محیط‌های اداری دارای قوانینی هستند که افراد لازم است آن را رعایت کنند. رعایت کردن این قوانین باعث حفظ حریم خصوصی خود و اهداف شرکت می‌شود. زمانی که در یک شرکت شروع به کار می‌کنید باید کارمند امانت‌داری باشید. این امانت داری تنها به منظور حفاظت از وسایل نیست، حفاظت از اطلاعات مهم هر شرکت با اعتبار شما اضافه می‌کند. برای حفاظت از اطلاعات کتبی نیاز به یک کمد فایلینگ قفل دار دارید. میتوانید این کمد را در ابعاد و طرح‌های متنوع همراه با مبلمان اداری سفارش دهید که هم برای شما کاربردی‌تر باشد و هم از لحاظ ظاهر با دکوراسیون اداری شما همخوانی داشته باشد. از یک کارشناس باتجربه در امور طراحی دکوراسیون می‌توانید کمک بگیرید تا با بررسی فضای کلی کمد فایلینگ مناسب برای شما را پیشنهاد دهد. ممکن است بخواهید از رنگ مبلمان اداری خود کمک بگیرید و بر اساس آن کمد فایلینگ انتخاب کنید. میز اداری و مبلمان و کمد اداری در اتاق شرکت شما نقش مهمی در دکوراسیون دارند. فضای کاری شما باید به گونه‌ای باشد که می‌پسندید. هم با سلایق شما همخوانی داشته باشد و علاوه بر آن برای کسب و کار شما مناسب باشد. برای مثال برای کسب و کار مشاوره حقوقی نمی‌توانید از کمد فایلینگ به رنگ‌های فانتزی استفاده کنید. بهتر است از رنگ‌های قهوه‌ای یا خاکستری استفاده کنید. در ادامه با برخی از دلایل داشتن کمدهای فایلینگ قفل دار آشنا می‌شوید و نیاز آن را برای شرکت خود می‌بینید.

جلوگیری از سرقت اطلاعات با کمد فایلینگ قفل دار

در برخی از اتاق‌های شرکت و بسته به نوع فعالیت آن افراد، اطلاعات از درجه اهمیت خاصی برخوردار می‌شود. به همین دلیل لازم است وسایل امنیتی لازم برای چنین اتاق‌های در نظر گرفته شود. برای مثال اتاق کارمندان حسابداری لازم است دارای کمدهایی باشد که نگهداری اطلاعات را برای آنان آسان کند. با وجود کمدهای مرتب از گم شدن اطلاعات و سندها جلوگیری می‌شود و همچنین در مواقعی که در اتاق حضور نداشته باشید می‌توانید از آن‌ها مراقبت کنید. ممکن است اطلاعات شما اطلاعات حیاتی و مهمی برای شرکت باشد. برای نگهداری از آن در طول روز نگران هستید و فشار زیادی را تحمل می‌کنید. یک کمد قفل دار به کمک شما می‌آید. شرکت‌های بسیاری هستند که همچنان اطلاعات مهم را بر روی کاغذ نگهداری می‌کنند. نگهداری صحیح از این اطلاعات امر مهمی است. در فایل کشویی یا کمدهای فایلینگ می‌توانید کاغذها را به صورت منظم درون پوشه قرار دهید و داخل کمد بگذارید. برای هر پوشه یک نشانه بگذارید تا پیدا کردن آن برای شما به آسانی انجام شود.

لازمه هر کسب و کار اداری

برای هر اداره و کسب و کاری حسابرسی و امور مالی موضوع مهم آن شرکت است. بنابراین ممکن است اسراری داشته باشید که حتی به کار شرکت‌های رقیب هم نیاید. اما این اسرار برای خود شرکت و کارکنان آن لازم است به صورت محرمانه باشد. اگر قرار باشد همه کارکنان از فیش حقوقی همدیگر با خبر باشد ممکن است دردسری از جنس اعتراض برای شما بسازد. حتما شما حقوق هر فردی را بر اساس تجربه و گزینه‌های به خصوصی تعیین کرده‌اید. اما درک و تحلیل این موضوع برای همه کارکنان صحیح نیست. به همین دلیل لازم است چنین اسراری به صورت محرمانه بین افراد باقی بماند. اما با کمد فایلینگ قفل دار می‌توانید از پرونده‌های کارکنان هم محافظت کنید. با استخدام در هر شرکتی اطلاعات شما مانند آدرس و شماره منزل، آدرس و شماره خانواده و … به صورت مکتوب باقی می‌ماند. حتما با چنین فرم‌های آشنایی دارید. نگهداری از این اطلاعات نیازمند داشتن کمدی قفل دار است که امنیت آن را تایید کند.