قیمت های سایت در حال به روز رسانی می‌باشد، برای اطلاع از قیمت ها، لطفا تماس حاصل فرمایید.

M O K A A B
فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
3750000 13750000
دسته بندی محصولات
مرتب سازی بر اساس :
15 نتیجه
NEA (10)

3,800,000 تومان5,170,000 تومان

NEC (9)

5,320,000 تومان7,150,000 تومان

NEB (9)_Op

6,350,000 تومان8,580,000 تومان

NE-SHNO (11)_Op

8,200,000 تومان9,515,000 تومان

SBPF6 (1)

8,750,000 تومان10,340,000 تومان

میز کارشناسی

7,800,000 تومان9,405,000 تومان

میز کارشناسی مکعب مدل KL

8,600,000 تومان10,120,000 تومان

میز کارشناسی مکعب مدل KC

7,550,000 تومان9,130,000 تومان

SLC (20)

11,500,000 تومان13,750,000 تومان

slb (20)

10,500,000 تومان11,500,000 تومان

BPF8 (11)

9,100,000 تومان10,725,000 تومان

BPF9 (14)

8,750,000 تومان10,340,000 تومان

SBPF11-4

9,250,000 تومان10,890,000 تومان

BPF1-22

7,550,000 تومان9,020,000 تومان

AP (1)

3,750,000 تومان5,940,000 تومان

BPF11 (21)

9,250,000 تومان10,890,000 تومان

photo_2_2023-03-07_09-38-58

8,750,000 تومان10,890,000 تومان

BPF9 (14)

9,250,000 تومان10,890,000 تومان

BPF1 (24)

7,550,000 تومان9,020,000 تومان

میز کارشناسی

ویژگی های میز کارشناسی

اکثر محصولاتی که به عنوان میز کارشناسی در بازار فروخته می‌شوند؛ بر اساس اندازه‌های استاندارد تولید می‌شوند. اما اگر بنا به دلایلی، کاربر نیاز به میزی با ابعاد متفاوت از این استانداردها داشته باشد؛ امکان تولید سفارشی آن وجود دارد. بسته به نوع میز، ممکن است برای آن کشو و درایو نیز در نظر گرفته شود. به این ترتیب کارمند بخش اداری می‌تواند از این کشوها برای نگهداری از اسناد و مدارک مهم خود استفاده کند. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این مدل میز اداری، وزن کم است. از آنجایی که تعداد کارشناسان یک مجموعه اداری معمولا زیاد است و این میزها برای کاربری بهتر باید یک شکل طراحی شوند؛ بهتر است وزن کمی داشته باشند تا به سادگی بتوان آنها را جابه‌جا کرد.
تناسب بین نوع میز و صندلی که برای نشستن پشت آن انتخاب می‌شود؛ در هر مدل میزی بسیار مهم است. میزهای کارشناسی معمولا به گونه‌ای طراحی می‌شوند که متناسب با ارگونومی بدن باشند و حرکت پشت آنها ساده و امکان‌پذیر باشد.
دیگر ویژگی که باید یک میز کارشناسی مجهز به آن باشد؛ شیک بودن و جذابیت بصری آن است. از آنجایی که قرار است چند عدد از این میزها کنار یکدیگر قرار بگیرند؛ اولین چیزی که نظر مراجعین را به خود جلب می‌کند همین میزها هستند. بنابراین هر چقدر زیباتر و به شکل شکیل‌تر و مهندسی شده‌تری طراحی شده باشند؛ روی برداشت بیننده از فضا تاثیر مثبت‌تری خواهند داشت.
معمولا شرکت‌ها تولیدکننده، میزهای کارشناسی را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که هم فضای کافی در اختیار کاربر قرار دهند و هم استفاده از آنها راحت باشد. به این ترتیب حتی اگر کارمندان بخش فروش یا پشتیبانی که معمولا عنوان شغلی آنها کارشناس است؛ ساعت‌ها پشت میز بنشینند احساس خستگی نخواهند کرد.
در مورد ابعاد این میزها، تنها نکته‌ای که وجود دارد این است که شما باید بسته به نیاز و فضایی که در اختیار دارید؛ مدلی را انتخاب کنید که نه بیش از حد کوچک و غیرکاربردی باشد و نه فضای زیادی اشغال کرده و موجب ایجاد آلودگی بصری شود. موضوع مهم دیگری که در مورد این میزها وجود دارد؛ دوام و استحکام آنهاست. از آنجایی که میز کارشناسی نوعی از تجهیزات اداری بسیار پرکاربرد است؛ باید عمر مفید زیادی داشته باشد و از متریال باکیفیت و مرغوب تهیه شده باشد. استحکام و مقاومت، دو نمونه از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک میز کارشناسی استاندارد و خوب هستند.

 

انواع میز کارشناسی

فضاهای متفاوت باعث شده تا طراحان میزهای کارشناسی متنوعی را وارد فضاهای کاری کنند. به طور مثال برای فضاهای کوچک و محدود میزهای کارشناسی استارت آپ که طرحی مینیمال دارند گزینه مناسبی به نظر می‌رسد. همچنین این میزها از شلوغ دیده شدن محیط جلوگیری می‌کند. میزهای کارشناسی در طرح   Lشکل هم تولید می‌شوند، اما محبوب‌ترین آنها میزهای مستطیل ساده هستند که بیشترین انعطاف پذیری را با هر محیط دارند.

میزهای کارشناسی بسته به نوع کار می‌توانند کشو و کمدهای فایل جانبی داشته باشند. این کشوهای فایل که به صورت جداگانه هم قابل کاربری در میز اداری است در مرتب سازی اطراف میز تاثیر زیادی دارد.

به طور معمول در طرح‌های مدرن و امروزی چهارچوب میز اداری از فلز و صفحه رویی از چوب یا ام دی اف تهیه می‌شود. فلزی بودن چهار چوب در تنوع رنگی تاثیر زیادی دارد، می‌توانید در دکوراسیون اداری خود از رنگ‌ سازمانی در میزها هم بهره ببرید و یکی از مواردی که باعث افزایش قیمت میز کارشناسی می شود.

مبلمان اداری بر اساس کاربری در دسته بندی‌های متفاوت قرار می‌گیرد که میزهای اداری هم از این قاعده مستثنی نیستند. میز کارشناسی در رده میزهای اداری قرار می‌گیرد که ابعاد و طرح ساده‌تری به نسبت میز مدیریتی دارند. در واقع در دسته میز کارمندی قرار می‌گیرد اما ویژگی خاص خود را دارد.

می‌توان گفت میز کارشناسی برای آن دسته از کارکنانی طراحی شده است که مسئولیت اجرایی بالاتری به نسبت یک کارمند دارد. همچنین احتیاج به فضای آرام‌ و خصوصی‌تری دارند که یک میز کار اشتراکی این امکانات را ندارد. البته باید توجه داشته باشید که میزهای کارشناسی با میزهای مدیریت هم از تفاوت‌های اساسی برخوردار است. طرح و شکل میز کارشناسی در مقابل میز مدیریت ساده‌تر و کوچک‌تر است.

بعضی از کسب و کارها به خاطر فضای جدی و رسمی که دارند نمی‌توانند از میزهای کار اشتراکی استفاده کنند. به همین دلیل میزهای کارمندی و کارشناسی مناسب‌تر هستند. این محیط‌ها به علت حساسیت بالای کاری باید فضایی آرام‌تر برای کارمندان خود فراهم کنند. همچنین رده بندی‌ در این سازمان‌ها باید مشخص باشد. در این جاست که تمایز میان میز کارشناسی و کارمندی مشخص می‌شود.

میزهای کارشناسی برای آن دسته از کارکنان، به طور مثال کارشناسان فروش بسیار مناسب‌تر است. دکوراسیون اداری استاندارد در یک محیط اداری باید طوری باشد که با وارد شدن به آن موجه مسئولیت هر فرد شوند. حتی اگر یک فضای اپن آفیس باشد، این میزهای کارشناسی می‌توانند فضای و آرامش کافی را به کاربر خود بدهند.

ارتفاع استاندارد میز کارشناسی

در کارگاه‌ها و کارخانه‌های معتبر تولید انواع تجهیزات اداری، جدولی وجود دارد که در آن ابعاد استاندارد برای تولید هر محصول نوشته می‌شود. میز کارشناسی نیز از این قاعده مستثنی نیست و ارتفاع آن بر اساس اصول ارگونومیک در نظر گرفته می‌شود. بیشتر میزهایی که در بازار برای فروش عرضه می‌شوند؛ بین 75 تا 85 سانتی‌متر ارتفاع دارند. این میزان ارتفاع به همه افرادی که قدی بین 152 تا 198 سانتی‌متر دارند اجازه می‌دهد که بتوانند بدون احساس خستگی و درد شانه و گردن، ساعات زیادی از روز را پشت میز بنشینند. بنابراین اگر قد شما خارج از این بازه است؛ برای اینکه دچار دردهای عضلانی و گرفتگی ماهیچه‌ها نشوید؛ بهتر است یک میز سفارشی تهیه کنید که ارتفاع آن متناسب با قد شماست. افرادی که قدی بیشتر از 2 متر دارند؛ اگر پشت میزهای کارشناسی عادی بنشینند؛ زانوهایشان زیر میز گیر می‌کند و عملا آزادی حرکتی ندارند.

انتخاب میز کارشناسی ارگونومیک

تمام میزهای اداری باید از استاندارهای ارگونومیک برخوردار باشد. میزهای کارشناسی هم به نسبت کاربردی که دارد باید از ارگونومیک خاص خودشان برخوردار باشد. در حالت کلی میز ارگونومیک باید در در هنگام کار بهترین بهروه‌وری و خدمات را در اختیار کاربر بگذارد. در یک محیط اداری تمام لوازم از جمله میز، صندلی، استندهای مانیتور و تمام المان‌های دیگر باید ارگونومیک استاندارد داشته باشند و کنار میز ارگونومیک باید صندلی مناسب وجود دارتشه باشد که می توانید صندلی کارشناسی را انتخاب و خریداری کنید.

میز کارشناسی که از ویژگی ارگونومیک برخوردار باشد در ساعت‌های طولانی کار به سلامت شما آسیب وارد نمی‌کند. همچنین ارتفاع آن قابل تنظیم است تا بیشترین سازگاری را با افردا محتلف داشته باشد. البته مطلوب‌تر است در میان کار از پشت میزتان بلند شوید و کمی تغییر وضعیت ایجاد کنید.

همچنین عمق میز باید به اندازه کافی باشد تا در هنگام نشستن پشت آن پاهایتان در وضعیت راحت قرار بگیرد. در هنگام قرارگیری دست‌ها بر روی میز باید موازی با سطح میز قرار بگیرد، بدون این که فشار به اعضای بدن وارد شود.

فضای روی میز هم باید به نحوی باشد که جای کافی برای قرارگیری لوازم روی میز باشد و همچنان شلوغ و بی‌نظم دیده نشود.

ابعاد استاندارد میز کارشناسی

فضاهای متفاوت باعث شده تا طراحان میزهای کارشناسی متنوعی را وارد فضاهای کاری کنند. به طور مثال برای فضاهای کوچک و محدود میزهای کارشناسی استارت آپ که طرحی مینیمال دارند گزینه مناسبی به نظر می‌رسد. همچنین این میزها از شلوغ دیده شدن محیط جلوگیری می‌کند. میزهای کارشناسی در طرح   Lشکل هم تولید می‌شوند، اما محبوب‌ترین آنها میزهای مستطیل ساده هستند که بیشترین انعطاف پذیری را با هر محیط دارند.

میزهای کارشناسی بسته به نوع کار می‌توانند کشو و کمدهای فایل جانبی داشته باشند. این کشوهای فایل که به صورت جداگانه هم قابل کاربری در میز اداری است در مرتب سازی اطراف میز تاثیر زیادی دارد.

به طور معمول در طرح‌های مدرن و امروزی چهارچوب میز اداری از فلز و صفحه رویی از چوب یا ام دی اف تهیه می‌شود. فلزی بودن چهار چوب در تنوع رنگی تاثیر زیادی دارد، می‌توانید در دکوراسیون اداری خود از رنگ‌ سازمانی در میزها هم بهره ببرید.

خرید میز کارشناسی به صورت آنلاین

انتخاب و خرید میز اداری یکی از مهمترین مسائل در طراحی دکوراسیون اداری محسوب می‌شود. همچنین خرید مبلمان اداری نوعی سرمایه گذاری در کسب و کارتان است که اگر به درستی انتخاب شود در میزا رضایت کارمندان شما تاثیر گذار است. علاوه بر تمام اینها به محیط کار شما رسمیت می‌بخشند و موجب ایجاد حس اعتماد در میان مراجعین وشرکای کاری شما می‌شود.

برای خرید میز کارشناسی در ابتدا به نوع کسب و کار خود توجه کنید، سپس ابعاد محیط اداری خود را در نظر بگیرید. میزهای شما به تعداد کارمندان شما انتخاب می‌شود اما فقط این نکته را نمی‌توان در نظر گرفت. باید فضای کافی برای چیدمان صحیح و اصولی میزهای کارشناسی داشته باشید.

فضایی را تصور کنید که میزهای کارکنان در فاصله بسیار کمی نسبت به یکدیگر قرار گرفته‌اند. افراد برای عبور کردن به یکدیگر برخورد می‌کنند و در این محیط متمرکز بودن کار بسیار دشواری است.

به همین علت برآورد کردن ابعاد محیط و ایجاد یک نقشه از چیدمان میزها بسیار راهگشا و مفید است.

در مرحله بعد بررسی متریال میز کارشناسی مورد نظر است. مسلما مدیران به دنبال مبلمان اداری هستند که بیشترین عمر مفید را داشته باشند. با پیشرفت تکنولوژی مواد اولیه مصنوعی بسیار با دوامی تهیه شده است، که ام دی اف است. این متریال در گذر زمان اعتماد کاربران را در سراسر جهان جلب کرده‌اند.

انواع جنس میز کارشناسی

میزهای کارشناسی را می‌توان با متریال گوناگونی ساخت؛ اما بیشتر میزهایی مورد اقبال عمومی قرار می‌گیرند که از جنس ام‌دی‌اف، چوب یا فلز هستند. البته بسته به تقاضای مشتری و سبک دکوراسیون دفتر، می‌توان از مواد اولیه مدرنی مانند شیشه نیز برای تولید این محصولات استفاده کرد. در بین تمام میزهای کارشناسی موجود در بازار، میزهای چوبی و بعد از آن میزهای MDF بیشترین میزان فروش را دارند. از آنجایی که چوب و فرآورده‌های حاصل از آن، قابلیت فرم‌پذیری بالایی دارند؛ تولید میز با طرح‌های متنوع توسط آنها امکان‌پذیر است. بنابراین فرقی نمی‌کند که فضای اداری شما به چه سبکی چیدمان شده است. اگر سبک‌تان کلاسیک است؛ می‌توانید از میزهای اداری منبت‌کاری شده یا میزهایی که طرح‌های پیچیده دارند استفاده کنید. اما اگر قرار است از سبک مدرن در دکوراسیون داخلی پیروی کنید؛ گزینه‌های متنوعی از محصولات ساخته شده از چوب و MDF پیش روی شما قرار دارند.

فیلترها
محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
3750000 13750000
دسته بندی محصولات
برندها
برندها
جنس
جنس بدنه محصول