ما در بخش قبلی در مورد بروز رسانی دکوراسیون داخلی منزل روش های را معرفی کرده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید و در این مقاله یک سری روش های دیگر را در ادامه مقاله قبلی شرح داده ایم.

۶٫ هدف استفاده از چراغ های اضافی را تغییر دهید.

پیش از آنکه چراغ های اضافی خود را بسته بندی کنید و آن ها را کنار بگذارید، چند رشته از آن ها را که تماماً دارای رنگ سفید هستند را جدا کنید تا در دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید. این رشته ها را برای روشن کردن نقاط تیره خانه مانند نواحی زیر پله و یا زیر طبقه اول تخت دو طبقه به کار ببرید.

۷٫اسباب و اثاثیه خانه را از نو بچینید.

برای ایجاد چشم اندازی کاملا جدید دکوراسیون داخلی با استفاده از لوازم موجود از تکنیک تغییر چیدمان آن ها استفاده کنید. مبلمان را تغییر جهت دهید تا رو به سمت و سوی دیگری قرار بگیرد و یا طرح اتاق نشیمن خود را برعکس کنید. با بخشیدن، فروختن و یا دور ریختن لوازمی که قابل استفاده نیستند و فقط باعث شلوغی فضای شما شده اند در تغییر دکور منزلتان یک قدم فراتر بگذرارید.

۸٫ پاکسازی، پاکسازی، پاکسازی.

روزانه پنج دقیقه را به تمیز کردن و دور ریختن کاغذ ها و لوازم اضافی خانه خود بپردازید. پنج دقیقه زمان زیادی نیست اما برای ایجاد یک فضای خالی و مرتب در میز کارتان، مرتب کردن سطوح افقی و قفسه ها مناسب است. تنها پنج دقیقه در روز و در طول یک هفته فضایی تمیز تر و آرام تر برای شما ایجاد می کند.

۹٫میز تحریرتان را مرتب کنید.

لیست کار های انجام شده در تعطیلات، رسید ها و ورق های مچاله شده ی کاغذ را دور بریزید و فضای کاری خود را در ماه جدید مرتب نگه دارید. برای مثال یک قسمت را برای کاغذ های ورودی در نظر بگیرید. اگر کاغذ ها به صورت تصادفی روی هم ریخته شوند، میز شما با توده ای از کاغذ مدفون شده و پیدا کردن کاغذ های مورد نظر کار سختی خواهد بود. زمانی که مدارک و یا نامه ای به خانه شما می آید، آن ها را هر جایی قرار ندهید. بلکه ان ها را جاییکه تعیین کرده اید بگذارید. همچنین برای مرتب کردن لوازم بلا استفاده از جعبه و سب استفاده کنید و لوازم بسته بندی و جانبی که باعث ایجاد بهم ریختگی می شوند را در آن ها نگهداری کنید.

۱۰٫ رنگ قفسه های کتاب خود را تغییر دهید.

ظاهر قفسه های کتاب خود را با زدن رنگی روشن به آن ها تغییر دهید. یک افکت رنگین کمانی و یا یک سایه رنگ گرم در دکوراسیون داخلی استفاده کنید تا جلوه ای زیبا و غیرمنتظره به اتاق نشیمن خود بدهید. زمانیکه رنگ شما خشک شد کتاب ها را به جای خود برگردانید و با استفاده از گلدان ها، نگهدارنده های کتاب هنری و یا لوازم جانبی و تزئینی به این قسمت نیز تنوع بدهید.

۱۱٫ سبزیجات و میوه های تازه نگهداری کنید.

با فرارسیدن سال جدید به سبزیجات و میوه های تازه روی بیاورید. حضور این خوراکی های سالم روی میز اتاق نشیمن و در نزدیکی در ورودی، اعضا خانواده را به داشتن تکه ای خوراکی شاداب کننده و سالم به جای خرید چیپس مجاب می کند.

۱۲٫ به فصل جدید خوشامد بگویید.

با آوردن شاخه ای جوانه زده، دسته ای گل و یا گلدانی از گل های سفید یادآور فرارسیدن فصل بهار باشید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها