاب خواهید داشت. حتی بر اساس ویژگی‎‌های گفته شده می‌توانید یک خرید اینترنتی مقرون به صرفه داشته باشید.

انواع جنس فایل کشویی

چوب و فرآورده‌های چوبی، فلز و پلاستیک 3 متریالی هستند که برای تولید این محصول کاربرد دارند. فایل‌های ساخته شده از چوب و فرآورده‌هایی مانند MDF بیشتر برای فضاهای کاری خصوصی کاربرد دارد. این در حالی است که فایل‌های بدنه فلزی، به دلیل استحکام بیشتر، برای فضاهای اداری که تعدد استفاده از کشوها در آن هازیاد است استفاده می‌شود. فایل‌های بدنه پلاستیکی، به دلیل سبکی وزن و حمل ساده‌تر قابل استفاده در آشپزخانه و فروشگاه‌ها هستند. بنابراین اینکه قرار است از این محصول چه استفاده‌ای کنید و آن را کجا قرار دهید؛ موضوع مهمی است که باید در زمان خرید فایل کشویی به آن توجه داشته باشید.

اگر دوست ندارید محیط کاری شلوغ و مملو از لوازم اداری داشته باشید، می‌توانید کشو فایل تهیه کنید. همچنین شلوغی محیط و آلودگی بصری بر روحیه کارمندان و مراجعین حاضر در حل کار شما تاثیرگذار است. اگر به دنبال خرید کشو فایل با نازل‌ترین قیمت و کاربری بالا هستید. می‌توانید از محصولاتی استفاده کنید که برای محیط‌های کوچک طراحی شده است.

مورد در خشان دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد پیدا کردن مکانی مناسب در محیط اداری است. در ابتدا محیطی که می‌خواهید کشو فایل در آن قرار بگیرد را بررسی کنید. رنگ فضا و مبلمان اداری در انتخاب کشو فایل هم تاثیر گذار است. لوازمی که در محیط قرار می‌گیرد باید از بیشترین هماهنگی در میان یکدیگر برخوردار باشند. در طراحی اداری مدرن ساده بودن مبلمان اداری از امیت ویژه‌ای برخودار است. ویژگی مینیمالیستی در دکوراسیون و لوازم این امکان را می‌دهد که ایجاد هماهنگی با سهولت بیشتری به دست آید.

رنگ انتخابی کشوهای فایل هم بستگی به دکوراسیون اداری شما و مبلمان اداری دارد. کشوهای فایلی که در قسمت پایین میزهای اداری قرار می‌گیرد باید همرمگ میزها باشد تا از لحاظ بصری موجب آشفتگی نباشد. همچنین کشو فایل‌هایی با طرح چوب در محیط‌ های اداری مدرن قابل هماهنگی است و حس گرما به محیط می‌بخشد.

کشوهای فایلی که به صورت تکی در محیط قرار می‌گیرند می‌توان از رنگ خنثی‌تر یا مکمل با رنگ محیط تهیه کرد. هر انتخاب اشتباه در طراحی محیط اداری می‌تواند باعث گسترش شلوغی در محیط شود. به همین دلیل انتخاب رنگ و مدل مناسب با محیط یکی از گزینه‌های مهم است. بر این اساس مراجعه و یا تماس با مشاورین مجرب در طراحی داخلی اداری را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نکات خرید فایل کشویی

برای خرید فایل کشویی توجه به 3 نکته مهم زیر بسیار حائز اهمیت است:

تعداد کشوها: هنگام انتخاب محصول، به تعداد کشوهای آن توجه کنید. تعداد کشوهای این کالا، بسته به کاربردش، از 1 تا 6 کشو متغیر است. اما معمولا فایل‌های 2 تا 4 کشویی مناسب هر فضایی هستند و فضای ذخیره‌سازی زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهند. فایل‌های 2 کشویی به طور کلی ارتفاع ایده‌آلی برای قرار گرفتن زیر یا در کنار میز دارند. اندازه این کشوها به گونه‌ای است که به راحتی می‌توان پوشه و هر سایز کاغذی را در آنها جای داد. برخی از محصولات، دارای یک کشوی کم عمق در بالا، برای نگهداری از لوازم جانبی یا وسایل شخصی کارمندان هستند و یک یا دو کشوی بزرگ‌تر در زیر آن برای قرار دادن پوشه‌ها و کاغذها در نظر گرفته شده است. کمدهای 4 کشویی نیز از قرارگیری 2 کمد 2 کشویی روی یکدیگر ساخته می‌شوند و در عین اینکه فضای کمی را اشغال می‌کنند؛ جای زیادی برای ذخیره‌سازی اسناد در اختیار شما قرار می‌دهند. ضمن اینکه ارتفاع این محصولات نیز به گونه‌ای است که معمولا افراد با قدهای متفاوت می‌توانند حتی به آخرین کشوی آن نیز به راحتی دسترسی داشته باشند.

جنس بدنه: هنگام انتخاب کمد برای بایگانی اسناد، باید به جنس بدنه محصول توجه کنید. یکی از محبوب‌ترین مواد اولیه برای ساخت فایل کشویی، فلز است. فایل‌های فلزی دوام زیادی دارند و از اسناد شما در برابر حریق و سیل به خوبی مراقبت می‌کنند. اما از نظر ظاهری، به زیبایی فایل‌های چوبی نیستند و بیشتر از آنها در ادارات استفاده می‌شود. فایل‌های چوبی طرفداران زیادی دارند و بسیار مستحکم و در عین حال متنوع هستند. اگر قصد دارید برای دفتر کار خصوصی خود فایل بخرید؛ این محصول را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در کنار این فایل‌های کشویی، نوعی محصول دیگر وجود دارد که بدنه آن از پلاستیک ساخته می‌شود. پلاستیک ماده‌ای مقرون‌به‌صرفه و سبک است. به همین خاطر اگر نیاز دارید مکان قرارگیری فایل را زود به زود عوض کنید؛ این مدل از محصولات برای شما ایده‌آل‌تر است.

ویژگی‌های محصول: هنگام خرید حتما ویژگی‌های مد نظرتان از جمله اینکه آیا کشوها دارای قفل هستند یا خیر را در نظر بگیرید. وجود قفل روی کشو، باعث نگهداری بهتر و ایمن‌تر از اسناد می‌شود. بنابراین اگر قرار است اسناد مهم و محرمانه را داخل این کشوها بگذارید؛ به قفل‌دار بودن آنها توجه کنید. وجود چرخ زیر کشوها برای حمل ساده‌تر، دیگری ویژگی است که در زمان خرید باید به آن توجه کنید. به این ترتیب حتی اگر فایل کشویی مد نظرتان سنگین باشد؛ در حمل آن دچار مشکل نخواهید شد.

فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
3350000 5830000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
جنس بدنه محصول