امروزه به ارگونومیک بودن وسایل اداری اهمیت زیادی داده می‌شود. آسیب‌هایی که در طولانی مدت برای کارمندان اداری ایجاد می‌شود تولید کنندگان را در فکری انداخت که بتوانند وسایلی را تولید کنند تا مراقب سلامتی جسمانی افراد باشد. نتیجه این موضوع آن‌قدر مهم است که شاید حتی برای هیچ یک از ما چندان مهم نباشد. توقع ما از یک میز اداری خوب چیست؟ این موضوع باید دقیق‌تر بررسی تا منجر به یک انتخاب عالی شود. در این مقاله به شما در این زمینه راهنمایی‌های مفیدی می‌دهیم؛ پس با ما همراه شوید. برای خرید هر وسیله‌ای مانند مبلمان اداری و … به خصوص در تعداد بالا توصیه می‌کنیم به صورت حضوری به یکی از مراکز معتبر مراجعه کنید. این که جنس مورد نظر را از نزدیک ببینید در تصمیم‌گیری نهایی شما تاثیر می‌گذارد. حتما برای شما هم پیش آمده که وقتی کالایی را به صورت اینترنتی خرید کرده‌اید با عکس آن تضادهایی دارد. گاهی اوقات در مرحله ویرایش عکس کالا این مشکل به وجود می‌آید که نتوانند نور و رنگ و جزئیات کالا را به خوبی به واقعیت نزدیک کنند. به همین دلیل ممکن است باعث نارضایتی مشتری شود.

ویژگی‌های میز اداری خوب

این که برای میز اداری ویژگی‌های خوب به کار ببریم کاملا به شغل و حرفه شما بستگی دارد. در واقع ممکن است یک میز اداری برای مشاغل پزشکی کارآمد باشد، اما برای شرکت‌های استارت آپی مناسب نباشد. به همین دلیل المان‌های مختلفی را برای انتخاب میز اداری در نظر بگیرید. اگر بخواهیم از ساده‌ترین ویژگی‌ها برای این انتخاب شروع کنیم باید به ظاهر میز اداری توجه کنیم. دکوراسیون شما اولین موضوعی است که هر فرد جدید الورودی به آن توجه می‌کند. با این قضیه می‌تواند تفکرات متفاوتی را به ذهن خود راه بدهد. بنابراین ظاهر میز اداری موضوع مهمی برای کسب و کار شماست. میز اداری که به تازگی قرار است جزو دکوراسیون شما شود، باید از لحاظ ابعاد، رنگ، سایز، وزن، نحوه قرارگیری و … با دیگر وسایل شما تناسب داشته باشد. این تناسب می‌تواند ظاهر دفتر اداری شما را زیباتر از قبل کند. درست است که سلیقه شما هم برای این کار باید در نظر گرفته شود، اما انتخاب این ویژگی‌ها برای دکوراسیون اداری لازم است توسط متخصصان آن بررسی شود. بعد از ظاهر میز حتما و حتما به کیفیت آن دقت کنید. جنس ساخته شدن آن باید در حد مطلوب باشد تا خرج دوباره بر روی دستان شما نگذارد. در صورتی که یک جنس بی کیفیت خریداری کنید برای مدتی شاید نیاز شما را رفع کند اما بعد از آن پاسخگوی کار و فعالیت شما نیست. به همین دلیل بهتر است از همان ابتدا یک انتخاب درست و هوشمندانه داشته باشید.

با کارمندان خود مشورت کنید

نیاز هر کارمند در فضای اداری باهم متفاوت است. دلیل این تفاوت می‌تواند در نوع شغلی و حرفه آنان باشد. برای مثال کارمندی که در بخش بایگانی مشغول به کار می‌شود برای دسته‌بندی اوراق به تعدادی کمد و کشو در کنار میز خود نیاز دارد. برای وجود این فضا باید فکری داشته باشید. در هر صورت بهتر است قبل از ثبت سفارش برای میز اداری خوب ، نیاز کارمندان خود را بدانید. برای این کار می‌توانید با آن‌ها مشورت کنید. حتما به نتایج بهتری می‌رسید. گاهی در مرحله نیازسنجی کارمندان متوجه موضوعات جالبی می‌شویم که تا به حال از زاویه دید آن‌ها به قضیه فکر نکرده‌ایم. برای مثال شاید بهتر باشد شما حتی برای شرکت خود میزهای اداری گروهی تهیه کنید تا استفاده بهتری از فضا داشته باشید. حتی آن‌ها ممکن است برای رنگ میز اداری هم نظراتی داشته باشند که کار را برای شما آسان‌تر کند. جمیع این مشورت‌ها را می‌توانید در نهایت تحت اختیار یک کارشناس دکوراسیون قرار دهید و از او هم نظراتی را بپرسید. برای اطلاعات بیشتر مقاله ” عوامل موثر در انتخاب میز اداری ” را بخوانید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها