فیلترها

محدوده قیمت

1850000تومان4485000تومان

برندها

جنس بدنه محصول

فیلترها :

مرتب سازی بر اساس :

15 نتیجه

کشو فایل

کشو فایل بخشی از لوازم اداری محسوب می‌شود که مدارک و پوشه‌های مهم اداری در آن نگهداری می‌شود. این وسیله پر کابرد برای نظم بخشی به محیط اداری کابرد دارد. شاید به نظر برسد با توسعه تکنولوژی و ورود کامپیوترها دیگر نیازی به کشو فایل و نگهداری مدارک به صورت کاغذی نیست. اما باید خاطر نشان کنیم که اگر چه خیلی از مدارک اداری بر اساس دیتا ثبت می‌شوند، اما ممکن است با یک حمله ویروسی تمام اطلاعاتتان را از دست دهید.

تمام سازمان‌ها و ارگان‌ها کارهای دفتری زیادی دارند که این عوامل احتیاج به نظم دهی بیشتری دارد.

دلایل خرید کشو فایل

یک کشو فایل به طور معمول به خاطر قفسه‌های که به مظور فایل است شناخته می‌شود. کشوهای فایل در دسته بندی لوازم اداری قرار می‌گیرد که برای نظم دهی و نگهداری مدارک و پوشه‌های کاغذی کاربرد دارد.

در اصل کشو فایل به طور معمول از فلز و چوب ساخته شده است. همچنین دو نوع فرم پر طرفدار آن به صورت افقی و عمودی است.

بیشتر شرکت‌ها با فعالیت‌هایی سر و کار دارند که با کاغذ درگیر هستند. این فایل‌ها از اهمیت ویژه‌ای برای هر کسب و کار برخوردار است. این اهمیت ویژه باعث می‌شود تا محافظت از هر گونه آسیب رسیدن به این مدارک هم در اولویت قرار بگیرند. در پی این نیاز بود که انواع کشوهای فایل با کابری خاص خودشان وارد چرخه طراحی و تولید شدند.

بر اساس دلایل نامبرده شده کشو فایل در فعالیت روزمره یک محیط اداری بسیار کاربردی است.

مزایای کشو فایل اداری

نگهداری از تعداد زیادی فایل بدون احتیاج به طبقه بندی زیاد

ایجاد کتگوری بر اساس هرگونه اولویت بندی که دسترسی را آسان می‌کند

کم کردن خطر از دست دهی اطلاعات یک کسب و کار

محافظت از فایل‌ها و مدارک کاغذی در مقابل شرایط محیط زیستی

همچنین کشوهای فایل از انواع قفل بهره‌مند هستند که امنیت نگهداری از مدارک محرمانه و پراهمیت را بالا می‌برد. این مدارک باید دور از چشم و دسترسی آسان تعدادی از افراد حاضر در محیط کاری باشند.

قیمت انواع کشو فایل

به طور متوسط کشوهای فایل معمولی که طبقه بندی عمودی یا افقی دارد از قیت چندان بالایی برخوردار نیستند. اما چیزی که باعث افزایش قیمت در این لوازم اداری می‌باشد، تعداد کشوهای آن است. علاوه بر تعداد کشوها و طبقه‌ها ویژگی ضد آب بودن و مقاومت در برابر رطوبت هم بر قیمت تاثیر گذار است. از دیگر عوامل که بر قیمت کشو فایل تاثیر می‌گذارد می‌توانیم بر کیفیت و متریال، تعداد کشوها، ابعاد و نوع سیستم امنیتی یا قفل‌های دستی اشاره کرد.

مورد دیگری که این وسیله پرکاربرد را بسیار ممتاز و خاص می‌کند ضد حریق بودن آن است. در شرایط ویژه و غیر مترقبه کشو فایل ضد حریق به خوبی از مدارک حیاتی شما نگهداری می‌کند. اما به همین میزان بر قیمت یک کشو فایل هم افزوده می‌شود که سرمایه گذاری ارزشمندی در کسب و کار محسوب می‌شود.

برای انتخاب و خرید بهترین کشو فایلی که مناسب محیط اداری شما باشد، تمام موارد گفته شده را در نظر بگیرید. تحقیق در میان فروشگاه‌های اینترنتی و سپس تصمیم گیری می‌تواند در انتخاب شما کمک کننده باشد.

بر اساس پیشنهادهای هوشمندانه و راهبردی که ذکر شد کمترین میزان خطا را در این انتخاب خواهید داشت. حتی بر اساس ویژگی‎‌های گفته شده می‌توانید یک خرید اینترنتی مقرون به صرفه داشته باشید.

اگر دوست ندارید محیط کاری شلوغ و مملو از لوازم اداری داشته باشید، می‌توانید کشو فایل تهیه کنید. همچنین شلوغی محیط و آلودگی بصری بر روحیه کارمندان و مراجعین حاضر در حل کار شما تاثیرگذار است. اگر به دنبال خرید کشو فایل با نازل‌ترین قیمت و کاربری بالا هستید. می‌توانید از محصولاتی استفاده کنید که برای محیط‌های کوچک طراحی شده است.

مورد در خشان دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد پیدا کردن مکانی مناسب در محیط اداری است. در ابتدا محیطی که می‌خواهید کشو فایل در آن قرار بگیرد را بررسی کنید. رنگ فضا و مبلمان اداری در انتخاب کشو فایل هم تاثیر گذار است. لوازمی که در محیط قرار می‌گیرد باید از بیشترین هماهنگی در میان یکدیگر برخوردار باشند. در طراحی اداری مدرن ساده بودن مبلمان اداری از امیت ویژه‌ای برخودار است. ویژگی مینیمالیستی در دکوراسیون و لوازم این امکان را می‌دهد که ایجاد هماهنگی با سهولت بیشتری به دست آید.

رنگ انتخابی کشوهای فایل هم بستگی به دکوراسیون اداری شما و مبلمان اداری دارد. کشوهای فایلی که در قسمت پایین میزهای اداری قرار می‌گیرد باید همرمگ میزها باشد تا از لحاظ بصری موجب آشفتگی نباشد. همچنین کشو فایل‌هایی با طرح چوب در محیط‌های اداری مدرن قابل هماهنگی است و حس گرما به محیط می‌بخشد.

کشوهای فایلی که به صورت تکی در محیط قرار می‌گیرند می‌توان از رنگ خنثی‌تر یا مکمل با رنگ محیط تهیه کرد. هر انتخاب اشتباه در طراحی محیط اداری می‌تواند باعث گسترش شلوغی در محیط شود. به همین دلیل انتخاب رنگ و مدل مناسب با محیط یکی از گزینه‌های مهم است. بر این اساس مراجعه و یا تماس با مشاورین مجرب در طراحی داخلی اداری را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

فیلترها

محدوده قیمت

1850000تومان4485000تومان

برندها

جنس بدنه محصول