فیلترها

محدوده قیمت

2900000تومان9295000تومان

برندها

جنس بدنه محصول

فیلترها :

مرتب سازی بر اساس :

15 نتیجه

مبلمان اداری بر اساس کاربری در دسته بندی‌های متفاوت قرار می‌گیرد که میزهای اداری هم از این قاعده مستثنی نیستند. میز کارشناسی در رده میزهای اداری قرار می‌گیرد که ابعاد و طرح ساده‌تری به نسبت میز مدیریتی دارند. در واقع در دسته میز کارمندی قرار می‌گیرد اما ویژگی خاص خود را دارد.

می‌توان گفت میز کارشناسی برای آن دسته از کارکنانی طراحی شده است که مسئولیت اجرایی بالاتری به نسبت یک کارمند دارد. همچنین احتیاج به فضای آرام‌ و خصوصی‌تری دارند که یک میز کار اشتراکی این امکانات را ندارد. البته باید توجه داشته باشید که میزهای کارشناسی با میزهای مدیریت هم از تفاوت‌های اساسی برخوردار است. طرح و شکل میز کارشناسی در مقابل میز مدیریت ساده‌تر و کوچک‌تر است.

بعضی از کسب و کارها به خاطر فضای جدی و رسمی که دارند نمی‌توانند از میزهای کار اشتراکی استفاده کنند. به همین دلیل میزهای کارمندی و کارشناسی مناسب‌تر هستند. این محیط‌ها به علت حساسیت بالای کاری باید فضایی آرام‌تر برای کارمندان خود فراهم کنند. همچنین رده بندی‌ در این سازمان‌ها باید مشخص باشد. در این جاست که تمایز میان میز کارشناسی و کارمندی مشخص می‌شود.

میزهای کارشناسی برای آن دسته از کارکنان، به طور مثال کارشناسان فروش بسیار مناسب‌تر است. دکوراسیون اداری استاندارد در یک محیط اداری باید طوری باشد که با وارد شدن به آن موجه مسئولیت هر فرد شوند. حتی اگر یک فضای اپن آفیس باشد، این میزهای کارشناسی می‌توانند فضای و آرامش کافی را به کاربر خود بدهند.

انتخاب میز کارشناسی ارگونومیک

تمام میزهای اداری باید از استاندارهای ارگونومیک برخوردار باشد. میزهای کارشناسی هم به نسبت کاربردی که دارد باید از ارگونومیک خاص خودشان برخوردار باشد. در حالت کلی میز ارگونومیک باید در در هنگام کار بهترین بهروه‌وری و خدمات را در اختیار کاربر بگذارد. در یک محیط اداری تمام لوازم از جمله میز، صندلی، استندهای مانیتور و تمام المان‌های دیگر باید ارگونومیک استاندارد داشته باشند.

میز کارشناسی که از ویژگی ارگونومیک برخوردار باشد در ساعت‌های طولانی کار به سلامت شما آسیب وارد نمی‌کند. همچنین ارتفاع آن قابل تنظیم است تا بیشترین سازگاری را با افردا محتلف داشته باشد. البته مطلوب‌تر است در میان کار از پشت میزتان بلند شوید و کمی تغییر وضعیت ایجاد کنید.

همچنین عمق میز باید به اندازه کافی باشد تا در هنگام نشستن پشت آن پاهایتان در وضعیت راحت قرار بگیرد. در هنگام قرارگیری دست‌ها بر روی میز باید موازی با سطح میز قرار بگیرد، بدون این که فشار به اعضای بدن وارد شود.

فضای روی میز هم باید به نحوی باشد که جای کافی برای قرارگیری لوازم روی میز باشد و همچنان شلوغ و بی‌نظم دیده نشود.

انواع میز کارشناسی

فضاهای متفاوت باعث شده تا طراحان میزهای کارشناسی متنوعی را وارد فضاهای کاری کنند. به طور مثال برای فضاهای کوچک و محدود میزهای کارشناسی استارت آپ که طرحی مینیمال دارند گزینه مناسبی به نظر می‌رسد. همچنین این میزها از شلوغ دیده شدن محیط جلوگیری می‌کند. میزهای کارشناسی در طرح   Lشکل هم تولید می‌شوند، اما محبوب‌ترین آنها میزهای مستطیل ساده هستند که بیشترین انعطاف پذیری را با هر محیط دارند.

میزهای کارشناسی بسته به نوع کار می‌توانند کشو و کمدهای فایل جانبی داشته باشند. این کشوهای فایل که به صورت جداگانه هم قابل کاربری در میز اداری است در مرتب سازی اطراف میز تاثیر زیادی دارد.

به طور معمول در طرح‌های مدرن و امروزی چهارچوب میز اداری از فلز و صفحه رویی از چوب یا ام دی اف تهیه می‌شود. فلزی بودن چهار چوب در تنوع رنگی تاثیر زیادی دارد، می‌توانید در دکوراسیون اداری خود از رنگ‌ سازمانی در میزها هم بهره ببرید.

خرید اینترنتی میز کارشناسی

انتخاب و خرید میز اداری یکی از مهمترین مسائل در طراحی دکوراسیون اداری محسوب می‌شود. همچنین خرید مبلمان اداری نوعی سرمایه گذاری در کسب و کارتان است که اگر به درستی انتخاب شود در میزا رضایت کارمندان شما تاثیر گذار است. علاوه بر تمام اینها به محیط کار شما رسمیت می‌بخشند و موجب ایجاد حس اعتماد در میان مراجعین وشرکای کاری شما می‌شود.

برای خرید میز کارشناسی در ابتدا به نوع کسب و کار خود توجه کنید، سپس ابعاد محیط اداری خود را در نظر بگیرید. میزهای شما به تعداد کارمندان شما انتخاب می‌شود اما فقط این نکته را نمی‌توان در نظر گرفت. باید فضای کافی برای چیدمان صحیح و اصولی میزهای کارشناسی داشته باشید.

فضایی را تصور کنید که میزهای کارکنان در فاصله بسیار کمی نسبت به یکدیگر قرار گرفته‌اند. افراد برای عبور کردن به یکدیگر برخورد می‌کنند و در این محیط متمرکز بودن کار بسیار دشواری است.

به همین علت برآورد کردن ابعاد محیط و ایجاد یک نقشه از چیدمان میزها بسیار راهگشا و مفید است.

در مرحله بعد بررسی متریال میز کارشناسی مورد نظر است. مسلما مدیران به دنبال مبلمان اداری هستند که بیشترین عمر مفید را داشته باشند. با پیشرفت تکنولوژی مواد اولیه مصنوعی بسیار با دوامی تهیه شده است، که ام دی اف است. این متریال در گذر زمان اعتماد کاربران را در سراسر جهان جلب کرده‌اند.

فیلترها

محدوده قیمت

2900000تومان9295000تومان

برندها

جنس بدنه محصول